Software pro řízení firmy

Pomáháme firmám inovovat už od roku 2003.

Moderní řešení informačního systému

Hledáte spolehlivý a efektivní software pro řízení firmy? Tak to jste tu správně.

Ikona

Intuitivní a přehledné ovládání

Ikona

Efektivní řízení a plánování

Ikona

Dostupnost kdykoli a kdekoli

Software pro řízení firmy uživatelům dokáže ulehčit a zpřehlednit práci. Naše aplikace jsou vždy intuitivní, přehledné a plně zabezpečené. Vaši zaměstnanci si ovládání snadno a rychle osvojí. Můžete zde řídit komunikaci, cashflow, plánování i realizaci zakázek a projektů.

Software pro zaměstnance, manažery i majitele

Možnosti firemního softwaru jsou takřka neomezené. V aplikaci získáte přehledný nástroj, který je velkým přínosem pro zaměstnance, manažery i majitele společnosti.

Ikona

Plánování projektů

Ikona

Manažerská analýza

Ikona

Správa financí

Software pro řízení firmy vám pomůže s analýzou dat. správou projektů, správou financí a podobně. U plánování projektů můžete jednotlivým uživatelům zadávat úkoly, přiřazovat priority a odpovědnosti. Manažerská analýza umožňuje kontrolu finančních a časových harmonogramů. Vaši zaměstnanci budou mít přehled o svých úkolech a předem definované procesy.

Naše práce

Prohlédněte si, jak naše řešení pomáhají ve firmách.

LeasePlan

Aplikace a podpora pro call centrum

Zjednodušení bylo dosaženo integrováním několika systémů do jednoho dashboardu, který operátorovi poskytuje komplexní přehled, a tím pádem zrychlení řešení typických situací. Aplikace taktéž nově nabízí statistiky a reporty. Obě verze aplikace (desktopová i webová) používají pouze jeden kód a jejich uživatelské rozhraní se proto generuje v reálném čase.

Aegon

Kalkulačka pojištění

Vyvinuli jsme desktopovou aplikaci pro instalaci na notebooky pojišťovacích zástupců s uživatelským rozhraním založeným na Windows Presentation Foundation.

Solar Turbines

Sledování výrobního workflow

Pro klienta jsme vyvinuli software, který sleduje workflow výroby a montáže součástek. Systém sleduje kde, kdy, kdo a jak dlouho které součástky skládal, zda prošly potřebnou kontrolou, nebo zda došlo k jejich navrácení na předešlé pracoviště k nápravě. Systém pracuje se šestnácti PDA čtečkami čárových kódů v podobě mobilních telefonů s operačním systémem Android, a čtyřmi průmyslovými obrazovkami, které zobrazují aktuální stav na jednotlivých pracovištích. Mobilní aplikace vznikala na platformě Xamarin, server využívá .NET Core a webové stránky vznikly ve Vue.js. Komunikace probíhá pomocí GSM a SIM karty jsou umístěné jak v samotných PDA, tak v modulech Raspberry Pi. Pokud zařízení ztratí připojení k internetu, ukládají se data lokálně a odesílají se, jakmile se připojení obnoví.

PSA Group/Emil Frey

Aplikace pro správu a prodej vozů

Výsledkem je webová aplikace v anglickém jazyce, kterou si zaměstnanci PSA Group po přihlášení mohou spustit na svém notebooku nebo využít responzivní verzi na tabletu či telefonu. V původní aplikaci chyběly potřebné informace. Vzhledem k tomu, že se zákazník chce více zaměřit na prodej ojetých vozů, potřeboval přehlednou aplikaci s aktuálními stavy, technickými daty a dostupností. Největším vývojářským oříškem bylo překvapivě sjednocení formátů času. Některé státy používají US formát a kvůli tomu docházelo k přehození čísla u měsíců a dnů a databáze vracela chybové hlášky. Nakonec museli vývojáři přistoupit k ignorování lokálního nastavení a natvrdo nastavit CZ formát.

Jak tvorba aplikace probíhá?

Webové aplikace na míru programujeme ve spolupráci s koncovými uživateli, kteří aplikaci budou používat. Vše průběžně testujeme a dolaďujeme tak, aby aplikace co nejlépe splňovala vaše požadavky, navazovala na dosud používané aplikace a pro uživatele byla přínosná, uživatelsky příjemná a intuitivní. Samozřejmostí je využívání moderních postupů a technologií a zabezpečení veškerých přenášených dat.

Zajímá vás, jak obvykle postupujeme podrobněji? Prohlédněte si jednotlivé kroky tvorby webové aplikace na míru.

KONTAKT

Kontaktujte nás

Icon

První krok je snadný, stačí se ozvat.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR