Turistická mobilní aplikace

Interaktivní aplikace pro skupiny cestovatelů

Zabezpečené platební metody

Propracované administrační rozhraní

Výzva

Díky mobilním aplikacím lze snadno propojit online a offline svět. A přesně to bylo hlavním cílem při vývoji aplikace pro Zažijkraj.cz – projekt, který představuje nový, zábavný způsob turistiky v ČR.

Tento koncept se klientovi podařilo realizovat už knižní formou. Mobilní aplikace však nabízí možnost interakce mezi uživateli, která by byla v offline prostředí nemožná. Na rozdíl od knihy lze aplikaci doplňovat o nové tipy na výlety, cestovatelské výzvy a další obsah. Součástí zadání proto bylo i vytvoření administrátorského prostředí.

Logo
  • Kreativní a interaktivní zpracování konceptu podle knižní předlohy
  • Přihlašování pomocí účtu na Facebooku a Apple ID
  • Zabezpečené platební metody GoPay a Apple Pay
  • Součástí řešení je webové administrační rozhraní

 

Řešení

Pro klienta jsme vyvinuli mobilní aplikaci, do které se lze jednoduše přihlásit pomocí účtu na Facebooku nebo Apple ID – záleží na operačním systému smartphonu.

Stěžejním obsahem aplikace jsou výlety, které lze vyhledávat dle krajů nebo přímo na interaktivní mapě ČR. Výlety obsahují popis destinace, možnosti dopravy, cestovatelské výzvy, a řadu veřejných i soukromých uživatelských hodnocení. Od celkového hodnocení výletu, náročnosti, počasí, útraty, slovního hodnocení, soukromého deníku, až po možnost nahrávání fotek z výletu.

Mobilní aplikaci lze používat i bezplatně, ovšem VIP uživatelům se otevírají všechny dostupné cestovatelské výzvy a další skryté funkce. Pro platby za předplatné prémiového účtu verze pro Android využívá platební bránu GoPay, zatímco iOS používá Apple Pay. Aplikace díky tomu vůbec nepracuje s platebními údaji uživatelů. Pouze si jednou měsíční vyžádá a ověří platbu.

Pro klienta je důležitá také webová aplikace, která slouží pro správu výletů a dalšího obsahu (ocenění za splněné výzvy, fotosoutěže a podobně), administraci uživatelských účtů, nastavení reklamy v aplikaci nebo odesílání FMC notifikací s možností demografického cílení na uživatele.


Použité technologie

Galerie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR