Pomůžeme vám s vývojem i údržbou softwaru na míru!

Nejste spokojeni se stávajícím dodavatelem? My vás v tom nenecháme.

Důvěřují nám stovky firem, přidáte se i vy?

Už od roku 2003 pomáháme firmám s vývojem a rozvojem jejich softwaru. Zakládáme si na podrobné analýze, kvalitním vývoji a precizním supportu.

S čím vám dokážeme pomoci?

Ikona

Převzetí vývoje softwaru

Ikona

Převzetí vývoje mobilních aplikací

Ikona

Údržba a kontrola softwaru

Vývoji softwaru na míru se věnujeme od roku 2003 a za tu dobu jsme se na trhu setkali s ledasčím. Naším cílem bylo vždy vytvářet kvalitní aplikace, které svým zadavatelům budou přinášet samá pozitiva. Už od samotného začátku jakékoliv spolupráce dbáme na úzký a neformální vztah mezi námi a klientem. Věříme totiž, že právě vztah založený na vzájemné důvěře může přinést kýžené výsledky.

Z naší zkušenosti to ale tak bohužel všechny firmy nemají a občas nám zavolají zoufalí majitelé či ředitelé IT oddělení s prosbou akutního převzetí vývoje. Scénář je skoro vždy podobný – daná firma poptá dodavatele a vybere toho, který slíbí nejnižší cenu. Co si budeme povídat, pouhá částka není správný hodnotící parametr. Jen si to představme – software je pro většinu firem páteří celé společnosti, vy byste si dobrovolně vybrali v případě potíží s páteří toho „nejlevnějšího“ doktora?

Nedávno nám volal klient, který s námi před dvěma lety vedl výběrové řízení. Ve finálním rozhodování měl nás a jednu firmu z Moravy. Vybral právě východního dodavatele kvůli nižší hodinové sazbě. Daná firma však nejenže sídlila na východě republiky, své „zaměstnance“ měla ještě více tímto směrem, konkrétně z programátorských „farem“ v Indii. Kód byl nekvalitní a porušoval řadu bezpečnostních předpisů. Zároveň vývoj trval nesmyslně dlouho a komunikace byla velmi náročná. Zdánlivé ušetření na „hodinovce“ tak vedlo k výraznému prodražení v celkové ceně. Výsledek? Z kódu se nám podařilo smysluplně využít tak jednu desetinu a ostatní se muselo psát znovu. Poučení? Vždy si mimo ceny prověřte i další parametry, jako například historie, zkušenosti i reference. Tadeáš Matoušek, obchodní ředitel

Proč spolupracovat s námi?

V businessu nejde o hezká slova, zakládáme se na opravdových výsledcích.

Ikona

Senioři zkušenostmi ne věkem. Vyvíjíme už od roku 2003.

Ikona

Důraz na kvalitní analýzu, která následně šetří mnoho času i peněz.

Ikona

Silné zázemí v podobě více než 50 odborníků.

Ikona

Férový přístup bez kliček a výmluv.

Ikona

Rychlé reakční časy a garantované SLA.

Ikona

Znalost více než 20 nejmodernějších technologií.

Ikona

Vždy přesně víte, za co platíte.

Ikona

Dodržování nejnepřísnějších bezpečnostních standartů.

Ikona

Více než 1000 zrealizovaných projektů.

Pokud hledáte kvalitního dodavatele softwaru na míru, v MEMOSu jste správně. Už od roku 2003 garantujeme vysoké standarty realizovaných projektů. Za tuto dobu jsme spolupracovali s více než 200 firmami na 1000+ projektech. Díky tomu jsme získali silné know-how, jak vytěžit ze softwaru na míru úplné maximum a plně tak splnit vaše požadavky a očekávání. V týmu máme špičkové analytiky, ostřílené „projekťáky“ a šikovné vývojáře, díky kterým můžeme garantovat úspěch celého procesu vývoje softwaru i jeho následné údržby.

Vývojem to nikdy nekončí, vlastní software je potřeba udržovat, kontrolovat a aktualizovat. Většina našich klientů k tomuto supportu využívá právě naší správy a podpory v rámci bezproblémového provozu aplikace. Náš tým pravidelně hlídá bezpečností aktualizace, optimalizuje využití hardwaru i zpracovává pravidelné audity. Ondřej Synek, technický ředitel

Důvěřují nám začínající start-upy, české i světové firmy a státní instituce.

Jaký projekt můžeme pomoci realizovat vám?

KONTAKT

Máte zájem o bezproblémovou spolupráci?

Icon

Pojďme si napsat nebo zavolat.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR