fbpx
Turistická mobilní aplikace

Turistická mobilní aplikace

Interaktivní aplikace pro skupiny cestovatelů
Zabezpečené platební metody
Propracované administrační rozhraní

Výzva

Díky mobilním aplikacím lze snadno propojit online a offline svět. A přesně to bylo hlavním cílem při vývoji aplikace pro Zažijkraj.cz – projekt, který představuje nový, zábavný způsob turistiky v ČR.

Tento koncept se klientovi už podařilo realizovat knižní formou. Mobilní aplikace však nabízí možnost interakce mezi uživateli, která by byla v offline prostředí nemožná. A na rozdíl od knihy lze aplikaci doplňovat o nové tipy na výlety, cestovatelské výzvy a další obsah. Součástí zadání proto bylo i vytvoření administrátorského prostředí.

Řešení

Pro klienta jsme vyvinuli mobilní aplikaci, do které se lze jednoduše přihlásit pomocí účtu na Facebooku nebo Apple ID – záleží na operačním systému smartphonu.

Stěžejním obsahem aplikace jsou výlety, které lze vyhledávat dle krajů nebo přímo na interaktivní mapě ČR. Výlety obsahují popis destinace, možnosti dopravy, cestovatelské výzvy, a řadu veřejných i soukromých uživatelských hodnocení. Od celkového hodnocení výletu, náročnosti, počasí, útraty, slovního hodnocení, soukromého deníku, až po možnost nahrávání fotek z výletu.

Mobilní aplikaci lze používat i bezplatně, ovšem VIP uživatelům se otevírají všechny dostupné cestovatelské výzvy a další skryté funkce. Pro platby za předplatné prémiového účtu verze pro Adroid využívá platební bránu GoPay, zatímco iOS aplikace používá Apple Pay. Aplikace díky tomu vůbec nepracuje s platebními údaji uživatelů. Pouze si jednou měsíční vyžádá a ověří platbu.

Pro klienta je důležitá také webová aplikace, která slouží pro správu výletů a dalšího obsahu (ocenění za splněné výzvy, fotosoutěže a podobně), administraci uživatelských účtů, nastavení reklamy v aplikaci, či odesílání FMC notifikací s možností demografického cílení na uživatele.

KONTAKT

Proberte s námi vhodné řešení

    Mé jméno

    Můj kontakt je

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR