fbpx
+420 222 560 345

Na Královce 31/4, Praha, Česká republika

Kolik stojí
vývoj aplikace

Zjistěte, jak vzniká cena webové či mobilní aplikace na míru.

Co má vliv na cenu softwaru na míru?

Zajímáte se o vývoj mobilní či webové aplikace na zakázku? Podívejte se, co ovlivňuje cenu softwaru.

Typ aplikace

Funkce aplikace

Zkušenosti vývojářů

První otázka, která vás posune k co nejpřesnějšímu odhadu finální ceny vývoje softwaru, je, jaký typ aplikace budete vyvíjet? Vývoj webové aplikace bývá například méně nákladný než vývoj mobilní aplikace, obzvlášť když vyvíjíte aplikaci pro Android i iOS.

Pak samozřejmě cenu aplikace ovlivňuje množství funkcí, které bude obsahovat. Pokud se jedná o veliký projekt s celou řadou funkcí, včetně zapojení umělé inteligence nebo IoT, integrací s dalšími aplikacemi, rozsáhlou administrátorskou sekcí a podobně, cena bude mnohem vyšší než u aplikace se základními funkcemi a statickými informacemi.

Nakonec cenu vývoje ovlivňuje i samotný dodavatel softwaru. Kromě odbornosti a referencí se vyplatí hledět i na to, zda je odhad finální ceny reálný. Pokud máte softwarový nápad a zajímá vás cena realizace, můžete se nám nezávazně ozvat přes formulář níže. Vše s vámi rádi probereme a připravíme pro vás odhad ceny, který počítá i s laděním aplikace v průběhu vývoje.

Jak vývoj webů probíhá?

Webové stránky na míru programujeme ve spolupráci s koncovými uživateli, kteří je budou používat. Vše průběžně testujeme a dolaďujeme tak, aby web co nejlépe splňoval vaše požadavky a pro uživatele byl přínosný, uživatelsky příjemný a intuitivní. Samozřejmostí je využívání moderních postupů a technologií a zabezpečení veškerých přenášených dat.

Zajímá vás, jak obvykle postupujeme? Prohlédněte si jednotlivé kroky našeho procesu:

  1. Nezávazná schůzka
  2. Návrh řešení a cenová nabídka
  3. Podpis smlouvy
  4. Analýza a tvorba prototypu
  5. Vývoj a testování
  6. Nasazení a spuštění aplikace
  7. Podpora a další rozvoj

 

Kontaktujte nás

První krok je snadný, stačí se ozvat.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR