Přejít na úvod

IT řešení na míru vašich potřeb

Hledáte IT řešení, které bude dokonale odpovídat specifickým potřebám vašeho podnikání? V MEMOS Software se specializujeme na vývoj softwaru na míru, který nejenže splní vaše aktuální potřeby, ale bude i flexibilní pro budoucí výzvy a změny. Programy a aplikace tvořené na zakázku jsou šitá na míru vašim procesům a cílům, což znamená, že každý projekt který realizujeme vyžaduje jiné strategie, technologie i specifika. Ať už jde o vývoj desktopových programů, komplexních systémů, nebo inovativních webových a mobilních aplikací, jsme zde, abychom vám za pomoci nejnovějších technologií a více než 20 let zkušeností, pomohli vše zrealizovat.

Intro img

Co je to IT řešení?

IT řešení jsou systémy, aplikace nebo služby, které využívají informační technologie k řešení různých obchodních, organizačních nebo firemních potřeb. Tyto řešení mohou zahrnovat širokou škálu produktů a služeb, od jednoduchých softwarových aplikací až po komplexní podnikové systémy. Cílem IT řešení je optimalizovat procesy, zvyšovat efektivitu, snižovat náklady, podporovat komunikaci a rozhodování, a zlepšovat celkovou výkonnost organizace.

IT řešení na míru jsou navíc plně přizpůsobitelná vašim požadavkům, nemusíte se tedy omezovat pouze na univerzální krabicová řešení, ale díky vlastnímu softwaru získat silnou konkurenční výhodu.

Případové studie

Naše IT řešení na míru pomohly už stovkám klientů

Od roku 2003 pomáháme firmám inovovat za pomoci nejmodernějších technologií. Pro naše klienty jsme realizovali mnoho webových i mobilních aplikací, výkonných systémů i desktopových programů.

img 2

Vše začíná u vaší poptávky...

Prvním krokem naší možné spolupráce je odeslání poptávky vašeho řešení. Následně se vám co nejdříve ozve náš obchodní zástupce, který se s vámi dohodne na termínu nezávazné schůzky. Rádi pro vás také připravíme bezplatnou analýzu, díky které získáte důležité informace pro další postup vývoje. Následně postupujeme podle našeho ověřeného procesu.

img 2

Proč spolupracovat s MEMOS Software?

Jsme česká vývojářská firma sídlící v Praze s historií od roku 2003. Za tu dobu jsme pro stovky našich klientů připravili více než tisíc projektů. Spolupracujeme ziskovým i neziskovým sektorem a potíže nám nedělá ani práce pro zahraniční klienty. Programujeme agilně, takže jsme stále v blízkém kontaktu se zadavatelem. K vývoji IT řešení na míru využíváme nejmodernější technologie a jazyky, které plně odpovídají potřebám našich zákazníků. V našem týmu máme opravdové odborníky – od zkušených programátorů po analytiky a projektové manažery.

Pokračujte ve čtení

Zajímá vás více k jednotlivým typům softwarů?

Vývoj mobilních aplikací ikona

Vývoj mobilních aplikací

Číst více
Webové aplikace ikona

Webové aplikace

Číst více
Další software na míru ikona

Další software na míru

Číst více

Napište nám

Pošlete nám vaši poptávku

Máte zájem o vývoj vlastního IT řešení na míru? Neváhejte nás kontaktovat.

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR

  Jsme tu pro vás

  Spolupracujte s profesionály

  Tadeáš Matoušek

  Tadeáš Matoušek

  Obchodní ředitel

  Spolupracujte se stabilní českou firmou MEMOS Software a získejte od svého IT maximum.

  +420 739 299 568
  [email protected]