Přejít na úvod

Získejte přehled díky naší bezplatné analýze

Máte nápad na vlastní mobilní nebo webovou aplikaci či specifický software, ale nejste si jisti, jaké jsou náklady na jeho realizaci? Zajímá vás, jaké možnosti vám zakázkový vývoj nabízí přímo ve vašem oboru? Potřebujete zjistit, co vše budete pro vývoj potřebovat a kolik času to zabere? Tak nejen na to vám dokáže konkrétně odpovědět naše bezplatná a nezávazná analýza poptávaného řešení. Jejím cílem je vzájemné seznámení, shrnutí vašich potřeb, základní představení možného postupu a technologií i navržení rozpočtu a harmonogramu.

Intro img

Jak získat bezplatnou analýzu vašeho nápadu?

Udělejte první krok k vývoji svého softwaru na míru. Díky naší úvodní analýze získáte cenné informace, návrh rozpočtu i časového plánu.

1. Poptávka ikona

1. Poptávka

Vše začíná u vašeho nápadu softwarového řešení na míru. Zašlete nám nezávaznou poptávku skrze formulář nebo email. Jak správně napsat poptávku?
2. Schůzka ikona

2. Schůzka

Spojí se s vámi náš zkušený obchodní zástupce, a na základě úvodních informací zjistí, zda vám s vašim projektem dokážeme pomoci. Jaký je obvyklý postup?
3. Analýza ikona

3. Analýza

Nezávazně a bezplatně pro vás zpracujeme analýzu poptávaného řešení. Vyslechneme si vaše potřeby, záměry i možnosti, a na základě toho připravíme úvodní analýzu. Získáte tak dostatek informací pro vaše rozhodování.
img 2

Proč využít naší analýzy

Díky úvodní analýze získáte cenné informace a postřehy, které vám pomohou při následném vývoji.

 1. 1. návrh řešení vašich požadavků
 2. 2. doporučení technologií
 3. 3. představení postupu vývoje
 4. 4. návrh časového harmonogramu
 5. 5. návrh rozpočtu
 6. 6. doporučení zkušeného analytika
img 2

Proč do toho jít s námi?

Jsme MEMOS Software a vývoji softwaru na míru se věnujeme už od roku 2003. Za tu dobu jsme zrealizovali více než 1000 projektů pro stovky klientů z celého světa. Našich služeb využívají nejen velké korporace, ale i malí podnikatelé. Pomůžeme vám s tvorbou celého systému i webové nebo mobilní aplikace. Mezi naše přednosti patří přátelský a nekorporátní přístup, kvalitní služby a zkušený tým.

Napište nám

Máte zájem o bezplatnou analýzu a konzultaci?

Využijte naší nabídky a zkonzultujte svůj nápad s profesionály v oboru.

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR

  pokračujte ve čtení

  Hledáte další informace ohledně vývoje na míru?

  Sepsali jsme pro vás několik obsahových stránek, které se specializují na daný typ vývoje. Ať už hledáte informace ohledně vývoje a údržby mobilních aplikací, chcete se dozvědět něco o webových aplikacích nebo zvažujete vývoj vlastního desktopového programu, jste u nás správně.

  Jsme tu pro vás

  Pomáháme firmám inovovat už od roku 2003

  Tadeáš Matoušek

  Tadeáš Matoušek

  obchodní ředitel

  Jmenuji se Tadeáš Matoušek a pomohl jsem už stovkám projektům k úspěšné realizaci. Za náš obchod vždy razím férový a přátelský přístup i jasnost informací. Na čem se společně domluvíme, tak vždy platí! Pokud vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte mě kontaktovat.

  +420 739 299 568
  [email protected]