Vývoj aplikací na míru

Tvoříme mobilní, webové i desktopové aplikace

Jak vývoj aplikace probíhá?

Známe recept na úspěšný softwarový projekt. Prohlédněte si jednotlivé kroky podrobněji.

Po úspěšném uvedení aplikace do provozu naše péče o zákazníky určitě nekončí. Poskytujeme odbornou pomoc (support) při řešení všech vašich otázek. Nepřetržitě se staráme o aktuálnost, následný rozvoj i opravu technických problémů.

Tvorba aplikací nás baví!

Pokud se chcete dozvědět více o našich dosavadních projektech (kterých už bylo více než 1000), podívejte se, jak naše řešení pomáhají firmám. Při vývoji desktopových, mobilních nebo webových aplikací na míru používáme nejmodernější technologie a vždy snažíme se přinášet inovativní a jedinečný uživatelský zážitek. Námi vytvořené aplikace jsou pečlivě navrženy tak, aby splňovaly veškeré potřeby našich klientů.

MUDr. Václav Durdil

Aplikace pro pacienty se srdečními problémy

Komunikace mezi lékařem a pacientem je v aplikaci Mojesrdce.cz umožněna pomocí chatu nebo videohovoru. Velmi užitečnou funkcí je „automatizovaný rozhovor“. Ta pacientovi nabídne otázky, které předem zvolí samotný lékař, a podle odpovědí zobrazí nejpravděpodobnější diagnózu. Pacient tak rychle zjistí, co ho trápí, a ušetří sobě i svému doktorovi čas. Samozřejmostí je to, že každý pacient při registraci zadává údaje o svém zdravotním stavu, včetně dřívějších lékařských zákroků, medikací a jiných potřebných informací. Díky tomu má vždy lékař vše důležité na jednom místě a ví, s čím pracuje. Aplikaci jsme vyvinuli ve webové a mobilní verzi. Při vývoji webové aplikace naši programátoři pracovali s VueJS pro front-end a s .NET Core pro back-end. Mobilní verze, která je dostupná na zařízeních Apple i Android, byla vytvořena pomocí frameworku Xamarin.

Fox & Muse

Webová seznamovací aplikace

Naši vývojáři vyvinuli webovou aplikaci Fox & Muse. Při registraci musí každý uživatel vložit údaje ze svého pasu či občanského/řidičského průkazu, čímž systém ověří jejich totožnost. Zároveň zkontroluje jeho trestní rejstřík, aby zamezil registraci lidí, kteří byli například odsouzeni za sexuální obtěžování, a zaručil tím ostatním klientům bezpečnost. Poplatek za registraci lze snadno provést skrze platební bránu Stripe. To platí i pro případné další platby. Výměnou za každý utracený dolar pak aplikace účtům připisuje věrnostní body, které lze dále využít ke koupi luxusního prádla pro ženy, ať už si ho koupí slečna sama, nebo jej dostane od nápadníka.  Součástí aplikace je samozřejmě možnost jednoduše chatovat s ostatními uživateli, ale není problém využít i funkci hovoru či videohovoru. Lze si snadno nastavit do jaké vzdálenosti má seznamka ukazovat lokaci lidí na mapě.  Našemu klientovi jsme naprogramovali i administrační aplikaci, díky níž systém spravuje (nákupy za věrnostní body, blacklisty nevhodných uživatelů apod.). Na vývoj obou aplikací jsme využili technologii Vue.js pro frontend a .NET 6 pro backend. 

Zažijkraj.cz

Turistická mobilní aplikace

Pro klienta jsme vyvinuli mobilní aplikaci, do které se lze jednoduše přihlásit pomocí účtu na Facebooku nebo Apple ID – záleží na operačním systému smartphonu. Stěžejním obsahem aplikace jsou výlety, které lze vyhledávat dle krajů nebo přímo na interaktivní mapě ČR. Výlety obsahují popis destinace, možnosti dopravy, cestovatelské výzvy, a řadu veřejných i soukromých uživatelských hodnocení. Od celkového hodnocení výletu, náročnosti, počasí, útraty, slovního hodnocení, soukromého deníku, až po možnost nahrávání fotek z výletu. Mobilní aplikaci lze používat i bezplatně, ovšem VIP uživatelům se otevírají všechny dostupné cestovatelské výzvy a další skryté funkce. Pro platby za předplatné prémiového účtu verze pro Android využívá platební bránu GoPay, zatímco iOS používá Apple Pay. Aplikace díky tomu vůbec nepracuje s platebními údaji uživatelů. Pouze si jednou měsíční vyžádá a ověří platbu. Pro klienta je důležitá také webová aplikace, která slouží pro správu výletů a dalšího obsahu (ocenění za splněné výzvy, fotosoutěže a podobně), administraci uživatelských účtů, nastavení reklamy v aplikaci nebo odesílání FMC notifikací s možností demografického cílení na uživatele.

LeasePlan

Aplikace a podpora pro call centrum

Zjednodušení bylo dosaženo integrováním několika systémů do jednoho dashboardu, který operátorovi poskytuje komplexní přehled, a tím pádem zrychlení řešení typických situací. Aplikace taktéž nově nabízí statistiky a reporty. Obě verze aplikace (desktopová i webová) používají pouze jeden kód a jejich uživatelské rozhraní se proto generuje v reálném čase.

KONTAKT

Zvažujete vývoj vlastní aplikace?

Icon

Kontaktujte nás ještě dnes

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR