Vývoj aplikací s prvky umělé inteligence (AI)

Získejte velkou konkurenční výhodu.

Zvyšte výkon vaší aplikace pomocí AI.

Rádi vám s tím pomůžeme.

Jaké jsou zásadní výhody využití umělé inteligence ve vlastním softwaru?

Ikona

nonstop dostupnost požadovaných služeb

Ikona

zlepšení workflow a zefektivnění procesů

Ikona

nejmodernější zabezpečení

Ikona

finanční nenáročnost provozu

Ikona

zlepšení zákaznické podpory

Ikona

prediktivní schopnosti

Ikona

efektivnější práce s daty

Ikona

mnoho dalších výhod

Umělá inteligence se pomalu ale jistě stává součastí našich životů. To si začíná uvědomovat i řada českých firem, které vkládají do svých vlastních aplikací na míru prvky a služby umělé inteligence. Není divu, AI v řadě případů dokáže pomoci zefektivnit a výrazně zjednodušit procesy, se kterými se jejich zaměstnanci potýkají každý den. Dochází také k eliminaci repetetivních procesů a díky zvýšení přesnosti při práci s daty a možnosti predikce dochází k výrazným úsporám nákladů daných firem.

S rostoucím významem umělé inteligence v digitálním světě se aplikace na míru s AI stávají klíčovou investicí pro firmy, které se snaží zůstat konkurenceschopné a přizpůsobit se měnícím se tržním požadavkům.

V rámci aplikací lze integrovat existující modely či vyvinout vlastní.

Jaké služby lze například využít?

Ikona

REDQUE

Ikona

Chat GPT

Ikona

Azure cognitive services

Ikona

DALL·E 2

Ikona

Vývoj modelu na míru

Umělá inteligence dokáže pomoci v každém odvětví. Na trhu již nyní existuje celá řada modelů, které je možné implementovat do vlastní aplikace skrze API. Jedná se například o textový modul chat GPT, který je založen na technikách strojového učení a neuronových sítí a milionům lidí po celém světě pomáhá generovat požadovaný text. Stejná firma OpenAi provozuje také DALL·E 2, který je schopen generovat obrazové výstupy na základě textového zadání. Za zmínku zajisté stojí také Azure cognitive services – sada cloudových služeb umělé inteligence. Všechny tyto (a mnoho dalších) AI vám rádi pomůžeme integrovat do vaší aplikace na míru. Zároveň jsme vyvinuli a provozujeme svůj vlastní model umělé inteligence – REDQUE, díky němuž je vytěžování faktur a dokumentů otázkou lusknutí prstu.

 

Umělé inteligenci se věnuji už řadu let – jak na pracovní úrovni, tak i v rámci vědeckých výzkumů na ČVUT a Oxfordu. Nezaleknu se tedy žádné výzvy v podobě integrace AI do vašeho systému na zakázku. Společně se svým týmem špičkových kolegů vám můžeme pomoci vytvořit kvalitní aplikaci, která díky prvkům umělé inteligence dokáže šetřit váš čas i peníze.

Lukáš Neumann, jednatel MEMOS Software

Podívejte se, kde AI pomáhá.

Alice by REDQUE

Alice je jedinečná česká aplikace, která pomáhá firmám digitalizovat jejich dokumenty a faktury.

Prozkoumat
Peugeot by REDQUE

Automatické zpracování faktur, vytěžení potřebných dat, elektronický podpis, archivace a distribuce faktur za pomoci REDQUE.

Prozkoumat

KONTAKT

Zvažujete využití AI v rámci svého systému?

Icon

Neváhejte nás kontaktovat.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR