Automatizace objednávek předplatného časopisů

Hromadný import a export objednávek

Průběžná kontrola skladových zásob

Aktualizace stavu doručení zásilek

Výzva

Společnost SEND Předplatné zajišťuje distribuci časopisů a správu předplatného předním českým vydavatelstvím. Měsíčně SEND Předplatné expeduje přes milion výtisků časopisů a objednávky přicházejí z mnoha zdrojů. Vedle přímých objednávek předplatného na webu vydavatelství či stránkách send.cz jsou běžné například partnerské programy typu dárek zdarma při objednávce na spřáteleném e-shopu.

Podobně jako objednávky přichází z více zdrojů i expedici zásilek vykonává několik dopravních společností. Hlavním cílem vývoje pro našeho klienta tedy bylo vytvořit efektivní a přehledný systém příjmu a expedice objednávek.

Logo
  • Hromadný import a export objednávek předplatného
  • Přehled objednávek a jejich snadné dohledávání
  • Průběžná kontrola zásob zboží
  • Aktualizovaný stav doručení odeslaných zásilek

Řešení

Nová interní webová aplikace automatizuje řadu klíčových procesů v rámci předplatitelského servisu. API integrace s externími systémy klientských firem zajišťuje sběr objednávek předplatného.

Aplikace přijaté objednávky zpracuje a zobrazí v uživatelském prostředí, kde je lze dále spravovat či exportovat objednávky hromadně pro dopravce ve formě importovacích souborů CSV. Aplikace pak průběžně získává stav zásilky od doručovací služby a aktualizuje jej. Je také propojená se skladovým hospodářstvím v systému Helios a kontroluje stav zásob zboží, který se také pravidelně zasílá na FTP klientských vydavatelství.

Stěžejní procesy se sice odehrávají na pozadí a uživatelské prostředí slouží především jako náhled na data nebo pro snadné dohledávání objednávek a jejich hromadný import a export, je v aplikaci v případě potřeby možné upravovat i jednotlivé objednávky.


Použité technologie

Galerie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR