Software pro řízení hobby marketu

Software pro řízení hobby marketu

Řešení na míru
Efektivnější prodej
Precizní reporty a výkazy

Výzva

Společnost OR Plus provozuje obchodní areál, jehož součástí je čerpací stanice a hobby market v obci Jeneč u Prahy. Díky vztahu majitele k řemeslům nabízí železářství široký sortiment, pro který na trhu neexistuje vhodné krabicové řešení. Prodejna pracuje s položkami, které nelze jednoduše oblepit kódem – například hřebíky se prodávají na váhu nebo v menších balíčcích. Proto bylo potřeba vyvinout vlastní systém, který by umožňoval precizní provoz, řízení skladových zásob, snadný prodej i administrativu.

Původní aplikace byla založená na staré technologii MS-DOS, závislá na jednom člověku a neumožňovala další rozvoj. Kdyby se cokoliv stalo, firma by nemohla prodávat. Dávalo proto smysl připravit nové řešení na míru.

Řešení

Postupovali jsme dle osvědčeného postupu, který stojí na rychlé přípravě prototypu, díky kterému je možné průběžně komunikovat se zákazníkem a celý systém odladit podle jeho představ.

Využili jsme zkušenosti s podnikovými ERP systémy, ale v případě OR Plus nebyl potřeba tak robustní systém jako u velkých firem. Základem nové aplikace je skladový, pokladní a objednávkový systém. Zajistili jsme licence pro platební terminály ČSOB, abychom umožnili plynulý prodej, ať už chce zákazník platit hotově, kartou či na základě faktury. Součástí aplikace jsou také inventury, reklamace, kontrola směny a snadný příjem a výdej zboží.

Řešení využívá PDA zařízení, která zaměstnancům usnadňují příjem zboží, tisk štítků a zrychlují prodej. Nový systém také komunikuje s váhou a automaticky zpracovává ceny. A samozřejmě jsme umožnili pohodlné reportování a přípravu podkladů pro účetnictví.

Kontakt

Proberte s námi vhodné řešení

    Mé jméno
    Můj kontakt je

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR