Webové aplikace na míru

Webové aplikace na míru

Pro naše klienty navrhujeme a vytváříme také webové aplikace na míru. Od jednoduchých řešení až po složité informační systémy. Takové aplikace, které naprosto respektují požadavky a stávající prostředí klienta a jsou pro něj opravdovým přínosem.

Co si ale vůbec pod termínem webová aplikace představit? A jaký je rozdíl mezi statickými webovými stránkami a webovou aplikací? Webová aplikace je softwarem, do kterého může uživatel aktivně přistupovat a užívat jej kdykoli a odkudkoli přes internetové prohlížeče. Právě v tom tkví největší výhoda webových aplikací oproti aplikacím desktopovým. Díky těmto aplikacím získáte sdílené informační systémy, do kterých mají zaměstnanci přístup a mohou do nich zadávat data a informace. Ulehčují a urychlují tak řadu procesů ve firmách. Může se jednat o jednoduché rezervační systémy, ale také individuální CRM systémy, objednávkové systémy, B2B i B2C portály, systémy pro správu zakázek apod.

V MEMOS Software programujeme webové aplikace ve spolupráci s dotčenými zaměstnanci. Ti jsou také nedílnou součástí vývojářského týmu. Vše průběžně testujeme a dolaďujeme tak, aby aplikace co nejlépe splňovala požadavky klienta, navazovala na dosud používané aplikace a pro uživatele byla přínosná a uživatelsky příjemná a intuitivní. Samozřejmostí je využívání moderních postupů a technologií a také zabezpečení veškerých přenášených dat.

Vytvořením vlastní webové aplikace na zakázku získáte řadu výhod:

  • nepřetržitý přístup k potřebným informacím a dokumentům z jakéhokoli místa na světě
  • uložená data jsou chráněna před zneužitím při ztrátě či poškození konkrétních zařízení vašich zaměstnanců
  • na projektu či zakázkách může pracovat souběžně více zaměstnanců
  • nenastavujete žádnou aplikace v počítačích či telefonech konkrétních uživatelů, vše je dostupné přes webový prohlížeč

Využívejte i vy těchto výhod, urychlíte a zeefektivníte tak práci vašich zaměstnanců a procesy ve vaší firmě.

Kontaktujte nás