Aplikace pro zefektivnění kompletace PC

Jednoduchý design

Reporty

Automatizace manuální práce

Výzva

Internetový obchod s elektronikou CZC.cz nás poptal, zda bychom vytvořili aplikaci, která usnadní práci při instalaci a testování počítačů na míru. Jejím hlavním účelem je zefektivnění celého procesu kompletace PC. O tuto zakázku mělo zájem více firem, ve výběrovém řízení jsme ale byli zvoleni my a projekt jsme rozhodně nebrali na lehkou váhu. 

Logo
  • Jednoduchý design
  • Automatizace manuální práce
  • Tvorba reportů
  • Unikátní systém

Řešení

Aplikace má jednoduchý design, ale práce, kterou vykonává, rozhodně jednoduchá není. Mezi funkce patří například automatizace procesu instalace potřebných ovladačů, testování hardwaru, aktivace licence produktu, a to není zdaleka vše. Jakmile je vše hotové, vygeneruje se report obsahující všechny potřebné informace o testovaném počítači nebo o případných problémech.   

V aplikaci mají zaměstnanci CZC.cz přehled o všech objednávkách z PC konfigurátoru. Najdou zde informace o jednotlivých komponentech a o průběhu testování. Společnost již nabízí PC konfigurátor, který je šikovnou pomůckou při objednávání různých součástek počítače na webu czc.cz. Každý takto „vytvořený“ počítač bude zprocesován a otestován naší aplikací. 

Naši vývojáři pracovali s .NET Core při vývoji back-endu a ve frameworku Vue.js během tvorby front-endu. Zajímavé je, že podobný systém v České republice jinde pravděpodobně nenajdete, možná ani na světě.   


Použité technologie

Galerie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR