Vývoj mobilních aplikací na míru

Tvoříme mobilní aplikace pro Android a iOS

Proč vyvíjet mobilní aplikaci?

Život bez mobilních aplikací si už málokdo dokáže představit. V čem tkví jejich kouzlo?

Ikona

Jednoduché ovládání a rychlost zaručující dokonalý uživatelský zážitek

Ikona

Využití funkcí telefonu jako je určování polohy nebo načítání QR kódů

Ikona

Možnost práce offline a synchronizovat data po opětovném připojení

Mobilní aplikace se staly nedílnou součástí života každého z nás. Potvrzují to i studie – podle nich má každý z nás v telefonu průměrně 80 aplikací. Každý den využijeme až 10 z nich a v součtu jim věnujeme okolo tří a půl hodin. Díky mobilním app si v dnešní době můžeme pohodlně objednat jídlo, změřit délku stěny nebo například využívat prvků virtuální reality.

Naopak firmy mohou prostřednictvím mobilního softwaru efektivně komunikovat se zaměstnanci, sledovat stav skladu nebo objednávek i optimalizovat pracovní flow. Jisté je to, že mobilní aplikace jsou na vzestupu a jedná se o vhodný IT prvek při modernizaci vaší firmy.

Pro více informací si neváhejte přečíst náš článek zaměřený na hlavní pro a proti mobilních aplikací. Po jeho přečtení budete mít lepší přehled a můžete se lépe rozhodnout, zda je pro vaši firmu mobilní aplikace optimálním řešením.

Přečtěte si více o tom, jaká jsou pro a proti mobilních aplikací.

Jak vývoj mobilní aplikace probíhá?

Známe recept na úspěšný softwarový projekt. Prohlédněte si jednotlivé kroky podrobněji.

Samotným vývojem to ale nekončí, po uvedení mobilní aplikace do provozu poskytujeme expertní podporu a pravidelnou údržbu. V případě potřeby jsme připraveni v budoucnu aplikaci dále rozvíjet a vylepšovat.

Seznamte se s naší prací

Společnost MEMOS Software pomáhá svým klientům již od roku 2003 a jsme připraveni pomoci i vám! Prohlédněte si naší práci a nechte si i vy vytvořit mobilní software na míru přesně podle vašich představ.

ROPID

Mobilní a webová aplikace pro dopravní firmu

Pro dispečink jsme vyvinuli webovou aplikaci, která je uživatelsky přívětivá a jednoduše se s ní pracuje. Díky propojení s Google mapami je viditelná poloha všech vozů, přidělování řidičů k zákazníkům je díky tomu velmi snadné. Zaměstnanci mají k dispozici také rozvrh všech naplánovaných jízd.  S jízdami lze provádět komplexní operace. Není nutné každou objednávku vyřizovat zvlášť, ale jednotlivé jízdy lze slučovat či pracovat s opakovanými nebo zpátečními jízdami. Naši vývojáři při vývoji této aplikace pracovali s .NET pro back-end a s Vue.js pro front-end. Mobilní aplikace Bezba doprava je vyvinutá pro řidiče a asistenty. Najdou v ní přehledný seznam jízd na každý den, přičemž po rozkliknutí konkrétní položky zjistí všechny potřebné informace včetně trasy. Aplikace je dostupná na Google Play. Na její vývoj byl použit Xamarin. 

Zažijkraj.cz

Turistická mobilní aplikace

Pro klienta jsme vyvinuli mobilní aplikaci, do které se lze jednoduše přihlásit pomocí účtu na Facebooku nebo Apple ID – záleží na operačním systému smartphonu. Stěžejním obsahem aplikace jsou výlety, které lze vyhledávat dle krajů nebo přímo na interaktivní mapě ČR. Výlety obsahují popis destinace, možnosti dopravy, cestovatelské výzvy, a řadu veřejných i soukromých uživatelských hodnocení. Od celkového hodnocení výletu, náročnosti, počasí, útraty, slovního hodnocení, soukromého deníku, až po možnost nahrávání fotek z výletu. Mobilní aplikaci lze používat i bezplatně, ovšem VIP uživatelům se otevírají všechny dostupné cestovatelské výzvy a další skryté funkce. Pro platby za předplatné prémiového účtu verze pro Android využívá platební bránu GoPay, zatímco iOS používá Apple Pay. Aplikace díky tomu vůbec nepracuje s platebními údaji uživatelů. Pouze si jednou měsíční vyžádá a ověří platbu. Pro klienta je důležitá také webová aplikace, která slouží pro správu výletů a dalšího obsahu (ocenění za splněné výzvy, fotosoutěže a podobně), administraci uživatelských účtů, nastavení reklamy v aplikaci nebo odesílání FMC notifikací s možností demografického cílení na uživatele.

KONTAKT

Vytvořte si s námi vlastní mobilní aplikaci na míru!

Icon

Máte nápad? Neváhejte se nám ozvat a společně vytvoříme úspěšnou mobilní aplikaci podle vašich představ. Náš tým vývojářů je připraven převést vaše požadavky a vize do skutečnosti. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím našeho online formuláře.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR