Postup vývoje softwaru na míru

1.Nezávazná schůzka
2.Návrh řešení a cenová nabídka
3.Podpis smlouvy
4.Analýza a tvorba prototypu
5.Vývoj a testování
6.Nasazení a spuštění aplikace
7.Podpora a rozvoj
Video preview
FAQ person

Jak vám mohu pomoci?

Tadeáš Matoušek, obchodní ředitel
Thanks

1. Nezávazná schůzka

Vše začíná vaší poptávkou vývoje softwaru na zakázku. Jakmile ji obdržíme, pročteme si ji a nejdříve se vám ozveme, abychom domluvili první setkání. Tam probereme vaše potřeby a představíme vám možná řešení. Pokud ještě nemáte jasnou představu o tom, jak by měl váš software vypadat, zkuste si položit následující otázky:

  • Jaký bude účel aplikace? Jaké funkce by měla plnit?
  • Kdo bude nové řešení používat?
  • Jakým způsobem se vám investice zaplatí?
Thanks

2. Návrh řešení a cenová nabídka

Všechny vaše požadavky zpracujeme a připravíme přesnou specifikaci řešení. Představíme vám celkový rámec projektu, časový i finanční odhad a navrhneme další postup. Rádi jsme o krok napřed, takže už v tuto chvíli se vám budeme snažit ukázat možná řešení, abychom společně odladili zadání a ujistili se, že budete s naším řešením spokojeni.

Thanks

3. Podpis smlouvy

Jakmile schválíte návrh řešení, připravíme smlouvy k podpisu. V tuto chvíli náš MEMOS tým již provádí přípravné práce a vy znáte odpovědi na klíčové otázky:

  • Jak dlouho bude vývoj softwaru trvat?
  • Kolik bude software stát?
  • Co všechno bude aplikace umět?
Thanks

4. Analýza a tvorba prototypu

Po vzájemné dohodě začíná důkladná IT analýza, během které zpracujeme všechny důležité informace a podklady pro vývoj. Již v tuto chvíli pro vás připravíme prototyp, abychom se ujistili, že naše představa přesně odpovídá vašemu očekávání. Zní to sice jako klišé, ale jeden funkční prototyp opravdu vydá za tisíc slov. Své požadavky si mnohem lépe uvědomíte a vytříbíte, když si vše můžete vyzkoušet na skutečné aplikaci. Na této praxi si zakládáme, protože výrazně pomáhá k vaší spokojenosti s výsledky projektu.

Thanks

5. Vývoj a testování

Díky průběžné integraci a testování jsme schopni rychle dokončovat funkční celky aplikace a ihned vám je prezentovat, abyste nám mohli dát zpětnou vazbu. To nám pomáhá odhalit případné nedostatky včas a odladit aplikaci tak, aby přesně odpovídala vašim představám. Nemusíte se tedy obávat, jaký bude výsledek, protože vše vidíte ještě dříve, než je aplikace hotová.

Chcete se dozvědět více? Přečtěte si článek o tom, jak probíhá vývoj.

Thanks

6. Nasazení a spuštění aplikace

Jakmile je software hotový a vy jste spokojeni s jeho podobou, provedeme implementaci do vašeho firemního prostředí. Dodáme veškerou dokumentaci a rádi vám zajistíme uživatelské školení, abychom se ujistili, že vám náš software usnadní práci a pomůže vám dosáhnout vašich cílů.

Thanks

7. Podpora a rozvoj

Spuštěním aplikace naše práce nekončí. I po uvedení do ostrého provozu vše pečlivě sledujeme a poskytujeme expertní podporu.

Může se stát, že se vaše potřeby v budoucnu změní, nebo budete chtít rozšířit aplikaci na další procesy ve firmě. V takovém případě jsme připraveni pomoci vám s rozvojem a díky tomu, že váš software dobře známe, dovedeme vaše požadavky velmi rychle zpracovat

FAQ person

Jak vám mohu pomoci?

Tadeáš Matoušek, obchodní ředitel