HTML

HTML je základním stavebním kamenem pro tvorbu webových stránek, umožňuje definovat jejich strukturu a obsah. Skládá se z různých značek (tagů), které jsou vkládány do textu a definují tak vzhled a strukturu webové stránky. HTML je nezbytný pro vývojáře, kteří chtějí tvořit webové stránky s různými funkcemi a interaktivitou.

Zjistili jste něco nového?
Sdílejte na sociálních sítích

Kde jsme použili HTML?

Podívejte se na příklady

PSA Group/Emil Frey

Aplikace pro správu a prodej vozů

Výsledkem je webová aplikace v anglickém jazyce, kterou si zaměstnanci PSA Group po přihlášení mohou spustit na svém notebooku nebo využít responzivní verzi na tabletu či telefonu. V původní aplikaci chyběly potřebné informace. Vzhledem k tomu, že se zákazník chce více zaměřit na prodej ojetých vozů, potřeboval přehlednou aplikaci s aktuálními stavy, technickými daty a dostupností. Největším vývojářským oříškem bylo překvapivě sjednocení formátů času. Některé státy používají US formát a kvůli tomu docházelo k přehození čísla u měsíců a dnů a databáze vracela chybové hlášky. Nakonec museli vývojáři přistoupit k ignorování lokálního nastavení a natvrdo nastavit CZ formát.

Pernod Ricard

Tvorba webu pro speciální událost

Připravili jsme atraktivní microsite barmanské události, která obsahovala veškeré potřebné informace včetně registračního systému a formuláře. Hosté se mohli registrovat jak na celou událost, tak pouze na konkrétní vybraný seminář.

PSA

Vyhledávání pneumatik

Formou webové aplikace jsme zpřístupnili databázi všech vyrobených a prodaných vozidel dealerům tak, aby si v ní mohli podle VIN kódu vozidla dohledat všechny kombinace pneumatik vhodné právě pro příslušný vůz. Databáze obsahuje velké množství záznamů, a proto byla nutná optimalizace rychlosti, aby uživatelé dostali údaje okamžitě a nemuseli čekat.