Lze předem určit cenu vývoje SW na míru?

Jedna z nejčastějších otázek na schůzkách je: "Kolik to bude stát?" Pojďme se na to podívat.

V případě vývoje na zakázku platí, že cena vývoje softwaru, aplikací i programů na míru se odvíjí od mnoha faktorů. Jednak je zcela zásadní náročnost projektu, požadované funkce i rozsah projektu. Každý projekt je jedinečný a vyžaduje odlišné množství práce a zdrojů, takže nelze stanovit jednoznačný odhad ceny bez znalosti konkrétních podrobností.

Nicméně plně chápeme, že cena vývoje SW na míru je pro vás velmi důležitý faktor při rozhodování. Proto jsme se rozhodli, že pro vás nyní uděláme analýzu vašeho nápadu a návrh možného řešení zcela zdarma a bez jakéhokoliv závazku. Nechte si připravit kalkulaci a získejte tak přehled o nákladech.

Stanovujeme reálnou cenu, kterou za vývoj zaplatíte. Pokud vám někdo nabízí znatelně nižší, zbystřete. Nešvarem tohoto oboru je totiž postupné navyšování nákladů na vývoj. S tím my nesouhlasíme a chceme, abyste od začátku měli přesnou představu, kolik si na realizaci softwaru na zakázku připravit peněz.  – Tadeáš Matoušek, obchodní ředitel.

Před podpisem smlouvy je pro vás jako zákazníka důležité mít jistotu, že vývoj vašeho softwaru bude probíhat bez problémů a s co nejmenším rizikem. Proto jsme tu pro vás my – máme více než 200 spokojených klientů z řad malých a velkých firem (i státních institucí a úřadů) a jsme připraveni odpovědět na všechny vaše otázky.

 

Vývoj na míru s MEMOS Krabicové řešení No code aplikace
Pořizovací cena Vyšší Nižší Nízká
Provozní cena Nižší Vyšší Nízká
Kvalita Vysoká Základní Špatná
Splnění bezpečnostních požadavků + + -
Možnosti integrace Neomezené Omezené Střední
Vlastní desing Plně Omezeně Střední
Vhodné pro Všechny Malé a střední firmy Malé firmy
Vlastní funkce Plná podpora Omezeně Omezeně
Cena

Chcete od nás analýzu zdarma?

Jmenuji se Tadeáš Matoušek a jako obchodní ředitel pomáhám firmám při rozhodování o budoucnosti jejich softwaru. Rád se na to podívám i s vámi. Zdarma a nezávazně.

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů podle GDPR