Přejít na úvod

Softwarová IT firma z Prahy

Hledáte stabilního dodavatele softwarů a aplikací na míru? U nás v MEMOS Software se custom vývoji věnujeme už od roku 2003, a za tu dobu jsme realizovali více než 1.000 projektů pro stovky firem z celého světa.

Intro img

O nás

Profesionální přístup bez zbytečné byrokracie

U nás v MEMOS Software spojujeme profesionální přístup s lidskostí. Ačkoliv patříme mezi špičky v oblasti vývoje softwaru na zakázku, naším hlavním mottem je jednoduchá a otevřená komunikace s našimi klienty. Vždyť za každým technickým projektem stojí člověk s jasnou představou o tom, čeho chce dosáhnout. Nemáme potřebu obalovat věci komplikovanými technickými termíny. Místo toho dáváme přednost tomu, abyste vždy věděli, co se děje – srozumitelně a jasně. Nehrajeme si na egoistické experty, kteří znají všechno nejlépe, nepřipravujeme pro vás stostránkové smlouvy plné dodatků a kliček, a už vůbec u nás nenajdete korporátní přístup. Jsme totiž spolehlivá firma z Prahy, která se nebojí žádných IT výzev.

Ať už jste malý start-up nebo velká korporace, náš přístup k vám bude vždy stoprocentní. Z vašeho nápadu na softwarové řešení chceme udělat produkt, který bude funkční, a plně splní vaše očekávání. Na čem se domluvíme, to platí – nacenění vašich projektů připravujeme na základě reálných dat tak, abyste už dopředu mohli přesně vědět, s čím můžete počítat.

S čím vám dokážeme pomoci?

Adv icon1

Mobilní aplikace na míru

Adv icon1

Webové aplikace na zakázku

Adv icon1

IoT projekty na klíč

Adv icon1

Expertní podpora a support

Adv icon1

Software s prvky AI

Adv icon1

Business inteligence

Jako IT firma se specializujeme na vývoj aplikací a softwarových řešení na míru. Vaši vizi proměníme v plně funkční řešení, které přesně odpovídá vašim požadavkům. Každý projekt je pro nás unikátní výzvou, ke které přistupujeme se stoprocentní zodpovědností. Ať už hledáte sofistikovaný firemní software, efektivní skladový systém, moderní mobilní aplikaci či komplexní programové řešení, můžete se na nás spolehnout.

Proč spolupracovat s MEMOSem?

Rosteme už od roku 2003 ikona

Rosteme už od roku 2003

Jsme poctivá česká IT firma, která nepřetržitě roste už od roku 2003. Za tu dobu jsme realizovali více než 1.000 projektů pro stovky klientů z celého světa. Zabýváme se tvorbou mobilních i webových aplikací, firemních programů i skladových systémů.
Moderní technologie nám nejsou cizí ikona

Moderní technologie nám nejsou cizí

Neusínáme na vavřínech a pravidelně sledujeme nejmodernější trendy IT trhu. Sledujeme, co je trendem vývoje na míru, stále se učíme nové technologie i jazyky, abychom pro vás mohli vyvíjet moderní a stabilní software.
Profesionální tým  ikona

Profesionální tým

V našem týmu je přes sedmdesát kolegů z řad vývojářů, testerů, analytiků i projekťáků, kteří jsou připraveni zhmotnit i váš nápad na softwarový produkt.

1. Nezávazná schůzka

Vše začíná vaší poptávkou vývoje na zakázku. Jakmile ji obdržíme, pročteme si ji a nejdříve se vám ozveme, abychom domluvili první setkání. Tam probereme vaše potřeby a představíme vám možná řešení. Pokud ještě nemáte jasnou představu o tom, jak by měl váš software vypadat, zkuste si položit následující otázky:

- Jaký bude účel aplikace? Jaké funkce by měla plnit?
- Kdo bude nové řešení používat?
- Jakým způsobem se vám investice zaplatí?

2. Návrh řešení a cenová nabídka

Všechny vaše požadavky zpracujeme a připravíme přesnou specifikaci řešení. Představíme vám celkový rámec projektu, časový i finanční odhad a navrhneme další postup. Rádi jsme o krok napřed, takže už v tuto chvíli se vám budeme snažit ukázat možná řešení, abychom společně odladili zadání a ujistili se, že budete s naším řešením spokojeni.

3. Podpis smlouvy

Jakmile schválíte návrh řešení, připravíme smlouvy k podpisu. V tuto chvíli náš tým již provádí přípravné práce a vy znáte odpovědi na klíčové otázky:

- Jak dlouho bude vývoj softwaru trvat?
- Kolik bude software stát?
- Co všechno bude aplikace umět?

4. Analýza a tvorba prototypu

Po vzájemné dohodě začíná důkladná IT analýza, během které zpracujeme všechny důležité informace a podklady pro vývoj. Již v tuto chvíli pro vás připravíme prototyp, abychom se ujistili, že naše představa přesně odpovídá vašemu očekávání. Zní to sice jako klišé, ale jeden funkční prototyp opravdu vydá za tisíc slov. Své požadavky si mnohem lépe uvědomíte a vytříbíte, když si vše můžete vyzkoušet na skutečné aplikaci. Na této praxi si zakládáme, protože výrazně pomáhá k vaší spokojenosti s výsledky projektu.

5. Vývoj a testování

Díky průběžné integraci a testování jsme schopni rychle dokončovat funkční celky aplikace a ihned vám je prezentovat, abyste nám mohli dát zpětnou vazbu. To nám pomáhá odhalit případné nedostatky včas a odladit aplikaci tak, aby přesně odpovídala vašim představám. Nemusíte se tedy obávat, jaký bude výsledek, protože vše vidíte ještě dříve, než je aplikace hotová.

Chcete se dozvědět více? Přečtěte si článek o tom, jak probíhá vývoj

6. Nasazení a spuštění aplikace

Jakmile je software hotový a vy jste spokojeni s jeho podobou, provedeme implementaci do vašeho firemního prostředí. Dodáme veškerou dokumentaci a rádi vám zajistíme uživatelské školení, abychom se ujistili, že vám náš software usnadní práci a pomůže vám dosáhnout vašich cílů.

7. Podpora a rozvoj

Spuštěním aplikace naše práce nekončí. I po uvedení do ostrého provozu vše pečlivě sledujeme a poskytujeme expertní podporu.

Může se stát, že se vaše potřeby v budoucnu změní, nebo budete chtít rozšířit aplikaci na další procesy ve firmě. V takovém případě jsme připraveni pomoci vám s rozvojem a díky tomu, že váš software dobře známe, dovedeme vaše požadavky velmi rychle zpracovat

Případové studie

Přesvědčte se sami, jaké projekty nám už prošly klávesnicí. Připravovali jsme mobilní aplikaci pro významného lékaře, cestovatelský portál pro malý start-up ze severu Čech, webovou aplikaci pro dvojku na trhu CZC.cz i software pro jednoho z největších prodejců nářadí a zahradní techniky Einhell.

Chcete spolupracovat s IT firmou MEMOS Software?

Sídlíme v Praze, ale spolupracujeme s klienty z celého světa.

Tadeáš Matoušek

Tadeáš Matoušek

Obchodní ředitel

Kontaktujte mě a pojďme společně vymyslet řešení, které bude přesně na míru vašich potřeb.

+420 739 299 568
[email protected]

Získejte analýzu zdarma