Migrace dat

  • Klient:Peugeot, Citroën, Invenias
  • Datum realizace:1. 2016

Výzva

Zavedení či přechod na nový informační systém je vždy spojen s přenosem dat ze stávajícího informačního systému do nového prostředí. Přenos dat však bývá složitý, časově náročný a také nákladný.

Mockup Migrace dat

Řešení

S naší pomocí bude pro vás zavedení a přechod ze stávajícího informačního systému na nový snadný. Díky naším odborníkům a jejich zkušenostem pro vás naplánujeme a zrealizujeme rychlou a bezpečnou migraci dat. Potřebná data z původně používaného systému umíme získat a porozumět jim. Získaná data následně očistíme od chyb a veškerých nedostatků, jako například: chybějící PSČ u adresy vašeho zákazníka. Odstraníme duplikovaná data a související nekonzistence. Zajistíme, aby při transformaci dat mezi dvěma systémy nedošlo ke ztrátě dat či jejich poškození. Jelikož každá následná oprava v novém informačním systému může být velice komplikovaná.

Přínos pro zákazníka

Už se nemusíte obávat upgradů stávajících systémů či přechodů na zcela nový informační systém. Pomůžeme vám naplánovat a úspěšně zrealizovat projekt migrace dat s maximální přesností, bez časových prodlev a vysokých nákladů.

Máte zájem o podobné řešení? Napište nám.