Kolik stojí
vývoj aplikace

Zjistěte, jak vzniká cena webové či mobilní aplikace na míru.

Co má vliv na cenu softwaru na míru?

Zajímáte se o vývoj mobilní či webové aplikace na zakázku? Podívejte se, co ovlivňuje cenu softwaru.

Ikona

Typ aplikace

Ikona

Funkce aplikace

Ikona

Zkušenosti vývojářů

První otázka, která vás posune k co nejpřesnějšímu odhadu finální ceny vývoje softwaru, je, jaký typ aplikace budete vyvíjet? Vývoj webové aplikace bývá například méně nákladný než vývoj mobilní aplikace, obzvlášť když vyvíjíte aplikaci pro Android i iOS.

Pak samozřejmě cenu aplikace ovlivňuje množství funkcí, které bude obsahovat. Pokud se jedná o veliký projekt s celou řadou funkcí, včetně zapojení umělé inteligence nebo IoT, integrací s dalšími aplikacemi, rozsáhlou administrátorskou sekcí a podobně, cena bude mnohem vyšší než u aplikace se základními funkcemi a statickými informacemi.

Nakonec cenu vývoje ovlivňuje i samotný dodavatel softwaru. Kromě odbornosti a referencí se vyplatí hledět i na to, zda je odhad finální ceny reálný. Pokud máte softwarový nápad a zajímá vás cena realizace, můžete se nám nezávazně ozvat přes formulář níže. Vše s vámi rádi probereme a připravíme pro vás zdarma odhad ceny, který počítá i s laděním aplikace v průběhu vývoje.

Hledáme řešení pro malé firmy i velké korporáty.

Prohlédněte si, jak naše řešení pomáhají ve firmách.

ČZU

Monitorování výskytu škůdců

Pro ČZU jsme vyvinuli webovou a mobilní aplikaci Treez, přičemž primárním účelem mobilní varianty je vytvářet nové záznamy o výskytu škůdců přímo v terénu. Základem obou aplikací je interaktivní mapa a atlas škůdců. Při zadávání nového záznamu lze zjednodušit identifikaci škůdce pomocí fotografie, vybrat škůdce z dostupného atlasu, identifikovat druh poškození a dřevinu. Pokud laický uživatel dřevinu nerozpozná, může při zadávání záznamu využít interaktivní mapu, která pracuje s databází stromů, a typ dřeviny si v dané lokalitě jednoduše zobrazit. Pro uživatele, kteří potřebují sledovat výskyt škůdců, jsme vyvinuli Geoaplikaci ve webové verzi. Zobrazení a práce s ní závisí na úrovni uživatelského oprávnění. Na mapě Geoaplikace se zobrazuje výskyt škůdců s tím, že přesné zobrazení lokality konkrétních záznamů se zobrazuje pouze uživatelům s prémiovým účtem. Posledním pilířem aplikace je administrační rozhraní, ve kterém uživatelé s administrátorským oprávněním nové záznamy schvalují či zamítají, případně přidávají nového škůdce do atlasu.

Zažijkraj.cz

Turistická mobilní aplikace

Pro klienta jsme vyvinuli mobilní aplikaci, do které se lze jednoduše přihlásit pomocí účtu na Facebooku nebo Apple ID – záleží na operačním systému smartphonu. Stěžejním obsahem aplikace jsou výlety, které lze vyhledávat dle krajů nebo přímo na interaktivní mapě ČR. Výlety obsahují popis destinace, možnosti dopravy, cestovatelské výzvy, a řadu veřejných i soukromých uživatelských hodnocení. Od celkového hodnocení výletu, náročnosti, počasí, útraty, slovního hodnocení, soukromého deníku, až po možnost nahrávání fotek z výletu. Mobilní aplikaci lze používat i bezplatně, ovšem VIP uživatelům se otevírají všechny dostupné cestovatelské výzvy a další skryté funkce. Pro platby za předplatné prémiového účtu verze pro Android využívá platební bránu GoPay, zatímco iOS používá Apple Pay. Aplikace díky tomu vůbec nepracuje s platebními údaji uživatelů. Pouze si jednou měsíční vyžádá a ověří platbu. Pro klienta je důležitá také webová aplikace, která slouží pro správu výletů a dalšího obsahu (ocenění za splněné výzvy, fotosoutěže a podobně), administraci uživatelských účtů, nastavení reklamy v aplikaci nebo odesílání FMC notifikací s možností demografického cílení na uživatele.

Emil Frey

Systém sdílených kanceláří (Home Office Planner)

Vytvořili jsme přehledný systém, který umožňuje všem zaměstnancům bezproblémové rezervace a využívání sdílených kanceláří. Po přihlášení uživatel vidí přehled svých rezervací, může je libovolně spravovat a plánovat si vše předem. Interaktivní mapka kanceláří i garáží zobrazuje, která místa jsou volná či obsazená, takže si každý může vybrat a rezervovat přesně ty kapacity, které potřebuje. To platí jak pro různá pracovní, tak i pro parkovací místa.   Aplikace umožňuje precizní plánování a už během rezervace zobrazuje volné časy i možné překryvy s kolegy tak, aby nikdy nedošlo ke konfliktu. Samozřejmostí jsou filtry volných míst a zobrazení detailu místa po najetí myší. Home office planner navíc umožňuje i rezervace v zastoupení, takže vybraní uživatelé mohou rezervovat místa i pro své kolegy. 

Einhell

Vzdálené ovládání robotických sekaček

Pro klienta jsme vytvořili mobilní i webovou aplikaci, přičemž ta mobilní funguje jako plnohodnotný nástroj pro snadné ovládání sekačky, zatímco hlavním účelem webové aplikace je administrace účtů a zařízení. Mobilní aplikaci jsme vytvořili pomocí platformy Xamarin s využitím technologií .NET a C#. Vytvořená aplikace tak byla přímo kompatibilní s operačními systémy iOS a Android, což urychlilo dokončení celého projektu. Mobilní aplikace komunikuje se sekačkou pomocí Bluetooth připojení. Data o činnosti sekačky, ať už se jedná o její stav, úkoly, plánování nebo statistiky, se následně synchronizují se serverem. Při vývoji webové aplikace jsme pracovali s technologií Vue.js pro frontend a .NET Core pro backend. Webová aplikace má propracovanější administrátorskou část. Obzvlášť pro servisní techniky a administrátory. Hlavním uživatelským účtem disponuje pochopitelně majitel sekačky, který může udělovat oprávnění s omezenými právy dalším účtům, například členům domácnosti nebo servisním technikům. Při případném prodeji sekačky pak lze naopak oprávnění původního majitele vymazat.

Jak vývoj webů probíhá?

Webové stránky na míru programujeme ve spolupráci s koncovými uživateli, kteří je budou používat. Vše průběžně testujeme a dolaďujeme tak, aby web co nejlépe splňoval vaše požadavky a pro uživatele byl přínosný, uživatelsky příjemný a intuitivní. Samozřejmostí je využívání moderních postupů a technologií a zabezpečení veškerých přenášených dat.

Zajímá vás, jak obvykle postupujeme? Prohlédněte si jednotlivé kroky našeho procesu.

 

KONTAKT

Chcete zjistit cenu vašeho softwaru na míru?

Icon

První krok je snadný, stačí se ozvat.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR