Objevte dalších 5 revolučních AI modelů, které změní váš život

Umělá inteligence je jedním z TOP témat roku 2023. Různé modely začínají pomáhat v rámci většiny (nejen) kancelářských profesí. My jsme si pro vás připravili už druhé vydání článku "TOP AI", které doporučujeme k vyzkoušení.
 • Soundraw.io – vytváření hudby
 • Runwayml.com – vytváření videa
 • Synthesia.io – AI avataři, tvorba videa
 • Play.ht – audiotvorba
 • Candyicons.com – tvorba ikon

Soundraw.io

Ukázka umělé inteligence Soundraw

Vytváření a úprava hudby nebyla nikdy snazší, a to díky inovativnímu nástroji Soundraw.io, který vytvoří skladby během několika minut. Nástroj pro tvorbu hudby využívá umělou inteligenci, díky které je schopen vytvořit skladby dlouhé až 5 minut podle vámi zadaného obsahu. AI model nabízí možnost generovat desítky variací, ze kterých můžete podle vašich preferencí vybrat nejlepší možnost, která odpovídá vašemu obsahu. Soundraw.io nabízí mnoho funkcí a je možné ho využít k tvorbě a úpravě zvukových souborů. Nástroj nabízí přidání beatů či zvukových efektů, úpravu hlasitosti nebo odstranění šumu. Firmy mohou tento AI model využít k tvorbě vlastního zvukového loga nebo profesionálních zvukových reklamních materiálů.

Ceník Soundraw.io:

Soundraw.io nabízí dvě varianty předplatného, jedno předplatné zdarma, druhé za 19,99 dolarů měsíčně. Placené předplatné nabízí rozšířené funkce aplikace.

Hodnocení:

 • Jednoduché vytváření a úpravy hudby pomocí umělé inteligence.
 • Soundraw.io nabízí rozsáhlou knihovnu různých zvukových efektů.
 • Omezení délky skladby pouze na 5 minut.
 • Cena placeného předplatného může být pro některé uživatele příliš vysoká.

Zdroj: https://soundraw.io/


Runwayml.com

Ukázka AI Runway

Platforma Runwayml.com umožňuje uživatelům na základě umělé inteligence snadno a rychle vytvořit a editovat video, animace či obrázky a pracovat s 3D modely. Tento AI model nabízí hned několik funkcí, pomocí nástroje můžete snadno proměnit jakýkoliv obrázek, textovou výzvu nebo videoklip na originální a velmi působivý film. Široce používaný AI model je velmi užitečný jak pro firmy, tak i jednotlivce, kteří mohou vytvářet vizuální obsah jako jsou animace, video efekty, interaktivní aplikace, design nebo 3D modely.

Ceník Runwayml.com:

Měsíční předplatné na Runwayml.com je rozděleno celkem do 4 plánů. První plán Basic je zcela zdarma, druhý plán Standard stojí 15 dolarů měsíčně, předplatné Pro vychází na 35 dolarů měsíčně a cena posledního předplatného Enterprise závisí na požadavcích klienta. Měsíční plány jsou rozděleny podle nabízených funkcí.

Hodnocení:

 • Přehledné rozhraní a široká nabídka funkcí.
 • Roční 20% sleva na předplatné.
 • Platforma je podle předplatného omezena na počet kreditů, u Basic plánu nelze kredity dokoupit.
 • K vyzkoušení bezplatné verze je nutné se zaregistrovat.

Zdroj: https://runwayml.com/about/


Synthesia.io

Synthesia screen AI page

Další online platformou pro vytvoření profesionálního videa je platforma Synthesia.io, která nevyžaduje žádné odborné dovednosti uživatele. Tato aplikace je schopna zpracovat text až ve 120 jazycích a je vybavena více než 125 různými AI Avatary. Intuitivní rozhraní aplikace zaručuje snadné vytvoření vašeho dokumentu, Synthesia navíc nabízí možnost vlastního digitálního dvojčete v podobě AI Avatara. Pomocí umělé inteligence snadno proměníte váš text na vysoce kvalitní hlasové komentáře. Videa můžete vytvářet individuálně nebo spolu se svým týmem.

Ceník Synthesia.io:

Synthesia.io nabízí možnost osobního nebo podnikového účtu. Osobní účet stojí 30 dolarů měsíčně, podnikový účet je určen pro větší organizace a cena závisí na individuální domluvě

Hodnocení:

 • Rychlé a intuitivní ovládání aplikace.
 • Aplikace umožňuje zpracovávat texty až ve 120 různých jazycích.
 • Omezená dostupnost nabízených funkcí podle předplatného.
 • Nabídka pouze placeného předplatného bez možnosti bezplatné verze.

Zdroj: https://www.synthesia.io/


Play.ht

Play.ht model umělé inteligence

Hledáte ideální platformu, která promění váš text na hlas? Play.ht umožňuje pomocí umělé inteligence a hlasového generátoru předělat zadaný text do hlasu. Tento AI model skvěle využijete při tvorbě videa, audio článků nebo pro e-learning. Pro firmy je Play.ht skvělým pomocníkem pro integraci lidského hlasu do aplikací pomocí API.

Ceník Play.ht:

Play.ht nabízí čtyři plány předplatného pro všechny uživatele. Podle funkcí je předplatné rozděleno na účet: Free, Professional (29,25 dolarů měsíčně), Premium (99 dolarů měsíčně) nebo Enterprise (cena předplatného je pro každého zákazníka určena individuálně). Předplatné se od sebe liší podle nabízených funkcí.

Hodnocení:

 • Široký výběr variant předplatného.
 • Jednoduché a rychlé generování hlasových nahrávek z textu.
 • Omezení funkcí v nižších variantách předplatného.
 • Pro některé uživatele relativně vysoká cena služby.

Zdroj: ​​https://play.ht/


CandyIcons.com

CandyIcons AI model umělé inteligence

Potřebuje vytvořit kreativní a originální ikony? Využijte moderní aplikace CandyIcons.com, která pracuje na základě umělé inteligence. K dispozici jsou jak již vytvořené ikony, tak i možnost vlastního zpracování ikony pro vaše produkty. Firma i jednotlivec může podle svých specifických požadavků vytvořit originální ikony, které odpovídají konkrétní službě či produktu. Finální ikony lze využít na webových stránkách při tvorbě marketingových materiálů nebo v mobilních aplikacích.

Ceník CandyIcons.com:

CandyIcons.com nabízí bezplatnou knihovnu ikon a možnost vytvoření vlastního zpracování ikony. Pokud chcete vlastnit vytvořenou ikonu, je nutné zakoupit licenční klíč. Předplatné k získání licenčního klíče je rozděleno do třech variant, podle počtu kreditů – 15/25/45 dolarů/měsíčně.

Hodnocení:

 • Rozsáhlá nabídka ikon včetně možnosti vlastního vytvoření.
 • Možnost vyhledávání podle klíčových slov. 
 • Některé ikony jsou k dispozici pouze v placené verzi předplatného.
 • Pro vlastnictví vytvořených ikon je nutné zakoupit licenci.

Zdroj: https://www.candyicons.com

 

Chcete se dozvědět více o modelech umělé inteligence? Rádi bychom vám představili některé z dalších nejoblíbenějších AI služeb. Přečtěte si i článek „Revoluční síla umělé inteligence: Představujeme vám Top 5 AI modelů„. Kromě toho bychom vám rádi představili náš vlastní AI model Redque, který je schopen rychle a efektivně zpracovat a přepsat velké množství dokumentů za vás.

Podobné články

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Autor článku:

Martin Dušek

Martin Dušek

Marketingový ředitel
Datum zveřejnění: 27.06.2023