Přidejte se k těm,
kteří na nás spoléhají

Už od roku 2003 pomáháme klientům růst a inovovat.

REFERENCE

Jak nás hodnotí sami klienti?

Už přes dvacet let pomáháme malým, středním i velkým firmám v modernizaci, inovacích a získávání konkurenčních výhod. V rámci vývoje aplikací i softwaru si zakládáme na dlouhodobé spolupráci, transparentním jednání a férovém přístupu. Naše zkušenosti vychází ze spolupráce s více než 200 firmami a 1000 projekty z různých oblastí trhu. Podívejte se sami, kdo jsou naši klienti a jaké projekty jsme například řešili.

Firmu Memos mohu jedině doporučit. Jejich kvalita, flexibilita, přesnost a rychlost dodání SW, odpovídala zadání domluveného projektu.

So spoločnosťou MEMOS spolupracujem od roku 2017. S ich prácou som natoľko spokojný, že som viac nemal potrebu hľadať inú alternatívu. Oceňujem najmä priateľský prístup, ústretovosť a spoločné riešenie problémov.

S MEMOS Software jsem měl možnost spolupracovat jako zástupce společnosti, pro kterou byla vyvíjena mobilní aplikace a navazující služby, jako webová administrace apod. Perfektní a efektivní spolupráce, příjemné vystupování a přátelská atmosféra.

KLIENTI

Více než 200 spokojených zákazníků

Spolupracují s námi velké společnosti i malé start-upy.

KONTAKT

Přidejte se k našim
spokojeným klientům i vy.

Pattern

Napište nám ještě dnes

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR