Webové stránky
na míru

Vyvíjíme webové stránky na zakázku

Proč zvolit web na míru?

Profesionální webové stránky na míru nabízí ve srovnání s šablonovým řešením řadu výhod. Díky vlastnímu webu na míru máte jistotu, že je vše přesně podle vašich představ. Vytvořit web, se kterým se dobře pracuje nejen vám, ale i vašim zákazníkům, se rozhodně vyplatí.

Ikona

Vzhled a funkce dle vašich představ

Ikona

Zvýšení zájmu vašich zákazníků

Ikona

Podpora a údržba takřka bez omezení

Ikona

Dobrá vizitka pro vaši firmu

Ikona

Dostupnost na všech zařízeních

Ikona

Přehledné statistiky a analýzy návštěvnosti webu

Řada firem postupně naráží na limity dostupných šablonových řešení. Kvalitní web na zakázku posune vaši firmu výš. Můžete přijít se zcela novým projektem, pro který bude váš nový web naprosto klíčový. Můžete automatizovat vaše firemní procesy a dovést k dokonalosti spoustu detailů, které vám usnadní práci. Možnosti jsou neomezené.

Naše práce

Prohlédněte si, jak naše řešení pomáhají ve firmách.

Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky

Webové stránky evropského předsednictví

Web, který jsme pro Poslaneckou sněmovnu vytvořili, byl hned na začátku podroben velké zkoušce. Dle očekávání se hned po spuštění stránek vyrojilo mnoho pokusů o napadení, ale žádný z nich nebyl úspěšný. Je tomu tak díky bezpečnostním opatřením a vrstvám, které chrání stránky proti útočníkům. Všechny útoky sledujeme a kontrolujeme plynulý chod webu. Během vývoje jsme se zástupci Kanceláře Poslanecké sněmovny konzultovali a postupně upravovali vzhled i funkce webu tak, jak si klient upřesňoval svou představu. Stránky jsou přehledné a pro návštěvníky není složité se na nich orientovat. To platí i pro ty zahraniční, kteří najdou veškerý obsah v angličtině i francouzštině. Kdokoli si tak může přečíst, co předsednictví obnáší, získat potřebné kontakty nebo si ověřit termíny a program nadcházejících akcí. Při vývoji stránek jsme využili WordPress a dali jsme si záležet na tom, aby se našemu zákazníkovi co nejlépe spravovaly. Administraci jsme strukturovali tak, aby byla práce s obsahem webu velice jednoduchá a přehledná.

Pernod Ricard

Tvorba webu pro speciální událost

Připravili jsme atraktivní microsite barmanské události, která obsahovala veškeré potřebné informace včetně registračního systému a formuláře. Hosté se mohli registrovat jak na celou událost, tak pouze na konkrétní vybraný seminář.

KONTAKT

Kontaktujte nás

Icon

První krok je snadný, stačí se ozvat.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR