Kariéra přidejte se k nám

Neustále hledáme programátory, UX a UI designéry, dataře a obchodní zástupce, kteří rozumí softwaru.

Jak to u nás vypadá?Aktuální pozice


Proč pracovat v MEMOS Software?

 • Benefity jinak

  Asi nejde dělat software bez solidního kávovaru. Občerstvení a flexibilní pracovní dobu bereme jako standard. Občas děláme z domova. A když někdo onemocní, tak se z toho nezhroutíme.

 • Zapomeňte na openspace

  Máme nové kanceláře, kde budete mít naprostý klid na práci, ale také místa kde může sdílet s kolegy své znalosti a nápady. Vinohrady a Vršovice jsou nám příjemnější než izolovaný business park.

 • Co si myslíte, nás zajímá

  Když Vás napadne, jak zlepšit pracovního prostředí, nástroje a postupy, sem s tím. Rádi se učíme novým věcem a sdílíme znalosti. Nehrajeme si na armádu a panuje u nás neformální atmosféra.

 • Děláme poctivý software

  Smyslem naší práce je usnadnit ji ostatním – proto vytváříme jednoduchý software. Nemáme rádi zbytečnou byrokracii, složité procesy a struktury. Vše poctivě dotahujeme do úšpěšného konce.


Jak to u nás vypadá


Mám zájem o práci


Naše příběhy

Rádi byste se rozjeli v IT? Prohlédněte si příběhy kolegů, kterým se to podařilo, a ozvěte se nám.

„Začínal jsem jako tester v České spořitelně a do MEMOS Software jsem nastoupil jako vývojář, protože mě baví databáze a vývoj v C#. Dostal jsem se tu k projektu pro Peugeot, na kterém teď pracuji, a současně ještě studuji Informatiku na ČZÚ. Programátor se ale pořád něco učí, teď se chci zdokonalit ve VBA kvůli práci s MS Access.“

Josef Wudy
Developer v MEMOS Software

"Matika byla na Matfyzu na můj vkus dost divoká, ale odnesl jsem si analytické myšlení, a hlavně začal programovat. Byla to ale spíš jen teorie. MEMOS Software mi dal potřebnou průpravu, abych se programování věnoval naplno. Jako vývojář nejčastěji využívám C#, PHP, JavaScript, SQL a mám na starosti webové i desktopové aplikace."

Šimon Skotnický
Developer v MEMOS Software


Zaujali jsme Vás?

To jsme rádi. Pošlete nám svůj kontakt a motivační dopis si klidně nechte. Všechno si řekneme osobně.