IT služby Praha

Outsourcing IT, expertní podpora a software na míru

Jaké služby poskytujeme?

Ikona

IT podpora bez starostí

Ikona

Vývoj software na míru

Ikona

Business inteligence

Outsourcing IT vám pomůže soustředit se na to, co umíte nejlépe. Domluvte si bezplatnou analýzu vašeho IT se specialisty MEMOS Software. Navrhneme pro vás optimální řešení, díky kterému bude vaše IT prostředí efektivní, spolehlivě zabezpečené a vždy dostupné.

Naši experti se specializují na vývoj softwaru na zakázku, vývoj IoT řešení i aktivní využívání business a umělé inteligence. Pokud chcete vědět, jak vám může software na míru pomoci a jak obvykle postupujeme, podívejte se na náš recept na úspěšný softwarový projekt.

Zajišťujeme kompletní IT správu

Jaké služby si pod tím představit?

Ikona

Správa serverů, sítí a IT zařízení

Ikona

Návrh a realizace IT infrastruktury

Ikona

Zabezpečení sítí a firemních dat

Ikona

Dodávky hardware a software

Ikona

Cloudová řešení a virtualizace

Ikona

Poradenství a uživatelská podpora

Zvažujete outsourcing vašeho IT? V oblasti správy IT si můžete zvolit balík služeb na míru. Zajistíme pro vás vše, od analýzy, návrhu a realizace až po zajištění plynulého provozu a rozvoje vašeho IT. Naší prioritou je zabezpečení, na které myslíme v každé fázi projektu. Na základě vašich požadavků umíme také připravit nabídku na novou počítačovou síť. Po zprovoznění vše nastavíme a dlouhodobě monitorujeme.

Vývoj software a IoT

Chcete vědět, jak vám vývoj nových technologií může pomoci? Podívejte se na ukázky práce našich vývojářů.

R-Altra

Dispečerský software

Hrubá data jsme rozdělili do 2 kategorií. Data pro potřeby dashboardu pro dispečery jsou zpracována v reálném čase, zatímco ostatní jsou pouze uložena pro pozdější zpracování. Optimalizovali jsme také výpočty z databází na maximální rychlost, aby vizualizované informace byly co nejaktuálnější.

ROPID

Mobilní a webová aplikace pro dopravní firmu

Pro dispečink jsme vyvinuli webovou aplikaci, která je uživatelsky přívětivá a jednoduše se s ní pracuje. Díky propojení s Google mapami je viditelná poloha všech vozů, přidělování řidičů k zákazníkům je díky tomu velmi snadné. Zaměstnanci mají k dispozici také rozvrh všech naplánovaných jízd.  S jízdami lze provádět komplexní operace. Není nutné každou objednávku vyřizovat zvlášť, ale jednotlivé jízdy lze slučovat či pracovat s opakovanými nebo zpátečními jízdami. Naši vývojáři při vývoji této aplikace pracovali s .NET pro back-end a s Vue.js pro front-end. Mobilní aplikace Bezba doprava je vyvinutá pro řidiče a asistenty. Najdou v ní přehledný seznam jízd na každý den, přičemž po rozkliknutí konkrétní položky zjistí všechny potřebné informace včetně trasy. Aplikace je dostupná na Google Play. Na její vývoj byl použit Xamarin. 

Emil Frey

Systém sdílených kanceláří (Home Office Planner)

Vytvořili jsme přehledný systém, který umožňuje všem zaměstnancům bezproblémové rezervace a využívání sdílených kanceláří. Po přihlášení uživatel vidí přehled svých rezervací, může je libovolně spravovat a plánovat si vše předem. Interaktivní mapka kanceláří i garáží zobrazuje, která místa jsou volná či obsazená, takže si každý může vybrat a rezervovat přesně ty kapacity, které potřebuje. To platí jak pro různá pracovní, tak i pro parkovací místa.   Aplikace umožňuje precizní plánování a už během rezervace zobrazuje volné časy i možné překryvy s kolegy tak, aby nikdy nedošlo ke konfliktu. Samozřejmostí jsou filtry volných míst a zobrazení detailu místa po najetí myší. Home office planner navíc umožňuje i rezervace v zastoupení, takže vybraní uživatelé mohou rezervovat místa i pro své kolegy. 

Solar Turbines

Sledování výrobního workflow

Pro klienta jsme vyvinuli software, který sleduje workflow výroby a montáže součástek. Systém sleduje kde, kdy, kdo a jak dlouho které součástky skládal, zda prošly potřebnou kontrolou, nebo zda došlo k jejich navrácení na předešlé pracoviště k nápravě. Systém pracuje se šestnácti PDA čtečkami čárových kódů v podobě mobilních telefonů s operačním systémem Android, a čtyřmi průmyslovými obrazovkami, které zobrazují aktuální stav na jednotlivých pracovištích. Mobilní aplikace vznikala na platformě Xamarin, server využívá .NET Core a webové stránky vznikly ve Vue.js. Komunikace probíhá pomocí GSM a SIM karty jsou umístěné jak v samotných PDA, tak v modulech Raspberry Pi. Pokud zařízení ztratí připojení k internetu, ukládají se data lokálně a odesílají se, jakmile se připojení obnoví.

KONTAKT

Kontaktujte nás

Icon

Můžeme vám nějak pomoci? Pokud vás zaujaly naše služby, domluvte si s námi nezávaznou schůzku.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR