Webová aplikace pro Potravinové banky

Intuitivní rozhraní

Správa uživatelů

Export do Excelu

Výzva

Česká federace potravinových bank nás kontaktovala s prosbou o pomoc při modernizaci jejich interních procesů. Tato charitativní organizace, která v současnosti pomáhá tisícům osob v nouzi, se rozhodla zlepšit logistiku výdejů potravinových balíčků. Cílem poptávaného vývoje měla být realizace webové aplikace, která sjednotí všechny důležité kroky do jednoho systému. Mělo tedy dojít k propojení jednotlivých potravinových bank, sociálních pracovníků a lidí v nouzi.  

Logo
Website Facebook Linkedin
  • Jednoduchý a intuitivní design
  • Tvorba Excel výstupů
  • Unikátní výdejní systém
  • Správa a přiřazování uživatelů 
  • Automatizace manuální práce

Řešení

U nás v MEMOSu máme rádi projekty, které mají smysl. Když se na nás tedy obrátili zástupci Potravinové banky s poptávkou finančně dostupného vývoje, snažili jsme se tuto iniciativu maximálně podpořit. Náš analytik ve spolupráci se zadavatelem navrhl kostru celého projektu, kterou jsme následně připravili v rámci prototypu. Po jeho schválení došlo k samotnému kódování webové aplikace v jazyku .Net a VUE.JS.

Aplikace funguje jako interní systém, do kterého mají přístup pouze autorizovaní uživatelé. Ti se dle oprávnění dělí na Správce výdejen (tedy konkrétní potravinové banky), které mohou zakládat jednotlivá výdejní stanoviště, a Sociální pracovníky, kteří vedou správu lidí v nouzi. Proces výdeje se nyní tedy zjednodušil na vytvoření výdejního místa, přiřazení určitých parametrů k danému místu (pro děti, pro seniory, pro lidi s potravinovými alergiemi apod.) a následné přiřazení osob s nárokem na potravinový balíček. Před zahájením přímé distribuce dochází v rámci systému k exportu a vystavení listiny, která obsahuje všechny potřebné informace pro výdejní pracovníky.


Použité technologie

Galerie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR