Software pro řízení firmy

Pomáháme firmám inovovat už od roku 2003.

Moderní řešení informačního systému

Hledáte spolehlivý a efektivní software pro řízení firmy? Tak to jste tu správně.

Ikona

Intuitivní a přehledné ovládání

Ikona

Efektivní řízení a plánování

Ikona

Dostupnost kdykoli a kdekoli

Software pro řízení firmy uživatelům dokáže ulehčit a zpřehlednit práci. Naše aplikace jsou vždy intuitivní, přehledné a plně zabezpečené. Vaši zaměstnanci si ovládání snadno a rychle osvojí. Můžete zde řídit komunikaci, cashflow, plánování i realizaci zakázek a projektů.

Software pro zaměstnance, manažery i majitele

Možnosti firemního softwaru jsou takřka neomezené. V aplikaci získáte přehledný nástroj, který je velkým přínosem pro zaměstnance, manažery i majitele společnosti.

Ikona

Plánování projektů

Ikona

Manažerská analýza

Ikona

Správa financí

Software pro řízení firmy vám pomůže s analýzou dat. správou projektů, správou financí a podobně. U plánování projektů můžete jednotlivým uživatelům zadávat úkoly, přiřazovat priority a odpovědnosti. Manažerská analýza umožňuje kontrolu finančních a časových harmonogramů. Vaši zaměstnanci budou mít přehled o svých úkolech a předem definované procesy.

Jak tvorba aplikace probíhá?

Webové aplikace na míru programujeme ve spolupráci s koncovými uživateli, kteří aplikaci budou používat. Vše průběžně testujeme a dolaďujeme tak, aby aplikace co nejlépe splňovala vaše požadavky, navazovala na dosud používané aplikace a pro uživatele byla přínosná, uživatelsky příjemná a intuitivní. Samozřejmostí je využívání moderních postupů a technologií a zabezpečení veškerých přenášených dat.

Zajímá vás, jak obvykle postupujeme podrobněji? Prohlédněte si jednotlivé kroky tvorby webové aplikace na míru.

KONTAKT

Kontaktujte nás

Icon

První krok je snadný, stačí se ozvat.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR