Migrace dat do nového prostředí

Výzva

Zavedení či přechod na nový informační systém je vždy spojen s přenosem dat ze stávajícího informačního systému do nového prostředí. Přenos dat však bývá složitý, časově náročný a také nákladný.

Logo

Už se nemusíte obávat upgradů stávajících systémů či přechodů na zcela nový informační systém. Pomůžeme vám naplánovat a úspěšně zrealizovat projekt migrace dat s maximální přesností, bez časových prodlev a vysokých nákladů.

Řešení

S naší pomocí pro vás bude zavedení a přechod ze stávajícího informačního systému na nový snadný. Díky naším odborníkům a jejich zkušenostem pro vás naplánujeme a zrealizujeme rychlou a bezpečnou migraci dat. Potřebná data z původně používaného systému umíme získat a porozumět jim. Získaná data následně očistíme od chyb a veškerých nedostatků, jako například chybějící PSČ u adresy vašeho zákazníka. Odstraníme také duplikovaná data a související nekonzistence. Zajistíme, aby při transformaci dat mezi dvěma systémy nedošlo ke ztrátě dat či jejich poškození. Jelikož každá následná oprava v novém informačním systému může být velice komplikovaná.


Použité technologie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR