Software pro sledování zakázkové výroby

  • Klient:Polycon
  • Datum realizace:1. únor 2017

Výzva

Přední evropský výrobce produktů ze sklovláknobetonu hledal způsob, jak co nejvíce zefektivnit celý proces plánování zakázkové výroby, zlepšit komunikaci mezi obchodním, vývojovým a výrobním oddělení, a zvýšit tak spokojenost svých zákazníků.

Mockup Software pro sledování zakázkové výroby

Řešení

Navrhli a vyvinuli jsme výrobní software pro online sledování výroby na zakázku. Software propojuje veškerá data, týkající se konkrétní zakázky a umožňuje přístup nejen interním pracovníkům, administrátorům, a pracovníkům vývoje a výroby, ale také samotným zákazníkům.

Výrobní software jsme rozdělili do několika modulů, které jsou vzájemně propojené – Správa projektu, Správa klientů, Vzorky, Kalkulace a Výroba.

V modulu Správa projektu jsou dostupné veškeré informace týkající se každého projektu, jako jsou obecné informace k projektu, výrobní dokumentace, plánování expedice, sledování historie a deník. Modul Vzorky umožňuje kompletní specifikaci parametrů vzorků, které je potřeba vyrobit. Modul Kalkulace usnadňuje přípravu kalkulace výrobku na míru včetně specifikace parametrů pro konečný výrobek, která následně slouží jako poklad pro výrobu. Modul Výroba umožňuje plánování a řízení celé výroby. Z jednotlivých modulů je také možné vygenerovat potřebné tiskové sestavy.

Přínos pro zákazníka

Společnost Polycon získala výrobní software „ušitý přímo na míru“ pro svou zakázkovou výrobu, díky kterému již nebudou potřebovat rozsáhlou a nepřehlednou papírovou dokumentaci. Veškeré informace jsou nyní dostupné všem a z jednoho místa. Proces plánování výroby se díky němu zefektivnil, komunikace mezi jednotlivými odděleními se zrychlila, zamezilo se chybám a zvýšila se produktivita práce.

Máte zájem o podobné řešení? Napište nám.