Přejít na úvod

Kolik stojí vývoj aplikace

Zvažujete vývoj vlastního softwaru na míru a zajímá vás, kolik to může stát? Právě tato otázka patří mezi jednu z nejčastějších, odpověď ale není jednoduchá. Pojďme si společně tuto problematiku rozebrat.

Intro img

cena vývoje aplikací

Adv icon1

Typ aplikace

Adv icon1

Funkce aplikace

Adv icon1

Zkušenosti vývojářů

Co má vliv na cenu softwaru na míru?

Vývoj aplikací na míru je komplexní a poměrně náročný proces, který v sobě skrývá mnoho disciplín. Nejčastěji se pro něj rozhodují firmy, které „vyrostly“ z krabicových řešení, či jejich fungování vyžaduje speciální funkce. A samozřejmě nesmíme zapomínat ani na aplikace, které vzniknou jako samostatné business plány. Naprosto chápeme, že vás kromě tisíce různých otázek napadá myšlenka „a kolik to bude stát“. Pojďme se na to tedy podívat.

První otázka, která vás posune k co nejpřesnějšímu odhadu finální ceny vývoje softwaru, je jaký typ aplikace budete vyvíjet? Vývoj webové aplikace bývá například méně nákladný než vývoj mobilní aplikace.

Pak samozřejmě cenu aplikace ovlivňuje množství funkcí, které bude obsahovat. Pokud se jedná o veliký projekt s celou řadou funkcí, včetně zapojení umělé inteligence nebo IoT, integrací s dalšími aplikacemi, rozsáhlou administrátorskou sekcí a podobně, cena bude mnohem vyšší než u aplikace se základními funkcemi a statickými informacemi.

Nakonec cenu vývoje ovlivňuje i samotný dodavatel softwaru. Kromě odbornosti a referencí se vyplatí hledět i na to, zda je odhad finální ceny reálný. Pokud máte softwarový nápad a zajímá vás cena realizace, můžete se nám nezávazně ozvat přes formulář níže. Vše s vámi rádi probereme a připravíme pro vás zdarma odhad ceny, který počítá i s laděním aplikace v průběhu vývoje.

Jaké základní druhy softwaru známe?

Cena vývoje se liší i podle toho, jaký typ softwaru zvažujete vyvíjet. Podívejte se na detailnější představení či nás rovnou kontaktujte, rádi vám poradíme s výběrem přístupu, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům.

Desktopový program ikona

Desktopový program

Mobilní aplikaci ikona

Mobilní aplikaci

Zobrazit více
Webovou aplikaci ikona

Webovou aplikaci

Zobrazit více
img 2

Chcete vědět, kolik bude stát vaše aplikace na zakázku?

Chápeme, že cena je důležitým ukazatelem při výběru nového dodavatele vašeho IT. Abychom se vyhnuli „tipování“ ceny od oka a následných „víceprací“, jak je tomu u některých nepoctivých dodavatelů zvykem, rozhodli jsme se na to jít transparentně. Předložíte nám váš záměr, náš analytik jej zdarma a nezávazně rozpracuje a nacení. Vy tam získáte jasnou a reálnou představu o finanční náročnosti vašeho projektu.

Hledáme řešení pro malé firmy i velké korporáty.

Prohlédněte si, jak jsme například pomohli našim klientům.

První krok je snadný, stačí se ozvat.

Chcete zjistit cenu vašeho softwaru na míru?

Tadeáš Matoušek

Tadeáš Matoušek

Obchodní ředitel

Stanovujeme reálnou cenu, kterou za vývoj zaplatíte. Pokud vám někdo nabízí cenu znatelně nižší, zbystřete pozornost. Nešvarem tohoto oboru je totiž postupné navyšování nákladů na vývoj. S tím my nesouhlasíme a chceme, abyste od začátku měli přesnou představu, kolik si na realizaci softwaru na zakázku připravit peněz.

+420 739 299 568
[email protected]

Bezplatná kalkulace