Služby

Rádi Vám připravíme aplikace či software na míru, pomůžeme s databázemi a zajistíme expertní podporu. Prohlédněte si naše služby, které Vám usnadní práci a umožní Vám soustředit se na to důležité.

 • Vývoj software

  Na trhu nás odlišuje především náš přístup. Jelikož vytváříme produkt, který bude sloužit Vám, bereme Vás od začátku jako součást týmu. Kdykoli máte přístup k hotové části aplikace a můžete ji testovat, případně i reálně využívat. Díky tomu můžete sami ovlivňovat vývoj Vašeho software a přizpůsobovat ho svým přáním, požadavkům i potřebám. Předcházíme tak neshodám a následným předělávkám, které obvykle vznikají v případech, kdy Vám běžná firma představí již hotovou aplikaci. Náš přístup je zárukou efektivní práce a oboustranné spokojenosti.

  Jaké technologie využíváme?

  Víme, že neexistuje univerzální technologie, která by vyhovovala všem požadavkům. Proto vybíráme konkrétní technické řešení pro každý projekt zvlášť a zcela individuálně. Náš tým zkušených expertů si hravě poradí s:

  C# / Outlook plugin / Microsoft .NET / JavaScript / Microsoft Access / VSTO pro Microsoft Office / PHP

  Nezávazně poptat vývoj software Zobrazit reference

 • Databáze

  Provoz společnosti obvykle vytváří velké množství dat. To však samo o sobě nezaručuje, že jsou data využita efektivně. Pomocí našich databázových systémů se postaráme o to, aby Vaše organizace generovala důležitá, relevantní a zpracovaná data, která se všas dostanou do rukou pověřených osob. Přehledná, srozumitelná a snadno interpretovatelná data. Vyšší informovanost Vám pomůže získat konkurenční výhodu, lépe řídit firmu, ušetřit náklady a zefektivnit podnikové procesy.

  Typickou situací je i přechod na nové informační systémy. Práce s veškerými podnikovými daty je velice náročná a nesmírně náchylná na chybovost. Nechte tuto starost na nás a ušetříte spoustu času a nervů. Každou migraci několikrát testujeme. Našim cílem je, aby uživatel při prvním spuštění nové aplikace či systému po přenosu dat nalezl všechna svá data bez ztrát, problémů a hlavně bez časových prodlev.

  Jaké technologie využíváme?

  S Vaší databází i formátem si poradíme. Naši experti nejčastěji řeší zpracování dat pomocí:

  Microsoft SQL Server / Microsoft Access / Reporting Services / SQL Server Integration Services / Crystal Reports / mySQL

  Nezávazně poptat služby v oblasti databází Zobrazit reference

 • Vytěžování dokumentů

  Manuální získávání dat z dokumentů, jejich zpracování a následná archivace vyžaduje nejen mnoho času a úsilí, ale navíc je náchylná na chybovost. Ta je zapříčiněna z 95% lidským faktorem. Stereotypní ruční přepisování způsobuje mnoho chyb u výstupních dat a nedodržování nastaveného systému archivace způsobuje, že se některé dokumenty nezpracují vůbec. Obojímu lze předcházet automatickým zpracováním dokumentů.

  Pomocí e-mailu, naskenování nebo vyfocení dokumentu na mobilní telefon předá člověk listinu aplikaci s umělou inteligencí, která sama rozpozná, o jaký typ dokumentu se jedná. Dle toho si dokument zařadí a nadále s ním pracuje. Vytěží z něj data, která exportuje do Vašich systémů a na závěr dokument zaarchivuje. Z faktury, kterou jste obdrželi e-mailem, jsou tak automaticky např. odeslána data do účetnictví nebo je vytvořen platební příkaz. V budoucnu si můžete fakturu kdykoliv velice snadno a rychle najít v archivu.

  Technologie

  Balík technologií umožňující strojově číst dokumenty, klasifikovat je, vytěžovat z nich data, ukládat a hledat je v archivu, vyvíjíme pod názvem Redque. Detailní informace najdete přímo na specializované stránce Redque, kde si můžete taktéž požádat o demoverzi.

  Nezávazně poptat služby v této oblasti Zobrazit reference

 • Expertní podpora

  Řešíte problém s infrastrukturou, aplikacemi, jejich výkonem, či hledáte správce sítě? Nebo se potřebujete soustředit na business a nechcete se těmito věcmi zabývat? Nechte to na nás.

  Věříme, že prevence je levnější než „hašení požárů“, proto se snažíme problémům předcházet. K tomu nám slouží systém preventivního monitoringu, kdy zjistíme problém už v jeho zárodku (např. vytížení procesoru, docházející místo na disku, apod.). Staráme se také bezpečnost Vaší sítě a Vašich dat.

  SLA

  Postaráme se o Váš firewall, aplikační servery a síťovou infrastrukturu. Navrhneme systém monitoringu a virtualizaci prostředí. To vše s garancí reakční doby a převzetí odpovědnosti za formální, provozní i bezpečnostního stav daných prvků.

  Nezávazně poptat služby v této oblasti Zobrazit reference

Naše produkty

Na trhu úspěšně fungují naše samostatné programy a aplikace, které jsou univerzální pro různorodá odvětví a pomáhají zjednodušit, zrychlit a zefektivnit práci našich klientů.

eWay CRM

eWay je univerzální CRM systém pro malé a střední podniky integrovaný do Microsoft Outlook. Je ideálním nástrojem pro efektivní vedení podniku, řízení projektů, plánování a reporting. Snadno se ovládá a přizpůsobí se Vašim potřebám.

Redque

Redque je inovativní produkt pro automatické zpracování dokumentů. Program sám získá (z e-mailů, ftp, scanneru) potřebné dokumenty, rozpozná jejich typ a pomocí umělé inteligence z nich vytáhne potřebné informace, které exportuje do Vašeho systému a následně je archivuje.

Zaujaly Vás naše služby?

Umíme toho mnohem více, hledáte něco specifického? Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme s možnostmi spolupráce.

Kontaktujte nás