Aplikace pro hodnocení zdravotního stavu

Okamžité zpracování výsledků

Elektronická komunikace s pacientem

Výhodnější digitální archivace

Výzva

Americká společnost Edwards Lifesciences je světovým lídrem v oblasti inovativní léčby srdečních onemocnění. Pacientům s aortální stenózou pomáhá jejich metoda TAVI, neboli implementace balonem nesené chlopně Edwards Sapien™, která umožňuje méně rizikovou léčbu této srdeční vady bez otevření hrudníku. Před provedením samotné procedury je však nutné posouzení zdravotního stavu pacienta.

Zdravotní stav ošetřující lékař posuzuje mimo jiné na základě formuláře a systému vyhodnocování, který Edwards Lifesciences poskytuje lékařům společně s know-how a technologií pro samotné zákroky. V minulosti však pacienti museli vyplňovat tištěné formuláře. Proto nás klient oslovil s požadavkem digitalizace celého procesu, aby se zkrátila doba vyhodnocení, zpracování i doručení výsledků lékařům i pacientům.

Logo
  • Okamžité vyhodnocení zdravotního stavu pacienta a doručení výsledků na e-mail
  • Organizačně i ekonomicky výhodnější digitální skladování formulářů
  • 5 jazykových variant aplikace
  • Identifikace pacientů podle ID, aplikace nepracuje s jejich citlivými údaji
  • Součástí aplikace je sekce About, která uživateli přiblíží onemocnění i proceduru

Řešení

Mobilní aplikaci využívají lékaři namísto tištěných formulářů. Novému pacientovi se v aplikaci založí zdravotní karta uživatele s unikátním ID, a ten následně na tabletu vyplní vstupní formulář. V něm uživatel odpovídá na sadu otázek hodnotících jeho životosprávu a podobné parametry. Jakmile uživatel formulář odešle, aplikace se pomocí API spojí se serverem, a odpovědi jsou tak ihned dostupné ke zpracování.

Po zpracování odpovědí aplikace výsledky odesílá na e-mail vyšetřujícímu lékaři, pacientovi, nebo případně lékaři externího zařízení. Při další návštěvě pacient formulář vyplňuje znovu a výsledky se automaticky porovnají s těmi předešlými. Výsledky se v aplikaci ukládají a není tedy potřeba fyzicky skladovat a dohledávat dříve vyplněné formuláře.


Použité technologie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR