Převezmeme vývoj vašeho softwaru

V průběhu kódování i následné správy a podpory.

Hledáte nového dodavatele vašeho softwaru?

MEMOS Softwaru je to pro vás

Kvalita, rychlost a spolehlivost jsou základ

Nejste spokojeni se stávajícím dodavatelem při vývoji vašeho softwaru? Nevíte, za co platíte, a vše trvá velmi dlouho? Nespokojte se s nespolehlivými vývojáři a chtějte vždy to nejlepší.

Proč uvažovat o převzetí softwaru jinou společností?
O změně spolupráce uvažují klienti hned z několika důvodu, může to být například kvůli nespokojenosti se službami, nenaplnění sjednaných podmínek, finanční náročnosti nebo zaseknutí na bodu mrazu bez schopnosti dokončení softwaru. Právě zamrznutí na “mrtvém bodě” bývá nejčastější příčina, proč spolupráce nefunguje. Může se jednat o případ, kdy software vyvíjel student nebo interní tým společnosti, který však v průběhu vývoje došel do stádia, kdy neví, jak dále pokračovat a vývoj dokončit.

Nebojte se, společně to zvládneme.

Ikona

Analýza a zhodnocení

Ikona

Důkladné prostudování

Ikona

Navržení možných řešení

Ikona

Kódování

 • Váš stávající nebo nový projekt důkladně analyzujeme a pečlivě zhodnotíme vaše představy, abychom dosáhli vzájemného porozumění.
 • Podle specifikací, které nám poskytnete, vytvoříme strukturu systému, která bude odpovídat vašim potřebám.
 • Na základě dané situace vám navrhneme, zda navážeme na vývoj dosavadního softwaru, nebo budeme muset celý proces začít od začátku. 
 • Poté se pustíme do samotného vývoje, který probíhá s pravidelným testováním vytvořených částí systému. Na projektu spolupracují zkušení analytici a vývojáři, kteří mají bohaté zkušenosti s vývojem na míru.

Protože vytváříme software s ohledem na potřeby a preference vašich uživatelů, neustále se ptáme na váš názor, abychom zajistili, že výsledný produkt bude skutečně odpovídat vašim očekáváním.

Vývojem to ale nekončí…

Chcete, abychom převzali údržbu vašeho softwaru a poskytli vám nepřetržitou a kvalitní podporu? Předmětem naší podpory je úprava, kontrola a rozvoj daného softwaru. V rámci garantovaných dob (SLA) jsme vždy na příjmu a vy nás můžete bez problému kontaktovat.  Reakční dobu dělíme na prioritu A (reakce do 3 hodin) a prioritu B (reakce do 8 hodin). Naše telefonická podpora je klientům dostupná vždy od 9:00 do 17:00 v pracovní dny. Svým klientům také poskytujeme službu monitoringu, která zahrnuje komplexní a aktivní kontrolu nad celým softwarem. Díky tomu jsme schopni odhalovat případné chyby a včas na ně reagovat.

Vývoji na míru se věnujeme už od roku 2003.

Podívejte se na vybrané případové studie.

ROPID

Mobilní a webová aplikace pro dopravní firmu

Pro dispečink jsme vyvinuli webovou aplikaci, která je uživatelsky přívětivá a jednoduše se s ní pracuje. Díky propojení s Google mapami je viditelná poloha všech vozů, přidělování řidičů k zákazníkům je díky tomu velmi snadné. Zaměstnanci mají k dispozici také rozvrh všech naplánovaných jízd.  S jízdami lze provádět komplexní operace. Není nutné každou objednávku vyřizovat zvlášť, ale jednotlivé jízdy lze slučovat či pracovat s opakovanými nebo zpátečními jízdami. Naši vývojáři při vývoji této aplikace pracovali s .NET pro back-end a s Vue.js pro front-end. Mobilní aplikace Bezba doprava je vyvinutá pro řidiče a asistenty. Najdou v ní přehledný seznam jízd na každý den, přičemž po rozkliknutí konkrétní položky zjistí všechny potřebné informace včetně trasy. Aplikace je dostupná na Google Play. Na její vývoj byl použit Xamarin. 

MUDr. Václav Durdil

Aplikace pro pacienty se srdečními problémy

Komunikace mezi lékařem a pacientem je v aplikaci Mojesrdce.cz umožněna pomocí chatu nebo videohovoru. Velmi užitečnou funkcí je „automatizovaný rozhovor“. Ta pacientovi nabídne otázky, které předem zvolí samotný lékař, a podle odpovědí zobrazí nejpravděpodobnější diagnózu. Pacient tak rychle zjistí, co ho trápí, a ušetří sobě i svému doktorovi čas. Samozřejmostí je to, že každý pacient při registraci zadává údaje o svém zdravotním stavu, včetně dřívějších lékařských zákroků, medikací a jiných potřebných informací. Díky tomu má vždy lékař vše důležité na jednom místě a ví, s čím pracuje. Aplikaci jsme vyvinuli ve webové a mobilní verzi. Při vývoji webové aplikace naši programátoři pracovali s VueJS pro front-end a s .NET Core pro back-end. Mobilní verze, která je dostupná na zařízeních Apple i Android, byla vytvořena pomocí frameworku Xamarin.

Proč nám svěřit převzetí vývoje vašeho softwaru?
U MEMOSU je spokojenost našich zákazníků klíčovým prvkem. Snažíme se poskytnou nejen kvalitní služby, které odpovídají vašim požadavkům, ale také vyvíjet softwary a aplikace podle vašich představ.

Najít kvalitního dodavatele softwaru bývá náročné. Řada klientů, kteří k nám přišli od konkurence, prozradila, že se setkala s neprofesionálním přístupem ze strany dodavatelů, neustálým oddalováním termínů i neplánovaným zdražením. Mezi časté problémy také patří špatná komunikace se zákazníkem a to, že klient neví, za co platí. Tadeáš Matoušek, obchodní ředitel

S tím se u nás nesetkáte. Celou spolupráci zakládáme na aktivní komunikaci, průběžném schvalování a jasném plánování – co si domluvíme, to platí.

Garance? Naše práce sahá až do roku 2003.

 • Máme za sebou více než tisíc dokončených projektů.
 • Společnost MEMOS Software disponuje silným týmem s více než 50 odborníky.
 • Kvalitní analýza je klíčem ke zkrácení času a snížení nákladů.
 • Naši prioritou jsou rychlé reakční časy a dodržování garantovaných SLA.
 • Máme znalosti více než dvaceti nejmodernějších technologií.
 • U nás máte vždy jasnou představu, za co přesně platíte.
 • Bezpečnost je pro nás prioritou, a proto dodržujeme nejnáročnější bezpečnostní standardy.

Jsme pyšní, že jako česká firma nepřetržitě od roku 2003 rosteme. Osobní ale profesionální přístup je základem naší práce a rychlá komunikace a je pro nás samozřejmostí.

Jaké technologie a programovací jazyky používáme?
V MEMOSU ovládáme velkou škálu technologií, přesvědčte se ZDE.

KONTAKT

Hledáte spolehlivého partnera pro převzetí vývoje vašeho softwaru?

Icon

Napište nebo zavolejte a společně začněme bezproblémovou spolupráci.

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR