Software pro sledování zakázkové výroby

Zvýšená efektivita výroby

Lepší komunikace

Konec papírování

Výzva

Přední evropský výrobce produktů ze sklovláknobetonu hledal způsob, jak co nejvíce zefektivnit celý proces plánování zakázkové výroby, zlepšit komunikaci mezi obchodním, vývojovým a výrobním oddělení, a tím zvýšit spokojenost svých zákazníků.

Logo
  • Výrobní software „ušitý přímo na míru“
  • Konec rozsáhlé a nepřehledné papírové dokumentace
  • Veškeré informace dostupné všem a z jednoho místa
  • Efektivnější proces plánování výroby

 

Řešení

Navrhli a vyvinuli jsme výrobní software pro online sledování výroby na zakázku. Software propojuje veškerá data, týkající se konkrétní zakázky a umožňuje přístup nejen interním pracovníkům, administrátorům, a pracovníkům vývoje a výroby, ale také samotným zákazníkům. Výrobní software jsme rozdělili do několika modulů, které jsou vzájemně propojené – Správa projektu, Správa klientů, Vzorky, Kalkulace a Výroba.

V modulu Správa projektu jsou dostupné veškeré informace týkající se každého projektu, jako jsou obecné informace k projektu, výrobní dokumentace, plánování expedice, sledování historie a deník. Modul Vzorky umožňuje kompletní specifikaci parametrů vzorků, které je potřeba vyrobit. Modul Kalkulace usnadňuje přípravu kalkulace výrobku na míru včetně specifikace parametrů pro konečný výrobek, která následně slouží jako poklad pro výrobu. Modul Výroba umožňuje plánování a řízení celé výroby. Z jednotlivých modulů je také možné generovat potřebné tiskové sestavy.


Použité technologie

Galerie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR