fbpx
Webové stránky evropského předsednictví

Webové stránky evropského předsednictví

Robustní zabezpečení
Snadná správa stránek
Responzivní design

Výzva

Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky nás požádala, abychom jí při příležitosti předsednictví Evropské unie naprogramovali webové stránky na míru. Web je určený pro domácí i zahraniční publikum, musí dobře reprezentovat Českou republiku a pomáhat s koordinací hostů. Klient požadoval hlavně důraz na kvalitní zabezpečení, možnost překladu veškerého obsahu do více jazyků a samozřejmě kvalitní design.

Řešení

Web, který jsme pro sněmovnu vytvořili, byl hned na začátku podroben velké zkoušce. Dle očekávání se hned po spuštění stránek vyrojilo mnoho pokusů o napadení, ale žádný z nich nebyl úspěšný. Je tomu tak díky bezpečnostním opatřením a vrstvám, které chrání stránky proti útočníkům. Všechny útoky sledujeme a kontrolujeme plynulý chod webu.

Během vývoje jsme s týmem Kanceláře Poslanecké sněmovny konzultovali a postupně upravovali vzhled i funkce webu tak, jak si klient tříbil svou představu. Stránky jsou přehledné a pro návštěvníky není složité se na nich orientovat. To platí i pro ty zahraniční, najdou veškerý obsah v angličtině francouzštině. Kdokoli si tak může přečíst, co předsednictví obnáší, získat potřebné kontakty nebo si ověřit termíny a program nadcházejících akcí.

Při vývoji stránek jsme využili WordPress a dali jsme si záležet na tom, aby se našemu zákazníkovi co nejlépe spravovaly. Administraci jsme strukturovali tak, aby byla práce s obsahem webu velice jednoduchá a přehledná.

KONTAKT

Proberte s námi vhodné řešení

    Mé jméno

    Můj kontakt je

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR