Přejít na úvod

Vývoj webových aplikací na míru

Webové aplikace jsou přístupné prostřednictvím webového prohlížeče na takřka jakémkoliv zařízení s připojením k internetu. Na rozdíl od mobilních aplikací (či desktopových programů), které vyžadují stažení a instalaci, webové aplikace fungují na jakékoliv platformě a nevyžadují aktualizace ze strany uživatele. Jejich vývoj je zároveň velmi často levnější než u jiných typů zakázkového softwaru. Pokud zvažujete, zda se vydat cestou mobilní nebo webové aplikace, určitě se podívejte na naše porovnání zde.

Intro img

Webové aplikace jsou v současnosti velmi populárním řešením. Podívejte se, proč se pro jejich vývoj u nás rozhodly desítky zákazníků.

Jaké benefity webové aplikace nabízejí?

Adv icon1

100% kompatibilita se všemi zařízeními

Adv icon1

Naprosto minimální požadavky na výkon zařízení

Adv icon1

Dostupnost aplikace kdykoli a kdekoli

img 2

Kvalitní zpracování webových aplikací

Vývoj webových aplikací jde nezadržitelně kupředu! Není divu, dokáží totiž téměř plnohodnotně nahradit klasické desktopové programy a ve většině případů jsou i více uživatelsky přívětivé. Webové aplikace lze využívat jako interní software, ale i produkt podnikatelského business plánu. Jejich správná tvorba a údržba vám navíc může zajistit 100% kompatibilitu se všemi zařízeními. 

Více se tématu vývoje webových aplikací věnujeme zde.

Naše práce

Prohlédněte si, jak naše řešení pomáhají ve firmách.

Nejčastější otázky ohledně vývoje webových aplikací

Jak dlouho trvá vyvinout webovou aplikaci?
Doba vývoje webové aplikace se liší podle složitosti a rozsahu projektu, ale průměrně trvá několik týdnů až měsíců. Závisí to na specifických požadavcích a funkcích, které aplikace vyžaduje. Pokud byste rádi věděli, jak dlouho bude trvat vývoj vámi poptávaného řešení, neváhejte nás kontaktovat.
Jaký je rozdíl mezi webovou aplikací a webovou stránkou?
Webová aplikace je interaktivnější a nabízí více funkcí než standardní webová stránka, která je většinou statická a informativní. Příkladem webových aplikací mohou být e-shopy, různé portály nebo interní systémy.
Jsou webové aplikace bezpečné?
Ano, ale při jejich realizaci je nutné dodržet řadu bezpečnostních protokolů. Proto při výběru dodavatele dbejte na zkušenosti vývojářského týmu i hodnocení samotné firmy.
Jaké technologie používáte pro vývoj webových aplikací?
Pro back-end vývoj využíváme hlavně C# (.NET Core, ASP.NET), SQL Server, Mongo DB a PHP. Na front-endu JavaScript (Vue.js, TypeScript) a Bootstrap.
Je možné integrovat webovou aplikaci s existujícími systémy?
Ano, webové aplikace lze navrhnout tak, aby se integrovaly s vašimi stávajícími systémy a databázemi. Tyto požadavky je ale nutné zmínit před samotným vývojem, následné zapracování do hotového řešení poté může být cenově i technologicky náročnější.
Jaká je cena vývoje webové aplikace?
Cena se liší podle rozsahu a složitosti projektu. Více se tématu naceňování vývoje webových aplikací věnujeme zde.
Je možné přizpůsobit design webové aplikace brandingu firmy?
Ano, vždy pracujeme na tom, aby design aplikace odpovídal vašemu firemnímu stylu a brandingu. Právě i tento parametr je nespornou výhodou vývoje na míru - možnosti přizpůsobení jsou téměř neomezené.

Vlastní webová aplikace na dosah myši

Máte vizi pro vlastní webovou aplikaci, která by mohla zásadně změnit způsob, jakým vaše firma funguje nebo komunikuje se svými zákazníky? Nebo hledáte cestu, jak zefektivnit interní procesy vaší organizace pomocí moderní webové technologie? V MEMOS Software vám můžeme pomoci vaši představu přetvořit v realitu. Náš tým expertů je připravený poskytnout vám personalizované řešení, které bude přesně splňovat vaše očekávání. Od prvních konceptuálních návrhů až po konečné spuštění aplikace - jsme s vámi na každém kroku cesty.

Tadeáš Matoušek

Tadeáš Matoušek

Obchodní ředitel

Chápeme, že webová aplikace není jen technologický produkt, ale klíčový nástroj pro růst a úspěch vaší firmy. Díky zkušenostem a tisícům zrealizovaných projektů jsme stabilní partner pro firmy všech oborů. Zajímá vás cokoliv ohledně vývoje webových aplikací? Neváhejte mě kontaktovat a pojďme se spojit.

+420 739 299 568
[email protected]

Získejte analýzu zdarma