Mobilní a webová aplikace pro dopravní firmu

Mobilní aplikace pro řidiče

Webová aplikace pro dispečink

Propojení s mapami Google

Výzva

Regionální organizátor pražské integrované dopravy (ROPID) potřeboval pro svou službu Bezba vytvořit aplikaci pro dispečery. Bezba poskytuje dopravu na objednávku po Praze a okolí pro osoby se sníženou schopností pohybu, a potřebovali proto vyvinout přehledný systém, ve kterém lze spravovat a vyřizovat všechny objednávky snadno a rychle.  

Součástí zadání bylo i vytvoření mobilní aplikace pro samotné řidiče. Ti v ní potřebují mít přehled o všech svých jízdách včetně potřebných informací, které před jízdou potřebují vědět.  

Logo
  • Propojení s Google mapami 
  • Mobilní aplikace pro řidiče
  • Jednoduché provádění komplexních operací
  • Uživatelsky přívětivý design

Řešení

Pro dispečink jsme vyvinuli webovou aplikaci, která je uživatelsky přívětivá a jednoduše se s ní pracuje. Díky propojení s Google mapami je viditelná poloha všech vozů, přidělování řidičů k zákazníkům je díky tomu velmi snadné. Zaměstnanci mají k dispozici také rozvrh všech naplánovaných jízd. 

S jízdami lze provádět komplexní operace. Není nutné každou objednávku vyřizovat zvlášť, ale jednotlivé jízdy lze slučovat či pracovat s opakovanými nebo zpátečními jízdami. Naši vývojáři při vývoji této aplikace pracovali s .NET pro back-end a s Vue.js pro front-end.

Mobilní aplikace Bezba doprava je vyvinutá pro řidiče a asistenty. Najdou v ní přehledný seznam jízd na každý den, přičemž po rozkliknutí konkrétní položky zjistí všechny potřebné informace včetně trasy. Aplikace je dostupná na Google Play. Na její vývoj byl použit Xamarin. 


Použité technologie

Galerie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR