Administrativní pracovnice, která se nebojí faktur ani programátorů

Vyvíjíme software na automatické zpracování faktur a hledáme někoho, kdo nám pomůže s kontrolou a zadáváním dat do systému.

Vyvíjíme software na automatické zpracování faktur a hledáme někoho, kdo nám pomůže s kontrolou a zadáváním dat do systému. 

Upřímně, nejde o nijak složitou práci – naučíte se ji během pár hodin. Důležitá je ale spolehlivost a pečlivost, protože všechny údaje v aplikaci musí přesně sedět. 

Půjde hlavně o data z faktur, takže bychom ocenili alespoň obecnou znalost těchto dokumentů. Jak vypadá struktura dokladu, co znamenají hlavní údaje… Pokud jste s účetnictvím a fakturami už dříve přišli do styku, tím lépe. 

Vzhledem k aktuální situaci chceme zmínit, že místo rádi nabídneme i uprchlíkům z Ukrajiny.Neobejdeme se ale bez znalosti latinky a pochopení obsahu faktur. 

Na co se můžete těšit 

Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie. Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. K tomu přičtěte příjemnou společnost mladých až středních vývojářů a firemní akce. 

Zapomeňte na openspace. Kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si sami navrhli tak, aby se nám tu dobře pracovalo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. V kuchyňce často najdete něco na zub a bez kvalitní čerstvé kávy by to asi nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistra až po solidní českou čtyřku. No a park se zmrzlinou máme hned za rohem. 

Pokud hledáte klidnou, spolehlivou práci v přátelském prostředí, ozvěte se. Těšíme se na vás. 

Více o pozici

Požadované vzdělání:

Není podstatné

Plat:

18-20 000 Kč

Typ pracovního poměru:

Práce na plný nebo zkrácený pracovní úvazek

Benefity:

Počítač, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Lekce angličtiny

Délka pracovního poměru:

Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva, nebo práce na živnostenský list/IČO

Adresa:

Na Královce 31/4, 10100 Praha – Vršovice, Česká republika
Logo

Tvoříme software a navrhujeme IT řešení, která pomáhají firmám lépe fungovat.

Smyslem naší práce je usnadnit ji ostatním. To se nám daří díky inovativním technologiím, sehranému týmu a mnohaletému budování know-how a zkušeností.

Klientům navrhujeme řešení na míru, staráme se o jejich data, zajišťujeme systémovou podporu a máme radost z každého dalšího projektu.

Video about
HR

Chcete to probrat?

Kontaktujte Annu Bykadorovou

KONTAKT

Сhcete u nás
pracovat?

Spojte se s námi

Atmoskop

Prohlédněte si, co říkají vaši budoucí kolegové

RECENZE ZAMĚSTNANCŮ

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR

    Nahrát životopis (.pdf, .docx)

    Nahrát motivační dopis (.pdf, .docx)