Přejít na úvod

Webové aplikace na míru

Webové aplikace na míru firmám pomáhají při zefektivňování řady interních procesů, a tím tak mohou poskytnout silnou konkurenční výhodu. U nás v MEMOSu aplikace navrhujeme a vyvíjíme přesně v souladu s vašimi potřebami i očekáváními. Jejich nespornou výhodou je online dostupnost na jakémkoliv zařízení bez potřeby jakékoliv instalace.

Intro img

Proč zvážit vývoj na míru?

Adv icon1

Získejte funkce a data, které opravdu potřebujete.

Adv icon1

Zrychlete firemní procesy a zefektivněte práci.

Adv icon1

Najděte nová řešení a inovujte postupy.

Vyvíjíme jednoduché webové aplikace i složité podnikové systémy.

Jaké typy aplikací například tvoříme?

CRM systémy ikona

CRM systémy

CRM systém je v dnešní době jakýmsi IT srdcem firmy. Nenechte se omezovat a pracujte s takovým, který přesně odpovídá vašim potřebám. Více o CRM
Skladové systémy ikona

Skladové systémy

Na trhu můžete nalézt mnoho krabicových řešení pro obsloužení skladu, žádné však nenahradí skladovou aplikaci na míru. Více o skladových systémech
Software pro řízení firmy ikona

Software pro řízení firmy

Software pro řízení firmy Vám pomůže s analýzou dat, správou projektů, správou financí atd. Možnosti aplikací na míru jsou takřka neomezené. Více o firemních aplikacích
Aplikace využívající AI ikona

Aplikace využívající AI

Objevte kouzlo umělé inteligence a integrujte ji do svých webových aplikací. Více o AI
Kombinace webových a mobilních app ikona

Kombinace webových a mobilních app

Každý z těchto druhů aplikací přináší různé výhody, spojením dokážete efektivně obsloužit většinu vašich uživatelů.
Systémy pro řízení výroby ikona

Systémy pro řízení výroby

Ať už vyrábíte cokoliv, vždy potřebujete mít přesná data. Výhodou custom vývoje je to, že si sami přesně řeknete, jak se vaše aplikace má chovat.

Prohlédněte si, jak naše řešení pomáhají ve firmách.

Máme za sebou už stovky webových aplikací!

Nenašli jste mezi nejčastějšími typy aplikací to, které stoprocentně odpovídá vašim potřebám? Podívejte se na webové aplikace na míru, které jsme pro naše spokojené klienty již vyvinuli. Najdete mezi nimi pestrou škálu kreativních softwarové řešení přesně podle potřeb pro firmy z mnoha oborů. Naším cílem není napasovat vaše zadání na již existující rámce a softwary, ale vymyslet systém, který bude plně reflektovat vaše potřeby. Náš tým špičkových analytiků a programátorů je pro vás připraven vymyslet řešení, které usnadní vaše procesy a vy tak získáte silnou konkurenční výhodu.

img 2

Jak tvorba aplikace probíhá?

Webové aplikace na míru programujeme ve spolupráci s koncovými uživateli, kteří aplikaci budou používat. Vše průběžně testujeme a dolaďujeme tak, aby aplikace co nejvíce splňovala vaše požadavky, navazovala na dosud používané softwary, pro uživatele byla přínosná, uživatelsky příjemná a intuitivní. Samozřejmostí je využívání moderních postupů i technologií a zabezpečení veškerých přenášených dat.

Zajímá vás podrobněji, jak obvykle při vývoji aplikací na míru postupujeme? Prohlédněte si jednotlivé kroky tvorby webové aplikace na míru.

Stačí už jeden krok, kontaktujte nás.

Jsme softwarová firma, která už od roku 2003 vyvíjí software na míru podle potřeb našich zákazníků. Přidáte se mezi spokojené klienty i vy?

Tadeáš Matoušek

Tadeáš Matoušek

Obchodní ředitel

S klienty se vždy snažím držet přátelskou, ale produktivní atmosféru. Nehrajeme si na korporátní prostředí a dokážeme obratně reagovat na potřeby vás i trhu. Pokud zvažujete vývoj vlastní webové aplikace, napište mi a pojďme se nezávazně setkat.

+420 739 299 568
[email protected]

Získejte analýzu zdarma