Sledování výrobního workflow

Konec papírování

Přehledné statistiky

Možnost práce offline

Výzva

Společnost Solar Turbines Inc. má sídlo v San Diegu v Kalifornii ve Spojených státech. Je dceřinou společností firmy Caterpillar Inc. a je jedním z předních světových výrobců průmyslových plynových turbín. V České republice provozuje dva závody, kde se turbíny montují. A právě jejich montáž bylo potřeba maximálně zefektivnit a zbavit zbytečného papírování.

  • Konec vedení písemné administrativy
  • Přehledné informace a statistiky z procesu výroby
  • Data se ukládají i po ztrátě připojení

 

Řešení

Pro klienta jsme vyvinuli software, který sleduje workflow výroby a montáže součástek. Systém sleduje kde, kdy, kdo a jak dlouho které součástky skládal, zda prošly potřebnou kontrolou, nebo zda došlo k jejich navrácení na předešlé pracoviště k nápravě. Systém pracuje se šestnácti PDA čtečkami čárových kódů v podobě mobilních telefonů s operačním systémem Android, a čtyřmi průmyslovými obrazovkami, které zobrazují aktuální stav na jednotlivých pracovištích.

Mobilní aplikace vznikala na platformě Xamarin, server využívá .NET Core a webové stránky vznikly ve Vue.js. Komunikace probíhá pomocí GSM a SIM karty jsou umístěné jak v samotných PDA, tak v modulech Raspberry Pi. Pokud zařízení ztratí připojení k internetu, ukládají se data lokálně a odesílají se, jakmile se připojení obnoví.


Použité technologie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR