Objevte dalších 5 revolučních AI modelů, které změní váš život

Umělá inteligence je jedním z TOP témat roku 2023. Různé modely začínají pomáhat v rámci většiny (nejen) kancelářských profesí. My jsme si pro vás připravili už druhé vydání článku "TOP AI", které doporučujeme k vyzkoušení.
 • Soundraw.io – vytváření hudby
 • Runwayml.com – vytváření videa
 • Synthesia.io – AI avataři, tvorba videa
 • Play.ht – audiotvorba
 • Candyicons.com – tvorba ikon

Soundraw.io

Ukázka umělé inteligence Soundraw

Vytváření a úprava hudby nebyla nikdy snazší, a to díky inovativnímu nástroji Soundraw.io, který vytvoří skladby během několika minut. Nástroj pro tvorbu hudby využívá umělou inteligenci, díky které je schopen vytvořit skladby dlouhé až 5 minut podle vámi zadaného obsahu. AI model nabízí možnost generovat desítky variací, ze kterých můžete podle vašich preferencí vybrat nejlepší možnost, která odpovídá vašemu obsahu. Soundraw.io nabízí mnoho funkcí a je možné ho využít k tvorbě a úpravě zvukových souborů. Nástroj nabízí přidání beatů či zvukových efektů, úpravu hlasitosti nebo odstranění šumu. Firmy mohou tento AI model využít k tvorbě vlastního zvukového loga nebo profesionálních zvukových reklamních materiálů.

Ceník Soundraw.io:

Soundraw.io nabízí dvě varianty předplatného, jedno předplatné zdarma, druhé za 19,99 dolarů měsíčně. Placené předplatné nabízí rozšířené funkce aplikace.

Hodnocení:

 • Jednoduché vytváření a úpravy hudby pomocí umělé inteligence.
 • Soundraw.io nabízí rozsáhlou knihovnu různých zvukových efektů.
 • Omezení délky skladby pouze na 5 minut.
 • Cena placeného předplatného může být pro některé uživatele příliš vysoká.

Runwayml.com

Ukázka AI Runway

Platforma Runwayml.com umožňuje uživatelům na základě umělé inteligence snadno a rychle vytvořit a editovat video, animace či obrázky a pracovat s 3D modely. Tento AI model nabízí hned několik funkcí, pomocí nástroje můžete snadno proměnit jakýkoliv obrázek, textovou výzvu nebo videoklip na originální a velmi působivý film. Široce používaný AI model je velmi užitečný jak pro firmy, tak i jednotlivce, kteří mohou vytvářet vizuální obsah jako jsou animace, video efekty, interaktivní aplikace, design nebo 3D modely.

Ceník Runwayml.com:

Měsíční předplatné na Runwayml.com je rozděleno celkem do 4 plánů. První plán Basic je zcela zdarma, druhý plán Standard stojí 15 dolarů měsíčně, předplatné Pro vychází na 35 dolarů měsíčně a cena posledního předplatného Enterprise závisí na požadavcích klienta. Měsíční plány jsou rozděleny podle nabízených funkcí.

Hodnocení:

 • Přehledné rozhraní a široká nabídka funkcí.
 • Roční 20% sleva na předplatné.
 • Platforma je podle předplatného omezena na počet kreditů, u Basic plánu nelze kredity dokoupit.
 • K vyzkoušení bezplatné verze je nutné se zaregistrovat.

Synthesia.io

Synthesia screen AI page

Další online platformou pro vytvoření profesionálního videa je platforma Synthesia.io, která nevyžaduje žádné odborné dovednosti uživatele. Tato aplikace je schopna zpracovat text až ve 120 jazycích a je vybavena více než 125 různými AI Avatary. Intuitivní rozhraní aplikace zaručuje snadné vytvoření vašeho dokumentu, Synthesia navíc nabízí možnost vlastního digitálního dvojčete v podobě AI Avatara. Pomocí umělé inteligence snadno proměníte váš text na vysoce kvalitní hlasové komentáře. Videa můžete vytvářet individuálně nebo spolu se svým týmem.

Ceník Synthesia.io:

Synthesia.io nabízí možnost osobního nebo podnikového účtu. Osobní účet stojí 30 dolarů měsíčně, podnikový účet je určen pro větší organizace a cena závisí na individuální domluvě

Hodnocení:

 • Rychlé a intuitivní ovládání aplikace.
 • Aplikace umožňuje zpracovávat texty až ve 120 různých jazycích.
 • Omezená dostupnost nabízených funkcí podle předplatného.
 • Nabídka pouze placeného předplatného bez možnosti bezplatné verze.

Play.ht

Play.ht model umělé inteligence

Hledáte ideální platformu, která promění váš text na hlas? Play.ht umožňuje pomocí umělé inteligence a hlasového generátoru předělat zadaný text do hlasu. Tento AI model skvěle využijete při tvorbě videa, audio článků nebo pro e-learning. Pro firmy je Play.ht skvělým pomocníkem pro integraci lidského hlasu do aplikací pomocí API.

Ceník Play.ht:

Play.ht nabízí čtyři plány předplatného pro všechny uživatele. Podle funkcí je předplatné rozděleno na účet: Free, Professional (29,25 dolarů měsíčně), Premium (99 dolarů měsíčně) nebo Enterprise (cena předplatného je pro každého zákazníka určena individuálně). Předplatné se od sebe liší podle nabízených funkcí.

Hodnocení:

 • Široký výběr variant předplatného.
 • Jednoduché a rychlé generování hlasových nahrávek z textu.
 • Omezení funkcí v nižších variantách předplatného.
 • Pro některé uživatele relativně vysoká cena služby.

CandyIcons.com

CandyIcons AI model umělé inteligence

Potřebuje vytvořit kreativní a originální ikony? Využijte moderní aplikace CandyIcons.com, která pracuje na základě umělé inteligence. K dispozici jsou jak již vytvořené ikony, tak i možnost vlastního zpracování ikony pro vaše produkty. Firma i jednotlivec může podle svých specifických požadavků vytvořit originální ikony, které odpovídají konkrétní službě či produktu. Finální ikony lze využít na webových stránkách při tvorbě marketingových materiálů nebo v mobilních aplikacích.

Ceník CandyIcons.com:

CandyIcons.com nabízí bezplatnou knihovnu ikon a možnost vytvoření vlastního zpracování ikony. Pokud chcete vlastnit vytvořenou ikonu, je nutné zakoupit licenční klíč. Předplatné k získání licenčního klíče je rozděleno do třech variant, podle počtu kreditů – 15/25/45 dolarů/měsíčně.

Hodnocení:

 • Rozsáhlá nabídka ikon včetně možnosti vlastního vytvoření.
 • Možnost vyhledávání podle klíčových slov. 
 • Některé ikony jsou k dispozici pouze v placené verzi předplatného.
 • Pro vlastnictví vytvořených ikon je nutné zakoupit licenci.

 

Chcete se dozvědět více o modelech umělé inteligence? Rádi bychom vám představili některé z dalších nejoblíbenějších AI služeb. Přečtěte si i článek „Revoluční síla umělé inteligence: Představujeme vám Top 5 AI modelů“. Kromě toho bychom vám rádi představili náš vlastní AI model Redque, který je schopen rychle a efektivně zpracovat a přepsat velké množství dokumentů za vás.

Podobné články

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích

Autor článku:

Martin Dušek

Martin Dušek

Marketingový ředitel
Datum zveřejnění: 27.06.2023