Webová seznamovací aplikace

Bezpečnost uživatelů

Snadné platby

Pohodlná administrační aplikace

Výzva

Internetové seznamky se stávají čím dál větším fenoménem. Zdánlivě ideální schůzka se však často mění v horor, protože takových aplikací mnohdy zneužívají podvodníci, kteří lžou o své identitě. Proto chtěl náš klient z USA vyvinout seznamku, která falešným účtům zatne tipec. Ověření totožnosti každého uživatele pro něj bylo naprostou prioritou. 

 

Logo
  • Záruka bezpečnosti uživatelů
  • Snadné platby skrze platební bránu Stripe
  • Pohodlné používání aplikace
  • Věrnostní body za každou platbu
  • Jednoduchá komunikace s ostatními uživateli

Řešení

Naši vývojáři vyvinuli webovou aplikaci Fox & Muse. Při registraci musí každý uživatel vložit údaje ze svého pasu či občanského/řidičského průkazu, čímž systém ověří jejich totožnost. Zároveň zkontroluje jeho trestní rejstřík, aby zamezil registraci lidí, kteří byli například odsouzeni za sexuální obtěžování, a zaručil tím ostatním klientům bezpečnost.

Poplatek za registraci lze snadno provést skrze platební bránu Stripe. To platí i pro případné další platby. Výměnou za každý utracený dolar pak aplikace účtům připisuje věrnostní body, které lze dále využít ke koupi luxusního prádla pro ženy, ať už si ho koupí slečna sama, nebo jej dostane od nápadníka. 

Součástí aplikace je samozřejmě možnost jednoduše chatovat s ostatními uživateli, ale není problém využít i funkci hovoru či videohovoru. Lze si snadno nastavit do jaké vzdálenosti má seznamka ukazovat lokaci lidí na mapě. 

Našemu klientovi jsme naprogramovali i administrační aplikaci, díky níž systém spravuje (nákupy za věrnostní body, blacklisty nevhodných uživatelů apod.). Na vývoj obou aplikací jsme využili technologii Vue.js pro front-end a .NET 6 pro back-end. 


Použité technologie

Galerie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR