Přejít na úvod

Vývoj software na míru

Software je v dnešní době naprosto nezbytný. Usnadňuje každodenní úkoly a pomáhá pracovat chytře a efektivně. Ať už si přejete vývoj aplikace, firemního systému nebo čehokoliv jiného, my vám rádi pomůžeme.

Intro img

Získejte z vašeho IT maximum

Proč zvolit software na míru?

Adv icon1

Interní systémy

Adv icon1

Skladové systémy

Adv icon1

Mobilní i webové aplikace

Adv icon1

Webové stránky

Adv icon1

Chytrá zařízení

Adv icon1

A mnoho dalšího...

Software je ohromně široký pojem a firmám i jednotlivcům pomáhá nejrůznějšími způsoby. Mezi jeho základní dělení patří krabicová řešení (univerzální software) a vývoj na míru, více se o tom rozpovídal náš obchodní ředitel Tadeáš Matoušek zde.

Máme osvědčený postup vývoje, přesvědčte se sami.

Jak tvorba software probíhá?

Ve společnosti MEMOS Software věříme, že klíčem k úspěšnému software na míru je pečlivá spolupráce s těmi, kdo jej budou denně používat. Naším přístupem je úzká spolupráce s koncovými uživateli tak, aby byly jejich zkušenosti a potřeby plně reflektovány v každém aspektu vývoje. Tento způsob práce nám umožňuje vytvářet softwarová řešení, která nejen dokonale odpovídají vašim specifickým požadavkům, ale jsou také intuitivní, uživatelsky příjemná a přinášejí reálnou hodnotu pro vaši organizaci.

Zajímá vás, jak obvykle postupujeme? Prohlédněte si jednotlivé kroky našeho procesu vývoje:

  • Nezávazná schůzka
  • Návrh řešení a cenová nabídka
  • Podpis smlouvy
  • Analýza a tvorba prototypu
  • Vývoj a testování
  • Nasazení a spuštění aplikace
  • Podpora a další rozvoj

 

img 2

Vlastní software umožňuje firmám nejen lépe reagovat na specifické výzvy a potřeby jejich podnikání, ale také nabízí významnou konkurenční výhodu v efektivitě a inovaci. Na míru vyvinutý software může zahrnovat širokou škálu aplikací – od interních správcovských systémů, které zefektivňují každodenní operace, po komplexní CRM systémy pro správu vztahů se zákazníky, které pomáhají lépe porozumět a sloužit vaší klientele. Dále, vývoj na míru může zahrnovat pokročilé analytické nástroje, které pomáhají firmám lépe vyhodnocovat tržní i technická data, vstupy i výstupy a přizpůsobovat strategie podle reálných informací. Pro e-commerce firmy znamená vlastní řešení možnost vytvoření uživatelsky přívětivějšího a bezpečnějšího nákupního prostředí, které vede ke zvýšení konverzí a zákaznické spokojenosti. V oblasti výroby pak software na míru může znamenat lepší správu výrobních procesů, automatizaci a sledování výrobních linek, což vede k vyšší produktivitě a snížení chyb.

Ve finále, vlastní software na míru je investicí do budoucnosti firmy. Umožňuje nejen optimalizovat stávající procesy, ale také poskytuje flexibilitu a škálovatelnost, které jsou nezbytné pro růst a adaptaci na neustále se měnící tržní a technologické podmínky. Ve společnosti MEMOS Software se specializujeme na vývoj na míru a pomáháme firmám všech velikostí překonávat jejich unikátní výzvy pomocí šitých řešení, která skutečně odpovídají jejich specifickým potřebám a cílům.

Naše práce

Prohlédněte si, jak naše řešení pomáhají ve firmách.

Kontaktujte nás

První krok je snadný, stačí se ozvat.

Ve společnosti MEMOS Software jsme vždy připraveni naslouchat vašim představám a potřebám. Ať už máte konkrétní nápad na vlastní software na míru, nebo jste na začátku cesty a hledáte odborné poradenství či analýzu, jsme zde, abychom vám pomohli.

Tadeáš Matoušek

Tadeáš Matoušek

Obchodní ředitel

S realizací úspěšných projektů jsem pomohl stovkám projektů a rád vám pomohu i s tím vašim. Neváhejte mě kontaktovat a pojďme se setkat na nezávazné schůzce.

+420 739 299 568
[email protected]

Získejte bezplatnou analýzu