Interní systém pro multilevel prodej

Pokročilý provizní systém

Správa poradců i obchodníků

Platforma pro organizaci školení

Výzva

Společnost JUST CS, která je již od roku 1992 výhradním zástupcem kvalitní švýcarské kosmetiky JUST, nás oslovila, abychom převzali a spravovali jejich aplikaci JUSTIS. Cílem tohoto projektu tedy bylo nejen kompletní převzetí aplikace, změna a zjednodušení kritických výpočtů a logiky fungování, ale i následné doplňování nových funkcí na základě požadavků uživatelů aplikace.

Logo
  • Jednoduché a intuitivní prostředí
  • Spolehlivý výpočet provizí
  • Několik úrovní uživatelů
  • Interní systém pro řízení poradců, partnerů i prodejců
  • Zajištění provizních soutěží
  • Modul pro přípravu a realizaci školení

Řešení

Systém JUSTIS je software pro výpočet interních rabatů, provizí, bonusů i dalších propočtů. Nástroj slouží jako základní pilíř přímého prodeje, který je navíc doplněn o řadu statistik a interních modulů. V prvotní fázi pro nás bylo velmi důležité co nejvíce pochopit původní záměr a procesy aplikace, a následně na to navázat. Vývoj probíhal za využití moderních technologií .NET 7, Angular 14, realizován byl ve formě REST-API.

Využity byly také externí služby, jako například MailChimp, SMS brána, BankID, ARES a Seznam Mapy API. Provoz je realizován na cloudové službě Azure. V aplikaci je definováno několik uživatelských rolí podle úrovně přístupu a oprávnění, která má daná osoba k dispozici, a tím je tedy možná plná kontrola nad zpřístupněnými daty a funkcemi. Mezi hlavní přednosti JUSTISu patří rozšířená možnost editace a správa uživatelů, štítkový systém, který napomáhá rychlejší orientaci, ale i velmi komplexní provizní systém, který reaguje na několik desítek proměnných.

Důležitá je také komponenta Školení, kde mohou vybraní poradci zakládat akce, přidělovat jim mnoho parametrů (ceny, slevy, bonusy, dotazníky…), a přes kterou se následně mohou jednotliví uživatelé registrovat i potvrzovat účast. Informační systém umožňuje také správu interních „peněženek“ jednotlivých uživatelů a následné propojení na e-shopovou platformu. V neposlední řadě jsme pro klienta také vyvíjeli bonusové soutěže, které se propočítávají a vyhodnocují na základě různých metrik – od úrovně uživatele až po jeho obchodní výsledky, a na základě tohoto algoritmu jsou následně automaticky vyhodnoceny.


Použité technologie

.NET

Angular

Galerie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR