IT analytik, který rozumí databázím i zákazníkům

Pokud Vám databáze nejsou cizí, dovedete uřídit projekt a komunikovat s klientem v angličtině, moc rádi Vás poznáme.


Děkujeme za otevření inzerátu. Je možné, že jste pracovali jako analytik, databázový specialista, UX designér či vývojář. Pro nás je důležité, abyste měli analytické myšlení, znali základy SQL a chtěli se zdokonalit v databázích.

Jakmile vyhodnotíte požadavky zákazníka, bude na Vás, abyste vytvořili návrh aplikace, která splní jeho očekávání. Nemusíte být žádný UX guru – o to se mohou postarat další členové týmu – ale měli byste zvládnout propojit jednotlivé komponenty a obrazovky.

Jestli víte, co je server, webová služba a databáze, pokračujte prosím rovnou k benefitům a nezapomeňte nám na sebe poslat kontakt.

Na co se můžete těšit

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet. Většina kolegů by je stejně vyměnila za kupony na Steam.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez kvalitní kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistříčka až po solidní českou čtyřku. Lednici máme plnou Club Maté, na recepci se vždycky najde svačinka a park je hned za rohem.

Pokud chcete být součástí příjemného týmu a rozvíjet se v IT, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.

Informace o pozici

Požadované vzdělání:
Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky:
Čestina (pokročilá), Angličtina (středně pokročilá)
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:
Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Adresa:
Na Královce 31/4, 10100 Praha – Vršovice, Česká republika

 

Tvoříme software a navrhujeme IT řešení, která pomáhají firmám lépe fungovat.

Smyslem naší práce je usnadnit ji ostatním. To se nám daří díky inovativním technologiím, sehranému týmu a mnohaletému budování know-how a zkušeností.

Klientům navrhujeme řešení na míru, staráme se o jejich data, zajišťujeme systémovou podporu a máme radost z každého dalšího projektu.


Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete svůj kontakt, přiložte životopis a my se Vám ozveme bez zbytečných průtahů.