Bootstrap

Bootstrap je open-source framework pro vývoj responzivních webových aplikací. Nabízí rozsáhlou sbírku JavaScript pluginů a CSS stylů a obsahuje vysoké množství všelijakých komponent, které si mohou vývojáři uzpůsobit podle svých potřeb.

Zjistili jste něco nového?
Sdílejte na sociálních sítích

Kde jsme použili Bootstrap?

Podívejte se na příklady

LeasePlan

Systém řízení call centra

Webovou aplikaci CC3 používají operátoři call centra i zaměstnanci LeasePlan, kteří požadavky dále řeší s autoservisy, pojišťovnami a dalšími subjekty. Každému uživateli je přiřazena role, která určuje úroveň uživatelských oprávnění. Zpracování požadavků usnadňuje propojení s dalšími systémy a řada automatických akcí, jako jsou například upozornění vázaná k jednotlivým úkolům, zaznamenávání komunikace, nebo odesílání e-mailů s poptávkou do autoservisů. Kromě lokátoru servisů CC3 komunikuje také s hlavním systémem pro evidenci vozidel. Klienty, kteří potřebují náhradní vozidlo, servis nebo řešit pojistnou událost, tak lze identifikovat velice rychle pomocí RZ i mnoha dalších údajů. Uživatelské rozhraní aplikace bylo vyvinuto tak, aby vycházelo z rozložení předchozího interního systému. Pro uživatele tak byl přechod na nový software opravdu snadný a přirozený. Z vývojářského hlediska je navíc do budoucna aplikace otevřená dalšímu rozšiřování. Zároveň se však při splnění všech požadavků podařilo to hlavní – zrychlení chodu aplikace. Výraznou roli v tom hraje využití novějších technologií, jako je například AJAX. Díky asynchronní komunikaci se tak v nové aplikaci nepřekresluje celá stránka, ale jen určité prvky uživatelského rozhraní.

Pernod Ricard

Marketingová aplikace

Vývoj webové responsivní aplikace pro marketingové oddělení, ve které je možnost upravovat informace a média o produktech a drincích. Uživatelé si mohou v přehledné hierarchii (brand, značka) upravovat nejen textové detaily produktů (jako je popis nebo název), ale i jejich nahrávat fotky a další marketingové dokumenty ke stažení. Dále je zde správa odkazů na sociální sítě u jednotlivých produktů. Všechny tyto informace se posílají přes zabezpečenou webovou službu z interního serveru a pro zpracování jsou dostupné na veřejných webových stránkách.

Citroën Česká Republika

Fakturační datové toky a distribuce faktur

Naprogramování databázových Microsoft SQL DTS balíčků na import více než deseti druhů textových a csv souborů obsahujících informace o fakturách. Jednotlivé faktury lze editovat ve stávajícím řešení PES2, které jsme realizovali a aktuálně jej spravujeme více než 9 let. Dále jsme realizovali tvorbu samotných faktur do PDF souborů, které se distribuovaly na jednotlivá dealerství značky Citroën (včetně značky DS). K distribuci jsme vytvořili responsivní webovou aplikaci.