Kariéra přidejte se k nám

Neustále hledáme programátory, UX a UI designéry, dataře a obchodní zástupce, kteří rozumí softwaru.

Chci vědět víceAktuální pozice


Učíte se programovat?

Je nám jedno, jestli studujete Informatiku nebo Star Wars. Podstatné jsou znalosti. Pokud víte co je PHP, .NET či C#, spojte se s námi.

Pošlete nám svůj kontakt a můžeme se pobavit o tom, čemu byste se u nás chtěli věnovat. Na něco určitě přijdeme.

Mám zájem

Mám zájem o práci


Proč pracovat v MEMOS Software?

 • Benefity jinak

  Asi nejde dělat software bez solidního kávovaru. Občerstvení a flexibilní pracovní dobu bereme jako standard. Občas děláme z domova. A když někdo onemocní, tak se z toho nezhroutíme.

 • Zapomeňte na openspace

  Máme nové kanceláře, kde budete mít naprostý klid na práci, ale také místa kde může sdílet s kolegy své znalosti a nápady. Vinohrady a Vršovice jsou nám příjemnější než izolovaný business park.

 • Co si myslíte, nás zajímá

  Když Vás napadne, jak zlepšit pracovního prostředí, nástroje a postupy, sem s tím. Rádi se učíme novým věcem a sdílíme znalosti. Nehrajeme si na armádu a panuje u nás neformální atmosféra.

 • Děláme poctivý software

  Smyslem naší práce je usnadnit ji ostatním – proto vytváříme jednoduchý software. Nemáme rádi zbytečnou byrokracii, složité procesy a struktury. Vše poctivě dotahujeme do úšpěšného konce.


Naše příběhy

Rádi byste se rozjeli v IT? Prohlédněte si příběhy kolegů, kterým se to podařilo, a ozvěte se nám.

„Ve škole nás učili, jak by co ideálně mělo fungovat, ale ono to ideálně nikdy nefunguje. V praxi musím najít řešení pro všechny projekty, nejen pro ty učebnicové.

Pro MEMOS Software jsem řešila migraci dat, udělala si certifikaci SQL a postupně jsem dostala na starosti celou řadu projektů. Starám se o to, abychom je pečlivě dotahovali. Problémy s daty si zvládnu vyřešit sama, se složitějšími aplikacemi mi pomáhají vývojáři a já dohlížím na průběh.“

Katarina Henčelová
Database Specialist v MEMOS Software

"Matika byla na Matfyzu na můj vkus dost divoká, ale odnesl jsem si analytické myšlení, a hlavně začal programovat. Byla to ale spíš jen teorie. MEMOS Software mi dal potřebnou průpravu, abych se programování věnoval naplno. Jako vývojář nejčastěji využívám C#, PHP, JavaScript, SQL a mám na starosti webové i desktopové aplikace."

Šimon Skotnický
Developer v MEMOS Software


Zaujali jsme Vás?

To jsme rádi. Pošlete nám svůj kontakt a motivační dopis si klidně nechte. Všechno si řekneme osobně.