Parallax image 1
Parallax image 2
Parallax image 3
Parallax image 4

Vývoj softwaru
a aplikací na míru

Jednoduše uděláte více.

Přesvědčte se
Scroll down icon

SLUŽBY

Služby, které podpoří
vaše podnikání

V našem týmu máme desítky odborníků na různé oblasti vývoje i modernizace systémů. Ať už hledáte konkrétní službu či zatím nevíte, která oblast je pro vás ta pravá, rádi se s vámi na to podíváme a doporučíme efektivní a cenově přijatelné řešení. Díky úzké spolupráci při vývoji budete přesně vědět, co a za kolik se bude dít.

ŘEŠENÍ

Od slov k činům

Pomohli jsme už více než tisíci projektům po celém světě.
V rámci svých systémů a aplikací nám důvěřují stovky firem.
Podívejte se sami, jaký vývoj jsme například realizovali.

O NÁS

20 let zkušeností s vývojem softwaru

Vývoj software na zakázku nás baví od roku 2003 a naše klávesnice mají od té doby na svědomí přes 1000 úspěšných projektů. Najdete mezi nimi desktopové, webové i mobilní aplikace na míru, podnikové informační systémy, webové stránky i chytrý hardware.

+

dokončených projektů

Pokud se chcete zbavit starostí s IT, rádi vám zajistíme spolehlivou podporu. Sídlíme v Praze, ale pracujeme pro klienty z celého světa. Pomocí nových technologií umíme zjednodušit vaši práci, ušetřit náklady a poskytnout lepší uživatelský zážitek. Věříme, že s chytrou a přehlednou aplikací toho zvládnete mnohem více.

KLIENTI

Těmto firmám pomáháme
být produktivnější

Od malých projektů s lidskou tváři po korporátní systémy a aplikace.

PARTNEŘI

Vážíme si naší spolupráce

Jsme tým certifikovaných odborníků s označením Microsoft Gold Partner. Rádi hledáme nové cesty a sdílíme znalosti na University of Oxford i ČVUT.

Partner image
Partner image
Partner image