<?php if($Vy‐>umite(“PHP”)){ $Inzerat->otevrit(); } ?>

Jestli Vám je titulek povědomý, zbystřete. Množí se nám zajímavé projekty a hledáme šikovného vývojáře, který by nám s nimi pomohl.


Nezakládáme si na tom, co přesně kdo vystudoval – podstatné jsou znalosti. Hodit se Vám u nás bude PHP, Bootstrap, jQuery, CSS, HTML a případně SQL. Pokud Vás baví vývoj nových aplikací i funkcionalit v zavedených systémech, jste ideálním kandidátem nebo kandidátkou.

Na co se můžete těšit?

Vedle slušného platového ohodnocení získáte i další výhody, které v korporátech většinou nenajdete. Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformální atmosféře bez zbytečné byrokracie. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard.

Zapomeňte na openspace. Kanceláře jsme si sami navrhli tak, aby se nám v nich dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu a bez solidního kávovaru s výběrovou kávou by to asi nešlo. Lednici máme plnou Club Maté a park je hned za rohem.

Pokud chcete chodit do práce bez stresu a být součástí pohodového týmu, ozvěte se nám. Těšíme se na Vás.

 

Informace o pozici

Požadované vzdělání:
Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky:
Čestina (pokročilá), Angličtina (středně pokročilá)
Benefity:
Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Typ pracovního poměru:
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru:
Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu:
Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Adresa:
Na Královce 31/4, 10100 Praha – Vršovice, Česká republika

Tvoříme software a navrhujeme IT řešení, která pomáhají firmám lépe fungovat.

Smyslem naší práce je usnadnit ji ostatním. To se nám daří díky inovativním technologiím, sehranému týmu a mnohaletému budování know-how a zkušeností.

Klientům navrhujeme řešení na míru, staráme se o jejich data, zajišťujeme systémovou podporu a máme radost z každého dalšího projektu.


Máte zájem o tuto pozici?

Pošlete svůj kontakt, přiložte životopis a my se Vám ozveme bez zbytečných průtahů.