Vývoj software
na míru

Využijte našich 20 let zkušeností s vývojem na zakázku

Proč zvolit software na míru?

Software je v dnešní době naprosto nezbytný. Usnadňuje každodenní úkoly a pomáhá pracovat chytře a efektivně. Ať už si přejete vývoj aplikace, firemního systému nebo čehokoliv jiného, my vám rádi pomůžeme.

Ikona

Chytré domácnosti

Ikona

Skladové systémy

Ikona

Mobilní i webové aplikace

Ikona

Webové stránky

Ikona

Chytrá zařízení

Ikona

A mnoho dalšího...

Software je ohromně široký pojem, firmám pomáhá nejrůznějšími způsoby. Můžete vylepšovat a automatizovat firemní procesy. Ušetříte tak čas i peníze.

Ozvěte se nám s vaší představou software na míru, naši programátoři ji dokáží ztvárnit. Chcete se o tom přesvědčit? Přečtěte si, co všechno se nám už povedlo.

Jak tvorba software probíhá?

Máme osvědčený postup vývoje, přesvědčte se sami.

Software na míru programujeme ve spolupráci s koncovými uživateli, kteří jej budou používat. Vše průběžně testujeme a dolaďujeme tak, aby co nejlépe splňoval vaše požadavky a pro uživatele byl přínosný, uživatelsky příjemný a intuitivní. Samozřejmostí je využívání moderních postupů a technologií a zabezpečení veškerých přenášených dat.

Zajímá vás, jak obvykle postupujeme? Prohlédněte si jednotlivé kroky našeho procesu vývoje:

 

Naše práce

Prohlédněte si, jak naše řešení pomáhají ve firmách.

OR Plus

Software pro řízení hobby marketu

Postupovali jsme dle osvědčeného postupu, který stojí na rychlé přípravě prototypu, díky kterému je možné průběžně komunikovat se zákazníkem a celý systém odladit podle jeho představ. Využili jsme zkušenosti s podnikovými ERP systémy, ale v případě OR Plus nebyl potřeba tak robustní systém jako u velkých firem. Základem nové aplikace je skladový, pokladní a objednávkový systém. Zajistili jsme licence pro platební terminály ČSOB, abychom umožnili plynulý prodej, ať už chce zákazník platit hotově, kartou nebo na základě faktury. Součástí aplikace jsou také inventury, reklamace, kontrola směny a snadný příjem a výdej zboží. Řešení využívá PDA zařízení, která zaměstnancům usnadňují příjem zboží, tisk štítků a zrychlují prodej. Nový systém také komunikuje s váhou a automaticky zpracovává ceny. Samozřejmě jsme umožnili pohodlné reportování a přípravu podkladů pro účetnictví.

R-Altra

Dispečerský software

Hrubá data jsme rozdělili do 2 kategorií. Data pro potřeby dashboardu pro dispečery jsou zpracována v reálném čase, zatímco ostatní jsou pouze uložena pro pozdější zpracování. Optimalizovali jsme také výpočty z databází na maximální rychlost, aby vizualizované informace byly co nejaktuálnější.

Platit AG

Software pro testování katod

Software na testování katod se připojuje k PLC automatům, které získávají konkrétní hodnoty měření od testerů katod. Tyto výsledky testování následně software převádí do čitelné podoby v uživatelském prostředí aplikace na PC. Celý návrh designu byl směřován k tomu, aby nová aplikace podporovala ovládání na dotykovém displeji. Společně s redesignem jsme pracovali i na převedení aplikace do novější technologie .NET a C# (WPF). Původní software pracoval s technologií CODESYS, která byla poprvé uvedena na trh v roce 1994 a v současnosti již není příliš rozšířená.

Polycon

Software pro sledování zakázkové výroby

Navrhli a vyvinuli jsme výrobní software pro online sledování výroby na zakázku. Software propojuje veškerá data, týkající se konkrétní zakázky a umožňuje přístup nejen interním pracovníkům, administrátorům, a pracovníkům vývoje a výroby, ale také samotným zákazníkům. Výrobní software jsme rozdělili do několika modulů, které jsou vzájemně propojené – Správa projektu, Správa klientů, Vzorky, Kalkulace a Výroba. V modulu Správa projektu jsou dostupné veškeré informace týkající se každého projektu, jako jsou obecné informace k projektu, výrobní dokumentace, plánování expedice, sledování historie a deník. Modul Vzorky umožňuje kompletní specifikaci parametrů vzorků, které je potřeba vyrobit. Modul Kalkulace usnadňuje přípravu kalkulace výrobku na míru včetně specifikace parametrů pro konečný výrobek, která následně slouží jako poklad pro výrobu. Modul Výroba umožňuje plánování a řízení celé výroby. Z jednotlivých modulů je také možné generovat potřebné tiskové sestavy.

KONTAKT

Kontaktujte nás

Icon

První krok je snadný, stačí se ozvat.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR