Kariéra přidejte se k nám

Neustále hledáme programátory, UX a UI designéry, dataře a obchodní zástupce, kteří rozumí softwaru.

Jak to u nás vypadá?Aktuální pozice


Proč pracovat v MEMOS Software?

 • Benefity jinak

  Asi nejde dělat software bez solidního kávovaru. Občerstvení a flexibilní pracovní dobu bereme jako standard. Občas děláme z domova. A když někdo onemocní, tak se z toho nezhroutíme.

 • Zapomeňte na openspace

  Máme nové kanceláře, kde budete mít naprostý klid na práci, ale také místa kde může sdílet s kolegy své znalosti a nápady. Vinohrady a Vršovice jsou nám příjemnější než izolovaný business park.

 • Co si myslíte, nás zajímá

  Když Vás napadne, jak zlepšit pracovního prostředí, nástroje a postupy, sem s tím. Rádi se učíme novým věcem a sdílíme znalosti. Nehrajeme si na armádu a panuje u nás neformální atmosféra.

 • Děláme poctivý software

  Smyslem naší práce je usnadnit ji ostatním – proto vytváříme jednoduchý software. Nemáme rádi zbytečnou byrokracii, složité procesy a struktury. Vše poctivě dotahujeme do úšpěšného konce.


Jak to u nás vypadá


Mám zájem o práci


Naše příběhy

Rádi byste se rozjeli v IT? Prohlédněte si příběhy kolegů, kterým se to podařilo, a ozvěte se nám.

Všechno jsem se naučil praxí. Na průmyslovce jsem se dostal k HTML a JavaScriptu, ale byla to samá teorie. Na programování mě každopádně lákalo, že můžu něco tvořit a vidím výsledek. Moje první pozice byla tester, ale brzo mi začali dávat i složitější úkoly. Analytická práce mě bavila čím dál víc, začal jsem psát stránky, potom i backend a objevil jsem C#. Nejradši dělám webové nebo mobilní aplikace, trochu míň ty desktopové. V Memosu mi vyhovuje různorodost projektů i technologie. Je fajn, že se teď všichni seznámili i s Vue.js a můžeme se lépe doplňovat.

Ondřej Synek
Developer ve společnosti MEMOS Software

Ve dvanácti jsem poprvé zkusil programovat. Podle tutorialu jsem vytvořil jednoduchou aplikaci a prodával ji na YouTube. Jinak jsem samozřejmě hrál Counter-Strike a stal jsem se adminem na jednom serveru. Tam jsem začal psát pluginy do her. I na střední jsem se učil programovat spíš sám a úkoly jsem bral jako opakování. Hned po škole jsem se bál přihlásit do vývojářské firmy, ale v Memosu jsem si to vyzkoušel na nečisto a vzali mě. Teď dělám hlavně webové aplikace, C#, ASP.NET a trochu PHP.

Vojtěch Petřík
Developer ve společnosti MEMOS Software

Asi jste si všimli, že focení není moje hobby. Jako většina lidí jsem se k počítačům dostal přes hry a dostal jsem chuť je i tvořit. Zkoušel jsem se to naučit sám, ale tehdy jsem ještě nerozuměl všemu v tutoriálech. Škola mi dala spíš teorii než zkušenost s vývojem. Tak jsem nastoupil do Memosu jako tester. Psal jsem dokumentaci a postupně jsem se začal hrabat i v kódu. První vlastní projekt jsem vyvíjel pro KONE v MS Access a VBA – s něčím mi poradili kolegové a hodně jsem si toho musel zjistit sám. Dnes dělám hlavně v C# a nejradši řeším desktopové aplikace.

Libor Fridrich
Developer ve společnosti MEMOS Software

"Matika byla na Matfyzu na můj vkus dost divoká, ale odnesl jsem si analytické myšlení, a hlavně začal programovat. Byla to ale spíš jen teorie. MEMOS Software mi dal potřebnou průpravu, abych se programování věnoval naplno. Jako vývojář nejčastěji využívám C#, PHP, JavaScript, SQL a mám na starosti webové i desktopové aplikace."

Šimon Skotnický
Developer v MEMOS Software


Zaujali jsme Vás?

To jsme rádi. Pošlete nám svůj kontakt a motivační dopis si klidně nechte. Všechno si řekneme osobně.