Webové aplikace na míru

Od jednoduchých řešení až po složité informační systémy.

Webové aplikace pomáhají zvyšovat efektivitu

Pro naše klienty navrhujeme a vytváříme webové aplikace na míru. Co vám to může přinést?

Ikona

Získejte funkce a data, které opravdu potřebujete.

Ikona

Zrychlete firemní procesy a zefektivněte práci.

Ikona

Najděte nová řešení a inovujte postupy.

Webové aplikace na míru zefektivňují řadu firemních procesů a dávají tak firmám silnou konkurenční výhodu. Aplikace navrhujeme v souladu s vašimi zvyklostmi a potřebami. Díky tomu webové aplikace vynikají intuitivním ovládáním přesně pro vaše potřeby. Žádnou aplikaci nenastavujeme v počítačích či telefonech konkrétních uživatelů, vše je dostupné přes webový prohlížeč.

Jaké aplikace tvoříme?

Vyvíjíme jednoduché webové aplikace i složité informační systémy.

Ikona

Rezervační systémy

Ikona

CRM systémy

Ikona

Objednávkové systémy

Ikona

Skladové systémy

Ikona

Systémy pro řízení výroby

Ikona

Řízení provozu

Nenašli jste mezi nejčastějšími typy aplikací řešení, které stoprocentně odpovídá vašim potřebám? Podívejte se na webové aplikace na míru, které jsme pro naše spokojené klienty již vyvinuli. Najdete mezi nimi pestrou škálu kreativních řešení pro firmy z mnoha oborů. Naším cílem není napasovat vaše zadání na již existující rámce a softwary, ale vymyslet systém, který bude plně reflektovat vaše potřeby. Náš tým špičkových analytiků je pro vás připraven vymyslet řešení, které usnadní vaše procesy a vy tak získáte silnou konkurenční výhodu.

Máme za sebou už stovky webových aplikací!

Prohlédněte si, jak naše řešení pomáhají ve firmách.

LeasePlan

Aplikace a podpora pro call centrum

Zjednodušení bylo dosaženo integrováním několika systémů do jednoho dashboardu, který operátorovi poskytuje komplexní přehled, a tím pádem zrychlení řešení typických situací. Aplikace taktéž nově nabízí statistiky a reporty. Obě verze aplikace (desktopová i webová) používají pouze jeden kód a jejich uživatelské rozhraní se proto generuje v reálném čase.

ROPID

Mobilní a webová aplikace pro dopravní firmu

Pro dispečink jsme vyvinuli webovou aplikaci, která je uživatelsky přívětivá a jednoduše se s ní pracuje. Díky propojení s Google mapami je viditelná poloha všech vozů, přidělování řidičů k zákazníkům je díky tomu velmi snadné. Zaměstnanci mají k dispozici také rozvrh všech naplánovaných jízd.  S jízdami lze provádět komplexní operace. Není nutné každou objednávku vyřizovat zvlášť, ale jednotlivé jízdy lze slučovat či pracovat s opakovanými nebo zpátečními jízdami. Naši vývojáři při vývoji této aplikace pracovali s .NET pro back-end a s Vue.js pro front-end. Mobilní aplikace Bezba doprava je vyvinutá pro řidiče a asistenty. Najdou v ní přehledný seznam jízd na každý den, přičemž po rozkliknutí konkrétní položky zjistí všechny potřebné informace včetně trasy. Aplikace je dostupná na Google Play. Na její vývoj byl použit Xamarin. 

Emil Frey

Systém sdílených kanceláří (Home Office Planner)

Vytvořili jsme přehledný systém, který umožňuje všem zaměstnancům bezproblémové rezervace a využívání sdílených kanceláří. Po přihlášení uživatel vidí přehled svých rezervací, může je libovolně spravovat a plánovat si vše předem. Interaktivní mapka kanceláří i garáží zobrazuje, která místa jsou volná či obsazená, takže si každý může vybrat a rezervovat přesně ty kapacity, které potřebuje. To platí jak pro různá pracovní, tak i pro parkovací místa.   Aplikace umožňuje precizní plánování a už během rezervace zobrazuje volné časy i možné překryvy s kolegy tak, aby nikdy nedošlo ke konfliktu. Samozřejmostí jsou filtry volných míst a zobrazení detailu místa po najetí myší. Home office planner navíc umožňuje i rezervace v zastoupení, takže vybraní uživatelé mohou rezervovat místa i pro své kolegy. 

Fox & Muse

Webová seznamovací aplikace

Naši vývojáři vyvinuli webovou aplikaci Fox & Muse. Při registraci musí každý uživatel vložit údaje ze svého pasu či občanského/řidičského průkazu, čímž systém ověří jejich totožnost. Zároveň zkontroluje jeho trestní rejstřík, aby zamezil registraci lidí, kteří byli například odsouzeni za sexuální obtěžování, a zaručil tím ostatním klientům bezpečnost. Poplatek za registraci lze snadno provést skrze platební bránu Stripe. To platí i pro případné další platby. Výměnou za každý utracený dolar pak aplikace účtům připisuje věrnostní body, které lze dále využít ke koupi luxusního prádla pro ženy, ať už si ho koupí slečna sama, nebo jej dostane od nápadníka.  Součástí aplikace je samozřejmě možnost jednoduše chatovat s ostatními uživateli, ale není problém využít i funkci hovoru či videohovoru. Lze si snadno nastavit do jaké vzdálenosti má seznamka ukazovat lokaci lidí na mapě.  Našemu klientovi jsme naprogramovali i administrační aplikaci, díky níž systém spravuje (nákupy za věrnostní body, blacklisty nevhodných uživatelů apod.). Na vývoj obou aplikací jsme využili technologii Vue.js pro front-end a .NET 6 pro back-end. 

Jak tvorba aplikace probíhá?

Webové aplikace na míru programujeme ve spolupráci s koncovými uživateli, kteří aplikaci budou používat. Vše průběžně testujeme a dolaďujeme tak, aby aplikace co nejlépe splňovala vaše požadavky, navazovala na dosud používané aplikace a pro uživatele byla přínosná, uživatelsky příjemná a intuitivní. Samozřejmostí je využívání moderních postupů a technologií a zabezpečení veškerých přenášených dat.

Zajímá vás, jak obvykle postupujeme podrobněji? Prohlédněte si jednotlivé kroky tvorby webové aplikace na míru:

KONTAKT

Máte nápad na webovou aplikaci?

Icon

První krok je snadný, stačí se ozvat.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR