Pomůžeme vám s vývojem i údržbou softwaru na míru!

Nejste spokojeni se stávajícím dodavatelem? My vás v tom nenecháme.

Důvěřují nám stovky firem, přidáte se i vy?

Už od roku 2003 pomáháme firmám s vývojem a rozvojem jejich softwaru. Zakládáme si na podrobné analýze, kvalitním vývoji a precizním supportu.

S čím vám dokážeme pomoci?

Ikona

Převzetí vývoje softwaru

Ikona

Převzetí vývoje mobilních aplikací

Ikona

Údržba a kontrola softwaru

Vývoji softwaru na míru se věnujeme od roku 2003 a za tu dobu jsme se na trhu setkali s ledasčím. Naším cílem bylo vždy vytvářet kvalitní aplikace, které svým zadavatelům budou přinášet samá pozitiva. Už od samotného začátku jakékoliv spolupráce dbáme na úzký a neformální vztah mezi námi a klientem. Věříme totiž, že právě vztah založený na vzájemné důvěře může přinést kýžené výsledky.

Z naší zkušenosti to ale tak bohužel všechny firmy nemají a občas nám zavolají zoufalí majitelé či ředitelé IT oddělení s prosbou akutního převzetí vývoje. Scénář je skoro vždy podobný – daná firma poptá dodavatele a vybere toho, který slíbí nejnižší cenu. Co si budeme povídat, pouhá částka není správný hodnotící parametr. Jen si to představme – software je pro většinu firem páteří celé společnosti, vy byste si dobrovolně vybrali v případě potíží s páteří toho „nejlevnějšího“ doktora?

Nedávno nám volal klient, který s námi před dvěma lety vedl výběrové řízení. Ve finálním rozhodování měl nás a jednu firmu z Moravy. Vybral právě východního dodavatele kvůli nižší hodinové sazbě. Daná firma však nejenže sídlila na východě republiky, své „zaměstnance“ měla ještě více tímto směrem, konkrétně z programátorských „farem“ v Indii. Kód byl nekvalitní a porušoval řadu bezpečnostních předpisů. Zároveň vývoj trval nesmyslně dlouho a komunikace byla velmi náročná. Zdánlivé ušetření na „hodinovce“ tak vedlo k výraznému prodražení v celkové ceně. Výsledek? Z kódu se nám podařilo smysluplně využít tak jednu desetinu a ostatní se muselo psát znovu. Poučení? Vždy si mimo ceny prověřte i další parametry, jako například historie, zkušenosti i reference. Tadeáš Matoušek, obchodní ředitel

Proč spolupracovat s námi?

V businessu nejde o hezká slova, zakládáme se na opravdových výsledcích.

Ikona

Senioři zkušenostmi ne věkem. Vyvíjíme už od roku 2003.

Ikona

Důraz na kvalitní analýzu, která následně šetří mnoho času i peněz.

Ikona

Silné zázemí v podobě více než 50 odborníků.

Ikona

Férový přístup bez kliček a výmluv.

Ikona

Rychlé reakční časy a garantované SLA.

Ikona

Znalost více než 20 nejmodernějších technologií.

Ikona

Vždy přesně víte, za co platíte.

Ikona

Dodržování nejnepřísnějších bezpečnostních standartů.

Ikona

Více než 1000 zrealizovaných projektů.

Pokud hledáte kvalitního dodavatele softwaru na míru, v MEMOSu jste správně. Už od roku 2003 garantujeme vysoké standarty realizovaných projektů. Za tuto dobu jsme spolupracovali s více než 200 firmami na 1000+ projektech. Díky tomu jsme získali silné know-how, jak vytěžit ze softwaru na míru úplné maximum a plně tak splnit vaše požadavky a očekávání. V týmu máme špičkové analytiky, ostřílené „projekťáky“ a šikovné vývojáře, díky kterým můžeme garantovat úspěch celého procesu vývoje softwaru i jeho následné údržby.

Vývojem to nikdy nekončí, vlastní software je potřeba udržovat, kontrolovat a aktualizovat. Většina našich klientů k tomuto supportu využívá právě naší správy a podpory v rámci bezproblémového provozu aplikace. Náš tým pravidelně hlídá bezpečností aktualizace, optimalizuje využití hardwaru i zpracovává pravidelné audity. Ondřej Synek, technický ředitel

Důvěřují nám začínající start-upy, české i světové firmy a státní instituce.

Jaký projekt můžeme pomoci realizovat vám?

Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky

Webové stránky evropského předsednictví

Web, který jsme pro Poslaneckou sněmovnu vytvořili, byl hned na začátku podroben velké zkoušce. Dle očekávání se hned po spuštění stránek vyrojilo mnoho pokusů o napadení, ale žádný z nich nebyl úspěšný. Je tomu tak díky bezpečnostním opatřením a vrstvám, které chrání stránky proti útočníkům. Všechny útoky sledujeme a kontrolujeme plynulý chod webu. Během vývoje jsme se zástupci Kanceláře Poslanecké sněmovny konzultovali a postupně upravovali vzhled i funkce webu tak, jak si klient upřesňoval svou představu. Stránky jsou přehledné a pro návštěvníky není složité se na nich orientovat. To platí i pro ty zahraniční, kteří najdou veškerý obsah v angličtině i francouzštině. Kdokoli si tak může přečíst, co předsednictví obnáší, získat potřebné kontakty nebo si ověřit termíny a program nadcházejících akcí. Při vývoji stránek jsme využili WordPress a dali jsme si záležet na tom, aby se našemu zákazníkovi co nejlépe spravovaly. Administraci jsme strukturovali tak, aby byla práce s obsahem webu velice jednoduchá a přehledná.

CZC.cz

Aplikace pro zefektivnění kompletace PC

Aplikace má jednoduchý design, ale práce, kterou vykonává, rozhodně jednoduchá není. Mezi funkce patří například automatizace procesu instalace potřebných ovladačů, testování hardwaru, aktivace licence produktu, a to není zdaleka vše. Jakmile je vše hotové, vygeneruje se report obsahující všechny potřebné informace o testovaném počítači nebo o případných problémech.    V aplikaci mají zaměstnanci CZC.cz přehled o všech objednávkách z PC konfigurátoru. Najdou zde informace o jednotlivých komponentech a o průběhu testování. Společnost již nabízí PC konfigurátor, který je šikovnou pomůckou při objednávání různých součástek počítače na webu czc.cz. Každý takto „vytvořený“ počítač bude zprocesován a otestován naší aplikací.  Naši vývojáři pracovali s .NET Core při vývoji back-endu a ve frameworku Vue.js během tvorby front-endu. Zajímavé je, že podobný systém v České republice jinde pravděpodobně nenajdete, možná ani na světě.   

Zažijkraj.cz

Turistická mobilní aplikace

Pro klienta jsme vyvinuli mobilní aplikaci, do které se lze jednoduše přihlásit pomocí účtu na Facebooku nebo Apple ID – záleží na operačním systému smartphonu. Stěžejním obsahem aplikace jsou výlety, které lze vyhledávat dle krajů nebo přímo na interaktivní mapě ČR. Výlety obsahují popis destinace, možnosti dopravy, cestovatelské výzvy, a řadu veřejných i soukromých uživatelských hodnocení. Od celkového hodnocení výletu, náročnosti, počasí, útraty, slovního hodnocení, soukromého deníku, až po možnost nahrávání fotek z výletu. Mobilní aplikaci lze používat i bezplatně, ovšem VIP uživatelům se otevírají všechny dostupné cestovatelské výzvy a další skryté funkce. Pro platby za předplatné prémiového účtu verze pro Android využívá platební bránu GoPay, zatímco iOS používá Apple Pay. Aplikace díky tomu vůbec nepracuje s platebními údaji uživatelů. Pouze si jednou měsíční vyžádá a ověří platbu. Pro klienta je důležitá také webová aplikace, která slouží pro správu výletů a dalšího obsahu (ocenění za splněné výzvy, fotosoutěže a podobně), administraci uživatelských účtů, nastavení reklamy v aplikaci nebo odesílání FMC notifikací s možností demografického cílení na uživatele.

Einhell

Vzdálené ovládání robotických sekaček

Pro klienta jsme vytvořili mobilní i webovou aplikaci, přičemž ta mobilní funguje jako plnohodnotný nástroj pro snadné ovládání sekačky, zatímco hlavním účelem webové aplikace je administrace účtů a zařízení. Mobilní aplikaci jsme vytvořili pomocí platformy Xamarin s využitím technologií .NET a C#. Vytvořená aplikace tak byla přímo kompatibilní s operačními systémy iOS a Android, což urychlilo dokončení celého projektu. Mobilní aplikace komunikuje se sekačkou pomocí Bluetooth připojení. Data o činnosti sekačky, ať už se jedná o její stav, úkoly, plánování nebo statistiky, se následně synchronizují se serverem. Při vývoji webové aplikace jsme pracovali s technologií Vue.js pro frontend a .NET Core pro backend. Webová aplikace má propracovanější administrátorskou část. Obzvlášť pro servisní techniky a administrátory. Hlavním uživatelským účtem disponuje pochopitelně majitel sekačky, který může udělovat oprávnění s omezenými právy dalším účtům, například členům domácnosti nebo servisním technikům. Při případném prodeji sekačky pak lze naopak oprávnění původního majitele vymazat.

KONTAKT

Máte zájem o bezproblémovou spolupráci?

Icon

Pojďme si napsat nebo zavolat.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR