Rezervační systém a inteligentní zámek

Inteligentní zámek

Příjemný design

Firmware i software na míru

Výzva

Společnost Langard, která mimo jiné nabízí krátkodobý pronájem kancelářských prostor, potřebovala efektivní rezervační systém pro své klienty. Konkrétně se jednalo o čtyři moderní místnosti a naším úkolem bylo nejen vytvoření rezervačního systému, ale i vyřešení otázky, jak jednotlivým zákazníkům udělovat přístup do kanceláří. Bylo třeba zařídit softwarovou i hardwarovou část projektu.  

Logo
  • Efektivní rezervační systém
  • Chytrý zámek
  • Firmware i software na míru
  • Jednoduchý design pro uživatele i administrátory

Řešení

Vyvinuli jsme webovou aplikaci splňující všechny parametry běžného rezervačního systému. Díky uživatelsky přívětivému designu se v ní velice jednoduše orientuje – jak klientům, tak správcům. Rezervace probíhá klasicky výběrem data v kalendáři, následně si systém vyžádá volbu časového rozmezí, ve kterém klient místnost potřebuje. Půl hodina po skončení každého zamluveného termínu je vyhrazena úklidu. Rezervační systém těchto třicet minut automaticky vyřadí a nenabízí je jako dostupné k zamluvení.  

Po dokončení rezervace obdrží objednavatel na e-mailovou adresu unikátní šestimístný pin kód. Při jeho zadání se v dané časy odemkne chytrý zámek na dveřích kanceláře a celý proces je hotový. Stačí na panel (Raspberry Pi) s dotykovým displejem vyťukat správnou číselnou kombinaci. I firmware tohoto zámku vznikl v naší dílně. 

Jak je již u nás zvykem, při vývoji back-endu jsme pracovali s .NET Core a front-end tvořili ve frameworku Vue.js.   


Použité technologie

Galerie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR