Přejít na úvod

Vývoj mobilních aplikací na míru

Mobilní aplikace se staly nedílnou součástí života každého z nás. Potvrzují to i studie – podle nich má každý z nás v telefonu průměrně 80 aplikací. Každý den využijeme až 10 z nich a v součtu jim věnujeme okolo tří a půl hodin. Díky mobilním aplikacím si v dnešní době můžeme pohodlně objednat jídlo, změřit délku stěny nebo například využívat prvků virtuální reality.

Intro img

Adv icon1

Jednoduché ovládání a rychlost zaručující dokonalý uživatelský zážitek

Adv icon1

Využití funkcí telefonu jako je určování polohy nebo načítání QR kódů

Adv icon1

Možnost práce offline a synchronizovat data po opětovném připojení

img 2

Život bez mobilních aplikací si už málokdo dokáže představit. V čem tkví jejich kouzlo?

Mobilní aplikace se stávají stěžejním prvkem nejen v oblasti interních firemních procesů, ale i jako samostatné business plány s obrovským potenciálem. V dnešní době mohou být aplikace využity nejen jako interní nástroje, ale také sloužit k vytváření nových obchodních modelů a příležitostí. Například herní aplikace, sociální platformy nebo aplikace pro sdílení obsahu otevírají dveře k novým tržním segmentům a cílovým skupinám, často s vysokou uživatelskou angažovaností a ziskovostí. Právě aplikace na míru se v řadě podnikatelských plánů stávají klíčem k vytvoření zcela nové značky nebo služby, která firmě přináší růst a zviditelnění na trhu.

Zároveň jsou mobilní aplikace užitečné i pro interní potřeby firem. Od softwarů pro správu a monitorování pracovních úkolů, přes nástroje pro efektivní komunikaci mezi týmy, až po aplikace pro správu skladových zásob. Mobilní řešení umožňují firmám zjednodušit a zefektivnit jejich každodenní operace a procesy. 

Zajímá vás o vývoji mobilních aplikací více informací? V tom případě si nenechte ujít náš speciál „Vývoj mobilních aplikací„, který obsahuje praktické tipy i doporučení. Pokud se rozmýšlíte nad platformou vývoje – tedy zda upřednostnit mobilní nebo webovou aplikaci, připravili jsme si pro vás toto jednoduché porovnání.

Tisíce úspěšně dokončených projektů pro klienty z celého světa

Seznamte se s naší prací

Jsme softwarová firma z Prahy, která pomáhá našim klientům růst a inovovat již od roku 2003. Prohlédněte si naši práci a nechte si i vy vytvořit mobilní software na míru přesně podle vašich představ.

KONTAKT

Vytvořte si s námi vlastní mobilní aplikaci na míru!

Máte nápad? Neváhejte se nám ozvat a společně vytvoříme úspěšnou mobilní aplikaci podle vašich představ. Náš tým vývojářů z MEMOS Software je připraven převést vaše požadavky a vize do skutečnosti.

Tadeáš Matoušek

Tadeáš Matoušek

Obchodní ředitel

Pojďme společně zrealizovat aplikaci, která splní vaše představy. Neváhejte mě kontaktovat, společně s naším týmem profesionálů jsem připraven vám pomoci s tvorbou a vývojem mobilní aplikace na míru.

+420 739 299 568
[email protected]

Získejte analýzu zdarma