3P aplikace

Automatizace procesů

Rychlejší výkon

Správná metodika

Výzva

Společnost KONE vyvinula pro své potřeby aplikaci, která zajišťuje podporu pro metodu 3P (Production, Preparation, Process) v rámci firemní štíhlé výroby. Aplikace je uzpůsobena specifickému prostředí továrny v Ústí nad Labem (seznam pracovníků, výrobních linek, apod.).

Byli jsme požádáni o vytvoření nových funkcionalit, (např. automatický emailing, nové reporty, nový typ abnormality – KAIZEN). Zároveň bylo nutné zachovat stávající funkce a neovlivnit původní funkcionalitu. Požadavek byl přinést zrychlení a drobná zlepšení tak, aby koncový uživatel nepoznal, že došlo ke změně dodavatele.

Logo
  • Výstupní sestava dle směn a linek
  • Podpora abnormality KAIZEN
  • Lepší výkon
  • Zachování stávajících funkcionalit

 

Řešení

Aplikace je postavená na platformě Microsoft Access 2010 s tím, že jako databáze se používá Microsoft SQL Server. Nejprve bylo nutné pochopit, jak celý software funguje, a to z technického a procesního hlediska. Na základě těchto zjištění jsme provedli požadované zásahy. Při vývoji jsme využili naše technické zkušenosti z předchozích Accessovských projektů. Došlo tak k vytvoření požadovaných funkcionalit a zrychlení některých částí aplikace.


Použité technologie

KONTAKT

Сhcete dokonalé řešení
pro svou firmu?

Pattern

Spojte se s námi

Zajímavý fakt

Věděli jste, že v průměru odpovídáme do 3 hodin?

Víte, že se nebojíme žádných výzev?

Víte, že u nás každý den proteče 5-10 litrů kafe?

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR