ASP.NET

ASP.NET je open-source framework pro vývoj webových aplikací. Poskytuje velké množství funkcí a nástrojů pro tvorbu robustních a výkonných aplikací. Podporuje velké množství programovacích jazyků a nabízí vysokou úroveň bezpečnosti ve formě kvalitní obrany před útoky.

 

Zjistili jste něco nového?
Sdílejte na sociálních sítích

Kde jsme použili ASP.NET?

Podívejte se na příklady

PSA Group/Emil Frey

Aplikace pro správu a prodej vozů

Výsledkem je webová aplikace v anglickém jazyce, kterou si zaměstnanci PSA Group po přihlášení mohou spustit na svém notebooku nebo využít responzivní verzi na tabletu či telefonu. V původní aplikaci chyběly potřebné informace. Vzhledem k tomu, že se zákazník chce více zaměřit na prodej ojetých vozů, potřeboval přehlednou aplikaci s aktuálními stavy, technickými daty a dostupností. Největším vývojářským oříškem bylo překvapivě sjednocení formátů času. Některé státy používají US formát a kvůli tomu docházelo k přehození čísla u měsíců a dnů a databáze vracela chybové hlášky. Nakonec museli vývojáři přistoupit k ignorování lokálního nastavení a natvrdo nastavit CZ formát.

Schneider Electric

Short interval management

Byl vytvořen návrh uživatelského rozhraní webové aplikace podobný tabuli, na kterou se do té doby ručně kreslilo. Uživatelské rozhraní bylo navrženo tak, aby bylo podobné manuálnímu systému a uživatelé tak dokázali snadno přejít na nový software. Byla nastavena eskalační pravidla a automatické emailové notifikace příslušným osobám.

R-Altra

Dispečerský software

Hrubá data jsme rozdělili do 2 kategorií. Data pro potřeby dashboardu pro dispečery jsou zpracována v reálném čase, zatímco ostatní jsou pouze uložena pro pozdější zpracování. Optimalizovali jsme také výpočty z databází na maximální rychlost, aby vizualizované informace byly co nejaktuálnější.