Aplikace hodnocení zdravotního stavu

Aplikace hodnocení zdravotního stavu

Okamžité zpracování výsledků
Elektronická komunikace s pacientem
Výhodnější digitální archivace

Výzva

Americká společnost Edwards Lifesciences je světovým lídrem v oblasti inovativní léčby srdečních onemocnění. Pacientům s aortální stenózou pomáhá jejich metoda TAVI, neboli implementace balonem nesené chlopně Edwards Sapien™, která umožňuje méně rizikovou léčbu této srdeční vady bez otevření hrudníku. Před provedením samotné procedury je však nutné posouzení zdravotního stavu pacienta.

Zdravotní stav ošetřující lékař vyhodnocuje mimo jiné na základě formuláře a systému vyhodnocování, který Edwards Lifesciences poskytuje lékařům společně s know-how a technologií pro samotné zákroky. V minulosti však pacienti museli vyplňovat tištěné formuláře. Proto nás klient oslovil s požadavkem digitalizace celého procesu, aby se zkrátila doba vyhodnocení, zpracování i doručení výsledků lékařům i pacientům.

Řešení

Mobilní aplikaci využívají lékaři namísto tištěných formulářů. Novému pacientovi se v aplikaci založí zdravotní karta uživatele s unikátním ID, a ten následně na tabletu vyplní vstupní formulář. Ve formuláři uživatel odpovídá na sadu otázek hodnotících jeho životosprávu a podobné parametry. Jakmile uživatel formulář odešle, aplikace se pomocí API spojí se serverem, a odpovědi jsou tak dostupné ke zpracování ihned.

Po zpracování odpovědí aplikace výsledky odesílá na e-mail vyšetřujícímu lékaři, pacientovi, nebo případně lékaři externího zařízení. Při další návštěvě lékaře pacient formulář vyplňuje znovu a výsledky se automaticky porovnají s těmi předešlými. Výsledky se v aplikaci ukládají a není tedy potřeba fyzicky skladovat a dohledávat dříve vyplněné formuláře.

Kontakt

Proberte s námi vhodné řešení

    Mé jméno
    Můj kontakt je

    Souhlasím se zpracováním osobních údajú podle GDPR