Aplikace pro správu pronájmu autorských práv

Jednotnost dat

Důležité notifikace

Efektivnější práce

Výzva

Firma Hercules nás požádala, abychom jí pomohli vyřešit problém s nepříliš efektivní správou zakázek od klientů. Dosavadní způsob byl nepřehledný a postrádal kvalitní systém, který by zjednodušil zaměstnancům práci. 

Hercules je společnost, která pronajímá autorská práva, proto je pro ni velice důležité mít přehled ve svých zakázkách. Dříve její zaměstnanci pracovali s Excelem, ve kterém ale byla data v různých formátech. Ať už se jednalo o země, ke kterým se pronájem autorského práva vztahoval, nebo média, k nimž bylo použití autorského práva uděleno. Kvůli tomu vznikaly problémy s dohledáváním zakázek či duplicitními záznamy.

Logo
  • Jednotnost dat
  • Notifikace
  • Přehledně roztříděný obsah
  • Zvýšení efektivity práce

Řešení

Naši vývojáři vytvořili systém, který přesně splnil klientovy požadavky. Jedná se o webovou aplikaci, ve které mají zaměstnanci jasný přehled o všech potřebných datech týkajících se jednotlivých zakázek. Díky jednotnému formátu dat se dá v systému snadno orientovat a dohledat konkrétní kontrakty. 

Další velkou výhodou je, že teď firmě chodí notifikace upozorňující na blížící se termín ukončení smlouvy. Zaměstnanci tak mají jistotu, že vše stihnou vyřídit včas a na nic nezapomenou. Při rozkliknutí konkrétního zákazníka a výběru jeho konkrétní značky se zaměstnanci zobrazí report se všemi detaily a jednotlivými kampaněmi.  

Pro uživatele je nová aplikace velice přehledná a snadno se s ní pracuje. Vše je logicky rozděleno do různých sekcí, tudíž každý uživatel rychle najde přesně to, co potřebuje.


Použité technologie

Galerie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR