fbpx
Aplikace pro správu pronájmu autorských práv

Aplikace pro správu pronájmu autorských práv

Jednotnost dat
Důležité notifikace
Efektivnější práce

Výzva

Firma Hercules nás požádala, abychom jí pomohli vyřešit problém s nepříliš efektivní správou zakázek od klientů. Dosavadní způsob byl nepřehledný a postrádal kvalitní systém, který by zjednodušil zaměstnancům práci. 

Hercules je společnost, která pronajímá autorská práva, proto je pro ni velice důležité mít přehled ve svých zakázkách. Dříve její zaměstnanci pracovali s Excelem, ve kterém ale nebyla data v jednotném formátu. Ať už se jednalo o země, na kterém se pronájem autorského práva vztahoval, nebo média, ke kterým bylo použití autorského práva uděleno. Kvůli tomu vznikaly problémy s dohledáváním zakázek či duplicitními záznamy.

Řešení

Naši vývojáři vytvořili systém, který přesně splnil klientovy požadavky. Jedná se o webovou aplikaci, ve které mají zaměstnanci jasný přehled o všech potřebných datech týkajících se jednotlivých zakázek. Díky jednotnému formátu dat se dá v systému lehce orientovat a dohledat konkrétní kontrakty. 

Další velkou výhodou je, že teď firmě chodí notifikace, když se blíží termín ukončení smlouvy. Zaměstnanci tak mají jistotu, že vše stihnou vyřídit včas a na nic nezapomenou. Při rozkliknutí konkrétního zákazníka a výběru jeho konkrétní značky se zaměstnanci zobrazí report se všemi detaily a jednotlivými kampaněmi.  

Pro uživatele je nová aplikace velice přehledná a snadno se s ní pracuje. Vše je logicky rozděleno do různých sekcí, tudíž každý uživatel rychle najde přesně to, co potřebuje.

KONTAKT

Proberte s námi vhodné řešení

    Mé jméno

    Můj kontakt je

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR