Systémová analýza a podpora

Systémová analýza a podpora

Řešení problémů s nefunkčností systému
Inovace systému
Úprava šablon či výstupu ze systému

Výzva

Ve větších společnostech je běžně používán robustní software, systém s mnoha moduly, často uzpůsobený na míru přímo dle konkrétních požadavků klienta.

Naše zkušenost z praxe u našich nových klientů bývá ale často taková, že software sice využívají, ale ne vše vždy funguje jak má a o nějakém rozvoji nemůže být ani řeč. Systémová podpora k softwaru tedy defacto neexistuje.

Takový software potom zastarává funkčně, je pomalý a uživatelsky nepřívětivý. Byť to nemusí být ihned patrné, může toto způsobovat značné komplikace, v nejhorším případě problémy v klíčových oblastech firmy, jako je výroba, atd.

Řešení

Právě v situacích jako je tato, máme pro vaši společnost možné řešení. Jsme schopni a bude nám potěšením, pro Vás zajistit jak analýzu stávajícího řešení, tak i následnou kvalitní systémovou podporu.

Systémová podpora je od toho, aby se předcházelo problémovým situacím, a v případě jejich vzniku, aby se minimalizovaly ztráty. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a případnou nezávaznou konzultaci pro případnou cenovou nabídku ušitou na míru pro Vaší společnost.

Kontakt

Proberte s námi vhodné řešení

    Mé jméno
    Můj kontakt je

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR