Vývoj webových aplikací na míru

Pomáháme firmám inovovat už od roku 2003.

Proč webová aplikace?

Webové aplikace jsou v současnosti velmi populárním řešením. Podívejte se, proč se pro jejich vývoj u nás rozhodly desítky zákazníků.

Ikona

100% kompatibilita se všemi zařízeními

Ikona

Naprosto minimální požadavky na počítač

Ikona

Dostupnost aplikace kdykoli a kdekoli

Webové aplikace jsou přístupné prostřednictvím webového prohlížeče na takřka jakémkoliv zařízení s připojením k internetu. Na rozdíl od mobilních aplikací, které vyžadují stažení a instalaci, webové aplikace fungují na jakékoliv platformě a nevyžadují aktualizace ze strany uživatele. Jejich vývoj je zároveň velmi často levnější než u mobilních aplikací. Pokud zvažujete, zda se vydat cestou mobilní nebo webové aplikace, určitě se podívejte se na naše porovnání zde.

Kvalitní zpracování webových aplikací

Chcete-li svým klientům nabídnout více, rádi vám pomůžeme s vývojem webové aplikace.

Vývoj webových aplikací jde nezadržitelně kupředu. Spousta firem si chce zkrátit cestu ke svým klientům a chtějí, aby byly jejich služby kdykoli a jednoduše dosažitelné. Kvalitní zpracování webových aplikací vám zajistí 100% kompatibilitu se všemi zařízeními. 

Software vyvíjíme už od roku 2003. Máme tedy už vlastní ověřený recept na úspěšný projekt. Pokud vás zajímá, jak obvykle postupujeme podrobněji, prohlédněte si, jak vývoj webových aplikací na míru probíhá.

Jaké technologie při vývoji používáme?

Pro back-end vývoj využíváme hlavně C# (.NET Core, ASP.NET), SQL Server, Mongo DB a PHP

Na front-endu JavaScript (Vue.js, TypeScript) a Bootstrap.

Naše práce

Prohlédněte si, jak naše řešení pomáhají ve firmách.

Fox & Muse

Webová seznamovací aplikace

Naši vývojáři vyvinuli webovou aplikaci Fox & Muse. Při registraci musí každý uživatel vložit údaje ze svého pasu či občanského/řidičského průkazu, čímž systém ověří jejich totožnost. Zároveň zkontroluje jeho trestní rejstřík, aby zamezil registraci lidí, kteří byli například odsouzeni za sexuální obtěžování, a zaručil tím ostatním klientům bezpečnost. Poplatek za registraci lze snadno provést skrze platební bránu Stripe. To platí i pro případné další platby. Výměnou za každý utracený dolar pak aplikace účtům připisuje věrnostní body, které lze dále využít ke koupi luxusního prádla pro ženy, ať už si ho koupí slečna sama, nebo jej dostane od nápadníka.  Součástí aplikace je samozřejmě možnost jednoduše chatovat s ostatními uživateli, ale není problém využít i funkci hovoru či videohovoru. Lze si snadno nastavit do jaké vzdálenosti má seznamka ukazovat lokaci lidí na mapě.  Našemu klientovi jsme naprogramovali i administrační aplikaci, díky níž systém spravuje (nákupy za věrnostní body, blacklisty nevhodných uživatelů apod.). Na vývoj obou aplikací jsme využili technologii Vue.js pro front-end a .NET 6 pro back-end. 

ROPID

Mobilní a webová aplikace pro dopravní firmu

Pro dispečink jsme vyvinuli webovou aplikaci, která je uživatelsky přívětivá a jednoduše se s ní pracuje. Díky propojení s Google mapami je viditelná poloha všech vozů, přidělování řidičů k zákazníkům je díky tomu velmi snadné. Zaměstnanci mají k dispozici také rozvrh všech naplánovaných jízd.  S jízdami lze provádět komplexní operace. Není nutné každou objednávku vyřizovat zvlášť, ale jednotlivé jízdy lze slučovat či pracovat s opakovanými nebo zpátečními jízdami. Naši vývojáři při vývoji této aplikace pracovali s .NET pro back-end a s Vue.js pro front-end. Mobilní aplikace Bezba doprava je vyvinutá pro řidiče a asistenty. Najdou v ní přehledný seznam jízd na každý den, přičemž po rozkliknutí konkrétní položky zjistí všechny potřebné informace včetně trasy. Aplikace je dostupná na Google Play. Na její vývoj byl použit Xamarin. 

KONTAKT

Icon

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR