Software pro zařízení potravinářské výroby

Intuitivní ovládání měřícího zařízení

Okamžitě dostupné reporty

Propracovaná administrátorská část

Výzva

Český výrobce Eldema vyrábí pro společnost Rotronic laboratorní zařízení HygroLab, které používají výrobci potravin z celého světa pro měření vlhkosti (aktivní vody) a teploty surovin. Hardwarové řešení od Eldemy se skládá z měřících sond a vlastního zařízení s integrovaným počítačem Raspberry Pi4 a dotykovou obrazovkou. Aby vše šlapalo, jak má, bylo potřeba vyvinout aplikaci pro spouštění a vyhodnocování měření s uživatelským zázemím (nastavení zařízení a uživatelů).

Logo
  • Intuitivní ovládání potravinářského měřícího zařízení
  • Možnost měření až 4 sondami zároveň
  • Okamžitý náhled reportů z měření a možnost jejich ukládání či sdílení
  • Lepší workflow díky pokročilým možnostem administrátorských nastavení

 

 

 

 

Řešení

Uživatelé Rotronic HygroLab se při práci pohybují v prostředí webové aplikace, ke které se lze vzdáleně připojit přes PC nebo tablet. K zařízení lze připojit i USB disk či externí klávesnici a myš pro pohodlnější ovládání.

Aplikace umožňuje současně obsluhovat až 4 měřící sondy, ať už ve standardním režimu nebo s využitím rychlejší funkce měření AW Quick. Průběh měření pak lze sledovat na grafu a všechny výsledky měření jsou uchovávány pro pozdější analýzu ve formě dokumentů. Ty lze ve formátu PDF nebo CSV přeposlat e-mailem, ukládat na USB disk či přímo na PC při vzdáleném připojení k aplikaci.

Nezbytnou součástí aplikace je nastavení dokumentů, samotného zařízení a v neposlední řadě nastavení uživatelských oprávnění, pro která jsou klíčové uživatelské role. Pro svižnou práci s dokumenty je pak zase důležité automatické pojmenovávání dokumentů v aplikaci i pojmenovávání souborů s dokumenty.

V rámci dalšího vývoje pracujeme také na nových funkcionalitách, například na novém způsobu přihlašování do aplikace pomocí Active Directory. To umožní využití vlastních firemních účtů. V aplikaci tak nebude potřeba vytvářet nové uživatelské účty.


Použité technologie

Galerie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR