Webové stránky evropského předsednictví

Robustní zabezpečení

Snadná správa stránek

Responzivní design

Výzva

Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky nás požádala, abychom jí při příležitosti předsednictví Evropské unie vytvořili webové stránky na míru. Ty jsou určeny pro domácí i zahraniční publikum, musí dobře reprezentovat Českou republiku a mají pomáhat s koordinací hostů. Klient požadoval hlavně důraz na kvalitní zabezpečení, možnost překladu veškerého obsahu do více jazyků a samozřejmě kvalitní design.

Logo
  • Přehledný a uživatelsky přívětivý design
  • Možnost překladu do více jazyků
  • Snadná správa
  • Nadstandardní zabezpečení

Řešení

Web, který jsme pro Poslaneckou sněmovnu vytvořili, byl hned na začátku podroben velké zkoušce. Dle očekávání se hned po spuštění stránek vyrojilo mnoho pokusů o napadení, ale žádný z nich nebyl úspěšný. Je tomu tak díky bezpečnostním opatřením a vrstvám, které chrání stránky proti útočníkům. Všechny útoky sledujeme a kontrolujeme plynulý chod webu.

Během vývoje jsme se zástupci Kanceláře Poslanecké sněmovny konzultovali a postupně upravovali vzhled i funkce webu tak, jak si klient upřesňoval svou představu. Stránky jsou přehledné a pro návštěvníky není složité se na nich orientovat. To platí i pro ty zahraniční, kteří najdou veškerý obsah v angličtině francouzštině. Kdokoli si tak může přečíst, co předsednictví obnáší, získat potřebné kontakty nebo si ověřit termíny a program nadcházejících akcí.

Při vývoji stránek jsme využili WordPress a dali jsme si záležet na tom, aby se našemu zákazníkovi co nejlépe spravovaly. Administraci jsme strukturovali tak, aby byla práce s obsahem webu velice jednoduchá a přehledná.

Galerie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR